• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street

    Vyhledávání ve zveřejněných dokumentech z Wikileaks "Cable Gate" : http://cablesearch.org/

    Původně založeno jako diskuze o WikiLeaks a obviněních proti Julianu Assangeovi - ale posléze jsme se dohodli zaměření debaty rozšířit i na volně související aktivity a hnutí, jejichž společným jmenovatelem je inovativní využití médií při vynucování větší transparentnosti globálních mocenských struktur různého druhu. Rozumné využívání internetu jako nového média je i zásada, kterou se v tomto klubu pokusíme uplatnovat - experimentujeme zde s demokratickou moderací.

    V tomto klubu se prosím snažte dodržovat obecné zásady slušného chování známé jako Netiketa - samozřejmě s přihlédnutím ke specifikům platformy NYX (slovo "e-mail" zaměnte za "příspěvek do diskuze", apod.). Rozhodně platí, že diskuze se účastní lidi s různým světonázorem, (sub)kulturní příslušností, apod. a nikdo by neměl být předem vyloučen. Moderace pomocí palců nahoru či dolů je preferována před odpovědmi typu "meleš sračky", apod. - nevhodné příspěvky nicméně nebudou mazány, protože samy o sobě jsou nejlepším důkazním materiálem, dokazujícím, že jejich autor je idiot. Pravděpodobně bude následovat anketa, jak to uděláme s mazáním offtopiců.

    Diskuze je "poloodoborná" - předpokládá se základní politický rozhled (typu že liberál není komunista, konzervativec není neonacista, apod.) a schopnost doložit svá tvrzení nějakým odkazem na alespoň trochu neutrální zdroj (Wikipedia.org je zde považována bez dalších debat za relevantní - zejména anglická nebo německá).

    Platí zde zatím jediná regulace, a tou je omezení na 1 příspěvek od jediného přispěvatele během 24 po sobě jdoucích hodin. Toto se počítá počínaje 8.12.2011, 17:00h. Podezření na porušení tohoto pravidla prosím hlaste moderátorovi soukromým vzkazem. Za porušení tohoto pravidla bude následovat R/O přístup do klubu napoprvé na 24h, potom na 7 dnů. Pokud mě narušitel kontaktuje soukromou poštou, že šlo o omyl, dám mu příležitost smazat po sobě příspěvky a spojit jich více do jednoho - pokud mě včas nekontaktuje, tak námatkou smažu ten, který mě bude připadat nejvíc offtopic.

    Děkujeme všem, kteří příspějí k tomu, že se tento klub stane místem nejkvalitnější, nejsvobodnější a nejneutrálnější politické diskuze a zpravodajství na celém NYXu !

    rozbalit záhlaví
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: NA mzv jsem nikdy nepracoval. PRO mzv jsem pracoval pred lety :) ale libi se mi ten pokus o dehonestaci vyhozenim:) jsi spravnak.
    BOREC
    BOREC --- ---
    FEMUR: no tys pracoval na mzv, to už te vyhodili ?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: tak je to v poradku. ja taky nicemu. muzeme se chytit za ruce a odejit do zapadu slunce. akorat co s tou ceskou diplomacii?:)


    BOREC: i ty brepto.
    BOREC
    BOREC --- ---
    a nedelej exota vetsiho nez jsi, cekoval si mi profil minuklej tejden, jinak bych na tvuj tezko kliknul.
    BOREC
    BOREC --- ---
    ja nicemu, ze se ptas ,)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: tady je nekdo internetovej hrdina vid:-) no akce vyvolava reakci. rad se podivam kdo mi cumi do oken.

    a co ty cemu rozumis ty?:)
    BOREC
    BOREC --- ---
    FEMUR: casto ne, ale namysleny lojziky si rad projedu, stejne tak jako ty me tak neplakej bobisku.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: casto lidem slidis na profilu, jestli neco nevystouras? 2.12...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: 1) jsem to pochopil, ale ironie je to zjevne cizi.
    2) zijes v bludech, neb nevim co ma spolecneho muj vyrok o dvou blbeccich tady na nyxu spolecneho s kvalitou ceske diplomacie:) respektive vidim kam se to snazis naroubovat, ale je mi lito to uz nekolik let nefunguje:)
    BOREC
    BOREC --- ---
    FEMUR: ne ja mluvil o tobe
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BOREC: jaka diplomacie?zijes v bludech?
    jakoze predpokladas ze se xchaos bude nejak realizovat v cesky zahranicni politice, kterou nevnima jako politiku, protoze podle nej politikou neni, neb ji nevykonavaji voleni funckionari? no to bude kvalita.
    BOREC
    BOREC --- ---
    nj, to se pozna kvalita ceske diplomacie :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    RADIQAL: !!!

    XCHAOS: no tak do toho. s takovym intelektualnim povlem se jinak nejedna.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FEMUR: oslovení takovéhohle typu jsou vážně porušení netikety a samy o sobě by vystačily ban.
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    FEMUR: ???
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    S pozdravem posila Fester

    Occupy Wall Street Protesters Begin Hunger Strikes, Michael Moore Reportedly Horrified…:)
    Occupy Wall Street hunger strikes begin as one of the few remaining camps shut down by police | Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2069835/Occupy-Wall-Street-hunger-strikes-begin-remaining-camps-shut-police.html

    Police: Anti-Occupy Seattle protester beaten near SCCC | Local & Regional | Seattle News, Weather, Sports, Breaking News | KOMO News
    http://www.komonews.com/news/local/Police-Anti-Occupy-Seattle-protestor-beaten-134951853.html

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    XCHAOS: v pohode anglictina me zivi trapacku.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: překlep: samozřejmě "naprosto nijak", ne "naprosto jinak".
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NAGASAWA: asi lepší slzný plyn, než nervový plyn... ale toto je právě jádro mojí kritiky bitcoinu - že když už decentralizovaný globální mikroplatební systém, tak nevím proč nutně anonymní: já třeba uvažuju, že bych zkusil nepřijmat peníze, které "protekly" zbrojním průmyslem jakéhokoliv druhu (kdybych měl dost informací, jak to rozlišit).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam