• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ou nooou uz zase
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    DARJEEL: co je spatne na tom, ze se te zeptam na cizi pojem, ktery mi neni jasny. A neresil jsem jen jedno slovo.
    Co si chtel rict tim, kdyz si rekl ze bh ma diskursivni povahu? Jakym jinym ceskym slovem by si to vyjadril?
    Je nejake dilo, ktere nema diskursivni povahu?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    MORPHLER: ser na něj, sem Ti říkal, že to s ním nemá cenu :) A ještě k tomu řeší jedno slovo a tím zazdí zbytek myšlenek v příspěvku, ztráta času imo.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    CONTINUITY: to by mohlo viset na nástěnce, že jo? :)
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---


    s českými titulky, co mají své chyby (nepřeložené názvy chemických prvků, záměna un cent mille = sto tisíc za milion ap., ale v podstatě to není nic katastrofálního) zde:
    MYSLI GLOBÁLNĚ, JEDNEJ LOKÁLNĚ - ekologický dokument - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=8Piu44L1Gmw


    Je to propaganda jak sviňa, ale pro mě naprosto pravdivá a je to v podstatě 100% ve shodě s tím jak to vidím já
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Pojďme si vzájemně pomáhat a při tom dělat to, co nás baví - Dobro.cz
    http://www.dobro.cz/dobre-skutky/ostatni/pojdme-si-vzajemne-pomahat-a-pri-tom-delat-to-co-n/

    primou zkusenost s timto nemam, ale typek ktery ma jobs.cz dela kvalitni charitativni projekty; tak mozna to muze byt pro Prazaky zajimave se tam jit podivat nebo tak
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JUNIPETRUS: Nevim jak jsi dosel k tomu, ze Darjel pouzil slovo dikurz pejorativne, na me to tak nepusobilo, ale rozhodne na me pusobilo pejorativne tve politovani. Soucit v tom neni, zato tam vidim pokrytectvi.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JUNIPETRUS: skoda, zes to co je to diskurz zrejme nepochopil.
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    Už jsem myslela, že ten odkaz nenajdu . . tak je tady.
    Víceméně je to o mladé ženě, která měla rakovinu a rozhodla se jet léčit do Peru.
    Moc hezky natočené. Obrázek si udělejte samy.

    13. komnata: 4. 2. 2011 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1186000189-13-komnata/210562210800031/
    KAREN
    KAREN --- ---
    ,D presne tak! (ne)mluve o tom, ze maj bryle a jsou sisaty ,DDD
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Vy byste si holky měli povídat častěji, ty černobílý ikonky takhle pod sebou, dvě supr ženský, no radost pohledět :o)
    KAREN
    KAREN --- ---
    YMLADRIS: tak nakej by se mi hodil... i kdyz mozna si nakej rezervuju kdesi ve vetsi divocine)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KAREN: v medlankach :) Chces zahonek nebo co?
    KAREN
    KAREN --- ---
    YMLADRIS: a kde ma tu zahradu prosimte?.)))
    YMLADRIS: jj, me se dost libi) rekla bych, ze to je jedno z decek, ktery me bezpecne dokazou rozseknout kdejakou spontanni hlaskou s notnym psychedelickym potencialem) treba to s tema skritkama je taky vyborny ,D
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KAREN: jak presvedcuje toho kone kterej je 10x vetsi nez ona aby "uz ji nestval" je uplne ROFL
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KAREN: jo decka jsou vyborny

    Mne tento koncept dat decku nestrukturovany cas a prostor kde muze delat, co chce, pripada moc bezva, a dnesni deti to asi nemaji. Proto furt hrotim matku aby neprodavala zahradu (nezvlada se o ni starat), ze treba panbuh dopusti motyka spusti a jeste budu mit to dite a pak se to bude moc hodit...
    KAREN
    KAREN --- ---
    YMLADRIS: .) na nejakou komplexnejsi analyzu tohohle charakteru mi 14minutovej porad prijde malo.))) jo, muze to bejt tak, ze deti vychovavaj v ramci jakysi pochybny doktriny nebo spiritualniho fanatismu;) - tak jako tak mi ale prijde uplne super videt 6letou holku takhle otevrenou a schopnou. vypada, ze oproti klasickymu bytovymu decku stoji dost pevne na zemi, hejbe se, je sebevedoma, ma rozhled a umi si poradit)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PIZI: jo to je dobry :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KAREN: pani se mi zda depresivni a tatinek s psychotickym svitem v ocich, ale nechci je zase tak moc urazet, vubec je neznam :) bez s rezervou
    KAREN
    KAREN --- ---
    YMLADRIS: cim desive? jakoze nejak "fanaticky" ci co? me to celkove potesilo)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam