• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKATablet
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    GLOBETROTTER: Předpokládám, že to bude nějaká forma USB Power Delivery. Tj. telefon s nabíječkou se dohodnou, jaké napětí tam nabíječka pošle, a kolik proudu si telefon může vzít :-). Když se nedomluví, tak si vezme co může na 5V (nabíječka inzeruje své maximum; když se to nepodaří, tak by to mělo defaultovat na 500mA). Takže v praxi se ti jiná zařízení mohou nabíjet pomaleji, a jen velmi vzácně narazíš na zařízení, které se z PD nabíjet odmítne (doma taky jedno máme), ale rozhodně tím neohrozíš ani ten telefon, ani tu nabíječku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    GLOBETROTTER: rychlost dobíjení ti řídí elektronika na mobilu/tabletu, tj by ti to nemělo nic provést špatného
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    K telefonu Xiaomi jsem dostal rychlonabíječku. Nabije telefon tak 15x rychleji, než běžná nabíječka.
    Máte někdo tušení nebo zkušenost, zda je možné touto nabíječkou nabíjet jiné zařízení? Konkrétně mi jde o telefon Samsung S10 a tablet Samsung Galaxy. Konkrétní wattáž/ampéry nabíječky a konkrétní Galaxy můžu event.doplnit, nemám to teď u sebe.
    Jde mi o to, zda to bude docela v pohodě nebo zda to baterie dost zásadně zkrátí životnost nebo zda to bude okamžitá smrt. Díky
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    GHOSTSTALKER: konkrétní zkušenost nemám, ale tohle vypadá celkem odolně
    Holder For Tablet Pc Auto Car Back Seat Headrest Mounting Holder Tablet Universal For 7-15 Inch For Ipad Xiaomi Samsung - Tablet Stands - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32812030185.html
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Nemáte nějaký tip na držák do auta na 12.4palcový tablet - konkrétně Samsung Galaxy Tab S7 FE - buď mezi zadní sedačky, nebo na opěrku za hlavu ale s ramenem, aby se tablet dal umístit mezi sedačky?

    Měl jsem https://www.datart.cz/drzak-na-tablet-fixed-tab-passenger-2-s-uchycenim-do-operky-hlavy-7-13-fixtab-pas2-bk-cerny.html ale hned to prasklo (plastovej šmejd).
    UBIK
    UBIK --- ---
    Mám zase prosím blbý dotaz. Jedeme zítra daleko autem a potřeboval bych spárovat iPad Pro se dvěma sluchátkama. Dokážu je připojit, ale v Control Centru vpravo nahoře můžu jen přepínat mezi nimi. Nikde nevidím “share audio”. Jedná se o dětská JBL. Audio jde z VLC playera. Přikládám screen. Děkuji!

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: Z důležitých věcí asi nic
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HONCKA: Tak to mi uniklo že letošní Air má taky M1, ten loňský ho neměl. OK, ten by snad měl dostat všechno.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NEVILL: co bude mít pro a ne air m1?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BRAP242: Tak ten jedinej bude mít v dalším updatu všechny nové funkce, takže asi jo.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    myslite ze je rozumnej napad si ted kupovat ipad pro?
    UBIK
    UBIK --- ---
    STEVIE: už pochopil. díky.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    UBIK: nechapu. Buď vezmu všechny PDF co potřebuju a Drag n dropnu do drive.

    Nebo si stáhnu na win10 desktop Sync zvolim složku co se má synchronizovat na drive, kde mám uložené pdfka a je to.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    UBIK: Ji flashka, neno SD karta a redukce
    UBIK
    UBIK --- ---
    STEVIE: to musím pak kopírovat kazdý soubor zvlášť
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    UBIK: hodit si to na Google Drive? :)
    UBIK
    UBIK --- ---
    jsem velmi happy usér ipadu. simvas ale mám další ptiomé otázky. jak nejsnadnějí přeunout soubory (PDF) z ntb win10 a ipad, aniž bych používal itunes. flashdisk přes nějaký hub? předem díky.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: zdroj úplně v poho
    UBIK
    UBIK --- ---
    tak nakonec jsem šel do dokonalého středu a vzal iPad Pro 2021 256. uf. koukám ale, že zdroj je tam slabý, to asi bude chtít slinější, co? logitech combo touch vezmu pak taky. počítám že i adaptér usb-c na jack. fólii jsem už koupil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam