• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    jaké byste doporučili sedačky na kolo?
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Děkuji ;-)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    MAARISTAAN: moc pěkný, dala jsem si do oblíbených :-)
    LAURA
    LAURA --- ---
    MAARISTAAN: Hezký to máš :)
    SUNY
    SUNY --- ---
    MAARISTAAN: moc pěkný blog :-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Nechcete přijít na návštěvu k jednomu tatínkovi? http://handyman-maaristaan.blogspot.com/ ;-)
    SUNY
    SUNY --- ---
    Ahojky, dávala jsem to už do mateřství, tak třeba to někoho zaujme i tady (popřípadě manželky nebo přítelkyně :)) V pondělí vyšla listopadová Maminka, kde je kromě 400 stránek (rozšířené číslo, ale cena stejná, tj. 39Kč) i hromada slevových kuponů, převážně na dětské potřeby, od oblečení až po kočárky a hračky. Platí to od 7.11 do 13.11, tak kdyby toho chtěl někdo využít, má možnost :) Tady je přehled všech obchodů, ať nekupujete zajíce v pytli :) http://nakupysmaminkou.maminka.cz/

    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Prague - kid friendly places - Mapy Google
    http://maps.google.cz/maps/ms?msid=215726027202933302499.0004aebac84c8652e9746&msa=0

    Prague - kid friendly places
    Hřiště, dětské koutky v hospodách, parky a další atrakce atraktivní pro prcky. Doplňte dle vlastní zkušenosti!
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    IJACZEK: mně přijde fajn, že se o tom, čím dál více mluví, protože by to mohlo být pro hodně otců inspirující a posilující... tohle sdílení názorů a zkušeností...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PETJULE: nezaznamenal jsem to, takže zatím neříkám nic, ale díky!
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    čau otcové, co říkáte na nový seriál Reflexu o mužství/otcovství? mně to přijde zatím docela povedené

    Pánové, za to, v jakém jsme stavu, si můžeme sami | Reflex.cz
    http://www.reflex.cz/clanek/nazory/43664/panove-za-to-v-jakem-jsme-stavu-si-muzeme-sami.html

    Bez otce a autority | magazín Psychologie.cz [Rodina a děti: rodina, výchova, střídavá péče, děti, společnost, otcovství, mateřství]
    http://psychologie.cz/bez-otce-autority/
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    SINSEMILLA: noooo, uspavani :) ja nunyse proste uspavam.. vezmu ho do loznice, kde jenom spime (= nehraje si tam a pras den tam neni) dam mu mlicko, dam ho do postylky a drzim ho za ruku ze sve postele a zpivam mu, dokud neusne.. pres den ho uspim stejne, jen s tim rozdilem, ze ho uspavam u sebe v posteli a pak ho prendam do postylky.. v drtive vetsine pripadu to netrva dyl nez 20 minut, tak spani sam jeste neresim.. i kdyz z par stran slysim, jak si na sebe pletu bic :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    ZEMINO: kup si papírovou lepenku, tu přilep na zem, přesně na ní nalep oboustranou lepenku a přilep vrchní koberec. Oboustranka je hroznej držák, takže se blbě sundavá, zatimco papírovka ne, takže si nezničíš ten spodní koberec. Doporučuju šířku obou pásek 5cm.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    SINSEMILLA: na ranní dospání jsem si brala malého tak do roku určitě :) ted spí ťuk ťuk do osmi,tak není co dospávat :)

    NEMÁTE NĚKDO TIP,CO DÁT MEZI KOBERCE,ABY SE TEN HORNÍ NEVLNIL? napadl mě igelit,ale to by mohhlo zase klouzat ne?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    SINSEMILLA: neumět uspávat samousínací dítě je myslím menší průšvih, než mít dítě, které naopak musíš učit usínat samostatně, protože chce být uspáváno :-)
    Řekla bych, že tvů§j systém je fajn, když to funguje. Žádné univerzální usínací kouzlo neexistuje, praktikuj to jak vám to oběma/všem vyhovuje, o to jde .)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ZEMINO: já právě pak čekám, až se trochu zklidní a zkusím to prostě znovu a na ráno si ho beru dospat k nám do postele..
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    SINSEMILLA: my neumíme uspávat nejspíš doted,ale myslím že to všem vyhovuje..
    když byl Mates malý taky stačilo položit do postýlky,tak usnul. jak si začal stoupat,tak jsme si s ním lehali do velké postele a ššš-šali,ted si sbali hračky,vleze si do postele a hraje si tam i dvě hodiny a pak usne.. je spokojený,postel má rád
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    CORIOLANUS: já jsem teď zjistila, že v podtstaě neumím uspávat - do teď to bylo tak, že jsem erika přebalila, dala pusu a dala do postele a on si chvíli hrál a usnul... no a teď, když se mu nechce, tak si stoupne a řve, tak ho na chvíli vyndám, zase vezmu k sobě, ztlumím světla a za chvíli to zkusím znovu... naštěstí to funguje..
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    ADD: honzikovi je 10 mesicu a obcas (kdyz je unavenej, ale odmita spanek) chyta hysterak.. uz jsem zkousela ho pevneji obejmout (ne znehybnit!) a pochovat, ale bylo to jeste mnohem horsi, tak jen hladim a mluvim klidne a vlidne - to na hysterak zabira u nas nejvic.. jinak bych se priklonila k tomu, ze tahle metoda je u zdraveho ditete zhovadila (a nejsem si jista, jestli neni i u autistickeho - kazdopadne se mi strasne nelibi).. nedokazu si predstavit, ze by tohle udelal nekdo me.. asi by se ve me zvedla vlna potreby ho pokousat a vyskrabat mu oci.. ale ja se proste snazim svemu diteti nedelat nic, co bych nerada aby nekdo delal me, takze asi tak..
    MOTYLEK: protoze objeti ma byt z podstaty neco hezkeho.. pestovat v diteti ambivaletnost, obzvlaste ve vztahu ke kontaktu s jinym clovekem je, s prominutim, debilita.. jinak ti vrele doporucuju knihu "respektovat a byt respektovan".. jsou tam velmi logicke rady k partnerske vychove ditete a imho je fakt skvela..
    MAARISTAAN: normalne me to tak dojalo, az rozbrecelo a s dovolenim to casem urcite zkopirujem!
    UMA
    UMA --- ---
    RENFRI: taky mam emgeton, je to skvela chuvicka, ovsem ne moc dobra nekam mimo standartni vzdalenost v byte apod..to znamena, ze mam problemy na velky chalupe, kdyz chci jit na zahradu a mala spi vevnitr, tak vetsinou uz nedosahne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam