• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    Restartováno :)
    O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
    Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

    Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

    organnic.blogspot.com (Conti)
    rozbalit záhlaví
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    _BENNY: definuj objektivni realitu.. od toho se muzes odrazit
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NIKOPOL: a ja ti zase dovedu dokazat nebo spis vysvetlit, ze tomu tak objektivne byt nemuze, coz ty nejsi ochotny ani slyset, natoz pak zkouset to chapat ;-) pletes si svou realitu s objektivni realitou.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    _BENNY: já to ale jsem schopnej dokázat ... nebo spíš vysvětlit .. ty to ale nejsi ochotnej ani slyšet natož pak zkoušet chápat .. točíš se pořád v tom samym .. je mi líto, stím si budeš muset poradit sám ...

    a nezlob se jestli už ti nenapíšu .. jsme fakt hodně ot
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    _BENNY: zajimava otazka. odpoved se dozvis, az ty zemres. a takto muzeme komunikovat.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FESAKFLOYD: ale ty se uz nedozvis zes ohledne me smrti nemel pravdu

    NIKOPOL: taktez. proc lidem neni blby argumentovat necim, co nedovedou dokazat? viru nikomu neberu, ale proc lidi maji potrebu svou subjektivni viru prevadet na objektivni rovinu a tedy argumentovat ji pred lidmi, kteri onu viru nesdileji?
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    neuniknes
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    _BENNY: konc konců to co tu předvádíš je akorát kličkování před tou smrtí
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    ty se to dozvis. zatim to muzes jenom tusit, ke smrti. a to je ta subjektivita.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FESAKFLOYD: pokud poznam zes nemel pravdu a je to nakonec cele jinak, stejne se to nedozvis
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    pak poznas
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FESAKFLOYD: pokud je vse subjektivni, tak to nemuzes vedet
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    bude to tvoje smrt. pocita se teprve jeji dotek.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FESAKFLOYD: zazitek smrti a znovuzrozeni a OBE jsem zazil uz nekolikrat. ale nikdy bych z toho neusoudil, ze tvoje smrt bude probihat stejne jako ta moje.
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    ty tady v podstate jenom halucinujes. az budes umirat, poznas svoji chybu.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    mozna bys radeji svoje tvrzeni upravil na "uplne vsechno ve vesmiru je subjektivni, jen tento vyrok je jako jedina dilci vec z celeho vesmiru absolutne pravdivy", abys udrzel formalni pravdivost, ale bude to stale kompatibilni s tvym subjektivnim nazorem? pokud nebude, mas ve svem tvrzeni zrejme nejakou chybu. pokud bude, je tam porad neco po certech zvlastniho (ze zrovna jenom tento vyrok je pravdivy a ne jiny ;-)

    nekomu to mozna pripada jako intelektualni honirna, ale tohle je docela dobry zpusob jak si overit jestli halucinace koresponduji s realitou.
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    Tzn. ze vsechno je subjektivni, cely tvuj zivot, dela to tvuj mozek..
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    obvious = obvious
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FESAKFLOYD: pokud je toto tvoje subjektivni tvrzeni pravdive, pak je pravdive jen pro tebe, protoze je... subjektivni ;-)
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    subjektivni je vsechno benny, uplne vsechno.. cely vesmir
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FESAKFLOYD: ale to jsem uz zazil (cca 5mg DOB nebo treba 400 hub za jeden vecer, celkem solidni otrava). byly to super ryze subjektivni a naprosto neprenosne zkusenosti, ze bych se z nich neodvazil cokoliv usuzovat o existenci nebo neexistenci reality a jejich zakonitosti. vnimani reality se mi rozpadlo, to je asi tak vsechno co mohu o vlivu mych haluzi na realitu usoudit.
    FESAKFLOYD
    FESAKFLOYD --- ---
    to je jenom tvoje dusevni onanie benny.. pockej az budes umirat (nebo vyzkousis dmt, nebo se aspon predavkujes houbami)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam