• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    IRO
    IRO --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tím, že by někdo dostal hlubokou depresi po zásahu elektrickým proudem? Můj známý tvrdí, že vypozoroval, že po tom, co dostal zásah se u něho rozjela většinou (ne vždy) deprese. Přijde mi to jako zajímavé, tak bych chtěl vědět vaše názory na tenhle problém.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Tohleto je hustý
    Satisfaction with Life Index - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Satisfaction_with_Life_Index

    Myslím si, že tam dochází k zajímavýmu míšení faktorů "tvrdých" - ekonomika, zdraví, klid v zemi, apod....a faktorů "národní povahy", neboli nakolik lidi mají nebo nemají tendenci být spokojení ;-D (takže ČR se např. umístila za Namibií...:-o)

    Sociolog by se na tom asi vyřádil. I když nejspíš taky ten žebříček nebude úplně dávat smysl, a podle jiných tabulek by vyšel jinak....asi jako když se někdo pokouší seřadit všechny drogy podle nějakýho jednoho klíče ;)), s tím že tohle je mnohem složitější....;)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Gross national happiness - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_national_happiness
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    NIKOPOL: ;) mno, spíš to bylo celkem normální lidský. cítila jsem se dobře :o) v roce 13 jsem dělala normální věci (mám pocit, že úplně konkrétní být nemám, že to bylo spíš soukromý), rok 31 byl moc daleko, rozmazanej, ale tak nějak jsem cítila, že tam jsem ;)
    MTO
    MTO --- ---
    CONTINUITY: :-D cos tom delala?

    co je na nem hezkyho? tak 13ka? docela by me zajimalo co na to rikaji numerologove
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    CONTINUITY: a me se zdalo ze sem se skamaradil s Bradem Pittem :D
    samozrejme ze svet neskonci ;)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CONTINUITY: a jaký to bylo ? .. chodilas po obloze ? ... bylas všude a nikde ? jak ses cítila ?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    MTO: před pár dny se mi zdálo o mně v roce 2013 :)

    a v roce 2031 :)

    nejzjevnější možný sdělení z toho mi přijde, že teda svět asi neskončí ;-D

    btw 2013 je moc hezký datum :)
    MTO
    MTO --- ---
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    odvedle

    NYA
    NYA --- ---
    _BENNY: to byl takový fór. není, nemůžeš za to. bless
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ehm ... kdybyste snad mimo diskutování chtěli něco dělat ..

    fredpajorden.se
    http://www.fredpajorden.se/sida95.html

    (pokud by někdo neuměl anglicky)
    nasledujíce přechody popsané v máyském kalendáři, probíhá každých 18 dní
    globální meditace za jednotu/za univerzální vědomí
    ..
    láskyplná meditace se smyslem dodat pozitivní sílu lidstvu a matce zemi

    meditace je směrována na devátou hodinu ranní i na devátou hodinu večerní ve dnech 20. května a pak 7/6, 25/6, 13/7, 31/7, 18/8, 5/9, 23/9, 11/10, 28/10(což by měl být konec tohoto dualistického času a dualistického vědomí)

    smyslem této meditace je vytvořit pozitivní pulz a inspirovat všechny na zemi k vytvoření udržitelného ráje zde na zemi (zdravou, čistou zem s mírem a respektem mezi lidmi všech ras a přijatelným životním standartem pro všechny)

    pokud se chcete přidat, meditujte takto:
    1) spojte se se Stromem života/světa pomocí myšlenky, že já jsem u stromu života, jsem sním ve spojení, podpořené prožitkem představy, jak stojíte na jednom z kořenů Stromu světa/života. vizualizujte, že na mnoha kořenech kolem vás stojí mnoho jiných/dalších lidí (živých bytostí). spojte se, chyťte se za ruce a dejte/nabídněte pozitivní sílu Stromu světa/života (a tím všemu v existenci) pomocí následujících myšlenek a prožitku ...
    2) Jsme jedno, Jsme vědomí, Jsme láska, Jsme světlo, Jsme pozitivní silou, Jsme Mír, Jsme Odpuštění ...

    Vizualizujte jak láska, světlo, síla, odpuštění, proudí Vaším srdcem ku Stromu světa a jak svět je již tím rájem za který se tímto modlíme.
    Samozřejmě použijte ta slova, která Vám nejvíce sedí, a pokračujte tak dlouho, jak dokážete udržet pozornost (15-30 minut).
    (poznámka autora - pokud se snažím vytvořit v sobě jednotu, většinou myslím jen "všechno je láska" nebo "všichni jsme jedno")

    samozřejmě můžete použít i vlastní intuitivní postup, jakkoliv Vám to vyhovuje, záměr je snad patrný.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    hmm, sem stejne blbej jako predtim
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NYA: a za co se mam omlouvat? za to ze neumis diskutovat a ze se urazis a mazes po sobe prispevky? to je moje chyba?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NYA: nemuzu za to ze diskuzi s argumenty povazujes za delani z tebe p*cu. asi mas nejaky emocionalni problem.
    PIZI
    PIZI --- ---
    NYA: Několik jsem jich četl, nevím o tom, že by některá toto rozlišení uváděla.
    NYA
    NYA --- ---
    PIZI: doporučuju nějakou učebnici dějepisu :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    NYA: No to je pravě ta otázka. Co je to kultura, která trvá? Znamená to, že ti lidé nemají žádná nová slova ve svém jazyce? Žádné nové obrazy, písně? Jak poznám kulturu, která trvá od kultury, která se transformovala v něco jiného?
    NYA
    NYA --- ---
    _BENNY: benny, proč bych si měla myslet, že se ptáš protože se chceš něco dozvědět, když vím, že jsi demagog. před pár dny jsi ze mě v jiném audi dělal p*u, tak pokud by ses se mnou teď chtěl bavit, čekala bych, že se aspoň omluvíš

    PIZI: jsou kultury, které trvají, a kultury, jež zanikají. taky nevím proč
    PIZI
    PIZI --- ---
    NYA: Nevim jak poznat ze nejaka kultura existuje kontinualne. A nevim ani proc by jeji nekonecna existence mela byt neco spravneho a zadouciho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam