• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKATablet
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    NEVILL: odinstalovala, restart, nainstalovala, restart. Nepomohlo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BERUSKA_CA: odinstalovat a znovu nainstalovat tu aplikaci jsi zkoušela?
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Dobry den vespolek.
    Bouchnul mi telefon (doslova, ze zakladni desky se zacalo kourit) a tak jsem nahodila tablet.
    Je to Samsung Tab S6 Lite a nefunguje mi na nem whatsupp. Aktualizaci systemu jsem provedla, restart nekolikrat. Pred par mesici fungoval a najednou ne. Nabehne mi fotka, zepta se to na jmeno a at zadam co zadam, dal se to nenahodi.
    Telefonuju pres to se zahranicim, domlouvame se na simulatory, fakt tu appku potrebuju.
    Nejakej napad?
    UBIK
    UBIK --- ---
    Díky moc vám všem. Zkusím mu prodat iPad.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    A stojí skoro stejně :-D.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: A12 chip vs A10 a bude mít o rok delší podporu
    UBIK
    UBIK --- ---
    HONCKA: a rozdíl mezi 2020 a 2019? omlouvám se pokud to tu padlo, nemůžu najít.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: ipad 2020 (10,5")
    UBIK
    UBIK --- ---
    Takže iPad 10.5...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PECA: ono je to zdarma do nějaké úhlopříčky lcd
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    PECA: Předplatné potřebuješ na některé pokročilejší funkce. Např. ty níže zmiňované revize :-)
    PECA
    PECA --- ---
    HONCKA: Hmm, žena měla na Samsungu (myslím že A520F - ale fakt netuším) předinstalovaný nějaký MS Offici a IMO to nebyly 365. Jestli je potřeba ještě nějaká "cloudová" licence nevím:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.word
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.excel
    Oproti O365:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.officehubrow
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PECA: On je problém, že na tablety potřebuješ tu office 365 licenci
    PECA
    PECA --- ---
    UBIK: Vzhledem k tomu, že MS Office jsou dostupné pro Andorid, tak 100 % budou i pro iOS. Jak moc dělá MS kompatabilní svoje Offici mezi sebou je už jiná... Každopádně jestli je to nějaká "heavyweight" dokumentační orgie, tak nevím, jestli libovolný tablet bude mít HW na to, aby to utáhnul.
    Pro lepší kompatibilitu MS dokumentů je potřeba aby to byly ty nové normované XML formáty – ty s "x" na konci. Jako XLSX, DOCX... Ale formát z roku 2010, nikoli 2003 :/
    JOPS
    JOPS --- ---
    UBIK: tak office 365 je jak na androidu, tak v iPadu. Ale 100% kompatibilita podle me neni ani u jednoho s desktopovou verzi. Ale zase u Wordu by to snad nemel byt takovy problem.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: jestli chceš 100% kompatibilitu a android, nebo ios, tak musíš mít office 365, pokud nebude mít v práci, tak ono jde v akci sehnat občas rodinný učet s rapidní slevou, akorát si to nehodí do účetnictví a oficiálně by neměl to používat komerčně, ale pokud to bude mít akorát v tabletu a doma a ve firmě bude mít normálně licencovaný, předpokládám, že tam asi má klasickou a ne 365 licenci, tak na to sere pes
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    UBIK: Tenhle Samsung v žádném případě. Když už, tak plnotučný, ale asi jsme už dost obšírně rozvedli, že Android nebrat :-D.

    UBIK: Když by mu nestačily vestavěné jablečnosti (Pages), tak jsou prostě k dispozici Office 365 (včetně Wordu) ;-). Vyžaduje to předplatné Microsoft 365, ale to, počítám, bude mít z práce.

    No a hlavně se to dá do 14 dnů vrátit. To už bude vědět, jestli mu iPad nestačí. Ale ještě tou dobou možná nebude vědět, jak šeredně se zmýlil s Androidem :-D.
    UBIK
    UBIK --- ---
    UBIK: tedy Word
    UBIK
    UBIK --- ---
    JOPS: on potřebuje MS Office se 100% kompatibilitou. To je základ.
    JOPS
    JOPS --- ---
    UBIK: na iPadu je gratis nejakej editor od Applu, priznam se, ze jsem ho asi nepouzival, protoze mam O365. Ale nez jsem mel O365, tak jsem tam pouzival tabulky od Applu a vypadalo to dobre. Samozrejme excel to nebyl, ale zaklad no problema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam