• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    MTO: před pár dny se mi zdálo o mně v roce 2013 :)

    a v roce 2031 :)

    nejzjevnější možný sdělení z toho mi přijde, že teda svět asi neskončí ;-D

    btw 2013 je moc hezký datum :)
    MTO
    MTO --- ---
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    odvedle

    NYA
    NYA --- ---
    _BENNY: to byl takový fór. není, nemůžeš za to. bless
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ehm ... kdybyste snad mimo diskutování chtěli něco dělat ..

    fredpajorden.se
    http://www.fredpajorden.se/sida95.html

    (pokud by někdo neuměl anglicky)
    nasledujíce přechody popsané v máyském kalendáři, probíhá každých 18 dní
    globální meditace za jednotu/za univerzální vědomí
    ..
    láskyplná meditace se smyslem dodat pozitivní sílu lidstvu a matce zemi

    meditace je směrována na devátou hodinu ranní i na devátou hodinu večerní ve dnech 20. května a pak 7/6, 25/6, 13/7, 31/7, 18/8, 5/9, 23/9, 11/10, 28/10(což by měl být konec tohoto dualistického času a dualistického vědomí)

    smyslem této meditace je vytvořit pozitivní pulz a inspirovat všechny na zemi k vytvoření udržitelného ráje zde na zemi (zdravou, čistou zem s mírem a respektem mezi lidmi všech ras a přijatelným životním standartem pro všechny)

    pokud se chcete přidat, meditujte takto:
    1) spojte se se Stromem života/světa pomocí myšlenky, že já jsem u stromu života, jsem sním ve spojení, podpořené prožitkem představy, jak stojíte na jednom z kořenů Stromu světa/života. vizualizujte, že na mnoha kořenech kolem vás stojí mnoho jiných/dalších lidí (živých bytostí). spojte se, chyťte se za ruce a dejte/nabídněte pozitivní sílu Stromu světa/života (a tím všemu v existenci) pomocí následujících myšlenek a prožitku ...
    2) Jsme jedno, Jsme vědomí, Jsme láska, Jsme světlo, Jsme pozitivní silou, Jsme Mír, Jsme Odpuštění ...

    Vizualizujte jak láska, světlo, síla, odpuštění, proudí Vaším srdcem ku Stromu světa a jak svět je již tím rájem za který se tímto modlíme.
    Samozřejmě použijte ta slova, která Vám nejvíce sedí, a pokračujte tak dlouho, jak dokážete udržet pozornost (15-30 minut).
    (poznámka autora - pokud se snažím vytvořit v sobě jednotu, většinou myslím jen "všechno je láska" nebo "všichni jsme jedno")

    samozřejmě můžete použít i vlastní intuitivní postup, jakkoliv Vám to vyhovuje, záměr je snad patrný.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    hmm, sem stejne blbej jako predtim
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NYA: a za co se mam omlouvat? za to ze neumis diskutovat a ze se urazis a mazes po sobe prispevky? to je moje chyba?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NYA: nemuzu za to ze diskuzi s argumenty povazujes za delani z tebe p*cu. asi mas nejaky emocionalni problem.
    PIZI
    PIZI --- ---
    NYA: Několik jsem jich četl, nevím o tom, že by některá toto rozlišení uváděla.
    NYA
    NYA --- ---
    PIZI: doporučuju nějakou učebnici dějepisu :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    NYA: No to je pravě ta otázka. Co je to kultura, která trvá? Znamená to, že ti lidé nemají žádná nová slova ve svém jazyce? Žádné nové obrazy, písně? Jak poznám kulturu, která trvá od kultury, která se transformovala v něco jiného?
    NYA
    NYA --- ---
    _BENNY: benny, proč bych si měla myslet, že se ptáš protože se chceš něco dozvědět, když vím, že jsi demagog. před pár dny jsi ze mě v jiném audi dělal p*u, tak pokud by ses se mnou teď chtěl bavit, čekala bych, že se aspoň omluvíš

    PIZI: jsou kultury, které trvají, a kultury, jež zanikají. taky nevím proč
    PIZI
    PIZI --- ---
    NYA: Nevim jak poznat ze nejaka kultura existuje kontinualne. A nevim ani proc by jeji nekonecna existence mela byt neco spravneho a zadouciho.
    LOOK
    LOOK --- ---
    OGMIOS: psychoterapie, krizove centrum apod...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NYA: ja jen ze pak nevim jaks to myslela s tema nejkonzervativnejsima kulturama a ztracenou liberalni zapadni civilizaci. mi teda pripadne, ze se cina zene do mnohem vetsi zahuby.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NYA: zidove a cinani nepouzivaji mobily? nepouzivaji wifi? nemaji jaderne elektrarny?
    IRO
    IRO --- ---
    OGMIOS: a co sex? funguje to?
    NYA
    NYA --- ---
    YMLADRIS: njn, viz INK_FLO asi...

    ENKIE: právě tenhle individualismus je obecnou množinou mainstreamových proudů a je příčinou bezohlednosti

    _BENNY: paradoxně ty nejkonzervativnější kultury bránící se novotám trvají kontinuálně od starověku dosud (židovská a čínská). ta naše západní to už má spočítané, přesně kvůli tomu, že nezvažovala včas důsledky

    INK_FLO: imo už děti nepouští ven, protože by je srazilo auto. tolik jich před 20-30 lety nebylo... druhak dřív děti běhaly venku v partě a dohlížely jedno na druhé, ale teď už se jedna banda děcek ze stejné ulice nebo paneláku neposbírá


    OGMIOS: studená sprcha většinou pomůže.
    btw. přišel jsi se stejnou písničkou jako před dvěma měsíci (do jiného audi).. tehdy to dopadlo tak, že ses sbalil a odešel. teď je to totéž, ale ostřejší a ty jsi o dost zmatenější. je to jako oblak smradu. buďto ho projdeš rovně, nebo v něm budeš chodit sem a tam, dopředu a zase zpátky.
    jako posledně - když nechce jít přítelkyně do manželské poradny, běž sám. potřebuješ poradit.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    OGMIOS: hele, rozeznat co je fajn myslenka a co je egohra, to neni trivialni ukol. VUbec to ted po sobe nechtej. Zamer se na uplne jednoduchy veci typu v klidu si uvarit caj a dulezita rozhodnuti typu zadost o rozvod nech plavat; nemas na to si ted ujasnovat kdo co ve vasem vztahu dela blbe atd.

    Kdyz by ve tvem stavu byl tvuj dobry kamos/tvoje sestra, co bys jim poradil. Tak to udelej.
    F0N
    F0N --- ---
    OGMIOS: it's simple - kazda myslienka ktora ta napadne nie je vobec dolezita (AKAKOLVEK) - nedavaj tomu energiu, nedavaj tomu DOLEZITOST - nic sa nedeje - telo reaguje to je v poriadku a intenzita aku budes citit zalezi od toho kolko energie vkladas do otazok do tvrdeni a vlastne cohokolvek co ti ide hlavou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam