• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKATablet
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Huawei MatePad Paper. Proč pořizovat elektronickou čtečku knih, když můžete mít rovnou e-ink tablet se stylusem? – MobilMania.cz
    https://m.mobilmania.zive.cz/huawei-matepad-paper-proc-porizovat-elektronickou-ctecku-knih-kdyz-muzete-mit-rovnou-e-ink-tablet-se-stylusem/a-1354327

    A něco v tomhle směru chystá Huawei.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    UBIK: Viděl jsem že něco takového (čtečku s možností psaní poznámek stylusem) dělá Onyx Boox, ale nedovedu říct jestli je to s Remarkable nějak srovnatelné. Remarkable je myslím víc dělaný jako tablet, ten Onyx je primárně spíš čtečka.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: ipad + pencil + paperlike folie
    UBIK
    UBIK --- ---
    ahoj, prosím ještě o radu. existuje nějaká varianta - možná více zavedená a dostupnější - k zařízení Remarkable? jde mi čistě o psané poznámky jako náhrada papírových sešitů. moc díky!
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    STEVIE: blbý je že tohle Lenovo asi nebude úplně použitelný, PDF asi půjdou ale web bude oser

    kup to přes internet, nainstaluj vše co potřebuješ, upfatuj a uvidíš jak to půjde. ale jak říkam lepší litra prošetřit a koupit s více rám nebo ten ajped.. taky mě to čeká 😭
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    STEVIE: Starší ipad air se na bazos.cz nabízí za 4000. I tak starý bude lepší než tohle Lenovo
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    PAYAXY: no tak jasně, koupil bych.. ale
    To Lenovo stojí ani ne trojku, iPad bude stát tak minimálně osmičku. A na to prostě nemám
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    STEVIE: kup si iPad z druhe ruky, a budes mnohem spokojenejsi
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    STEVIE: tyhle levný Lenkva jsou hrozný sracky, sám jedno mám a premejslim co sním, kromě displeje a baterky tam je všechno špatně

    já bych pokukoval aspoň po 4GB RAM a 64 interní paměť
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    PAYAXY: nevyznám se v HW na tabletech.. je to málo?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    STEVIE: Plynulý chod zajistí 4jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 429 .... :-D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Myslíte, že má cenu kupovat si tohle?

    Lenovo Tab M10 32 GB Wi-Fi ZA4G0019CZ černý tablet | Electroworld.cz
    https://www.electroworld.cz/lenovo-tab-m10-32gb-wifi-za4g0019cz-cerny

    Chci to na mapy plánování tras a pohádky do auta pro děti asi tak primárně..

    Nicméně občas nějaký to brouzdání / čtení taky...

    Trochu mě vadí, že to má ještě microUSB, už snad nemám doma ani jeden kabel :/

    Názory?
    Díky
    JOPS
    JOPS --- ---
    GILDARIUS: jasny, v pohode
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    GILDARIUS: můžeš
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    JOPS: čisté hypotecicky, jsem úplně mimo ios ekosystém a nechci to měnit. Můžu na iPadu použivat Dropbox a onedrive?
    JOPS
    JOPS --- ---
    hele, vim, ze to bude znit uz tady otrepane, ale priplatte si tech par tisic a kupte si iPad. Osobne nejsem priznivec APPLU, mobil bych od nich moc nechtel, ale androidi tablety stoji za vyliz pr*el... Nemuzu hodnotit Samsungy za 10k+, ty jsem v ruce nemel, ale tablet za 4-5k mi prislo vzdycky jako strasne zlo.

    Ale zase pokud to je pro maleho prcka 2-5 let, tak to asi i chapu, ze se sahne po levnem tabletu. Pohadku to prehraje, hru si na to asi taky pusti, ale ta prace s tim mi prijde fakt silena
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Ahoj. Netusite nekdo nahodou (kdo mate nastudovany roadmapy vyrobce), zda Apple chysta/nechysta letos novou verzi obyc iPadu (ne Air ci Pro - to nakonec ted vylezlo s M1 procesorem), tedy to co oznacuji jako iPad 2020 (10,2")? Chtel bych ho poridit, ale trochu by mne mrzelo, kdyby s tim za mesic c dva vyrukovali.
    Diky.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VLAKODLAK: diky za tipy
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    POZITRON: vidím TFT display, to může být velké zlo. Tj špatný pohledový úhly, vyblitý barvy.
    Nedávno jsem měl v ruce nový noťas Dell s TFT a to se doopravdy nedalo. Horší obraz než můj 15 let starej IPS monitor
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    POZITRON: Přihoď 1000 a seženeš už něco použitelného.
    Umax VisionBook 10C LTE Pro + Obal s klávesnicí v balení - Tablet | Alza.cz
    https://www.alza.cz/umax-visionbook-10c-lte-pro-keyboard-case-d6332951.htm#recenze
    https://www.alza.cz/iget-blackview-tab-g8?dq=6222499#recenze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam