• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    Restartováno :)
    O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
    Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

    Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

    organnic.blogspot.com (Conti)
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    IRO: a zkrat dostane pan elektroinženýr neob jeho obvody ?
    IRO
    IRO --- ---
    PALEONTOLOG: je to elektroinženýr, hodně chytrý týpek, který má velmi dobré znalosti, ale občas dostane zkrat a prostě se blbě chytne.. jeho to koplo už hodněkrát. poprvé se mu to stalo na internátě a poslední deprese mu začala v roce 90 a trvala nějak 5 let, pak zas dobré, ale to ho tehdy koplo 380V a byl i spálený ...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    IRO: takže 220-230/50 hz, do ruky ? to mě koplo taky do ruky a teda bez depky.. a je elektrikář ?
    IRO
    IRO --- ---
    PALEONTOLOG: tentokrát ho kopla klasická zásuvka
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    IRO: akorát nechápu co se mu přihodilo
    IRO
    IRO --- ---
    jo a říkal, že přestal mít chuť na pivo a zhubl 10 kilo z toho. skoro jakoby nějaká transformace :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    možný je všechno ale říct o tom člověk nic nemůže
    ANNA
    ANNA --- ---
    Neodvažuju se soudit, jaká je zkušenost se zásahem elektrickým proudem, ale na sobě jsem si povšimla po jedné ztrátě vědomí vzestupu depresivních nálad. Samozřejmě by se to dalo šíleně rozpitvávat, co a kolik k depresi přispělo. Pro sebe jsem si to formulovala tak, že jako kdyby došlo v mozku ke zkratu, systém spadl a po opětovném nahození bylo prostě něco jinak. Takže proč by nemohl něco podobného způsobit zásah el. proudem.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    IRO: tak ona je otázka, kudy vedl proud, jaké povahy a jestli náhodou ten borec neměl depky už předtím, akorát zásah proudem umělci napovídá, že se elektrikáři nedaří a opakovaně bych měl depky taky
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    IRO: zajímavý jestli ho ten psychiatr neposlal za neurologem pokud se mu svěřil se svojí příhodou, ledaže z psychiatrického hlediska to nemůže nikterak souviset ;-)
    podle tčm jsou za různými psychickými stavy často vnitřní orgány a jejich oslabení/hyperfunkce . úplně tomu nerozumím ale dokážu si představit, že takový zásah proudem (jde o energii) by mohl nakrásně způsobit rozkolísání energetického stavu těla a některého z orgánů.
    podle tčm se i podle druhu/typu těch stavů, co má dá usuzovat na orgán, který za takovými stavy stojí .. nicméně praktik tčm by asi začal s diagnózou odjinud
    IRO
    IRO --- ---
    BROZKEFF: on právě za psychiatrem dochází a bere na to i léky, ale nevím jaké.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    IRO: Tady bych asi zkusil konzultaci s psychiatrem a neurologické vyšetření, co se to vlastně odehrálo a co s tím efektivně dělat.
    IRO
    IRO --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tím, že by někdo dostal hlubokou depresi po zásahu elektrickým proudem? Můj známý tvrdí, že vypozoroval, že po tom, co dostal zásah se u něho rozjela většinou (ne vždy) deprese. Přijde mi to jako zajímavé, tak bych chtěl vědět vaše názory na tenhle problém.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Tohleto je hustý
    Satisfaction with Life Index - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Satisfaction_with_Life_Index

    Myslím si, že tam dochází k zajímavýmu míšení faktorů "tvrdých" - ekonomika, zdraví, klid v zemi, apod....a faktorů "národní povahy", neboli nakolik lidi mají nebo nemají tendenci být spokojení ;-D (takže ČR se např. umístila za Namibií...:-o)

    Sociolog by se na tom asi vyřádil. I když nejspíš taky ten žebříček nebude úplně dávat smysl, a podle jiných tabulek by vyšel jinak....asi jako když se někdo pokouší seřadit všechny drogy podle nějakýho jednoho klíče ;)), s tím že tohle je mnohem složitější....;)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Gross national happiness - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_national_happiness
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    NIKOPOL: ;) mno, spíš to bylo celkem normální lidský. cítila jsem se dobře :o) v roce 13 jsem dělala normální věci (mám pocit, že úplně konkrétní být nemám, že to bylo spíš soukromý), rok 31 byl moc daleko, rozmazanej, ale tak nějak jsem cítila, že tam jsem ;)
    MTO
    MTO --- ---
    CONTINUITY: :-D cos tom delala?

    co je na nem hezkyho? tak 13ka? docela by me zajimalo co na to rikaji numerologove
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    CONTINUITY: a me se zdalo ze sem se skamaradil s Bradem Pittem :D
    samozrejme ze svet neskonci ;)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CONTINUITY: a jaký to bylo ? .. chodilas po obloze ? ... bylas všude a nikde ? jak ses cítila ?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    MTO: před pár dny se mi zdálo o mně v roce 2013 :)

    a v roce 2031 :)

    nejzjevnější možný sdělení z toho mi přijde, že teda svět asi neskončí ;-D

    btw 2013 je moc hezký datum :)
    MTO
    MTO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam