• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SECOND GUY: Transformaci za Tebe nikdo neudělá a navíc většina z nás ví, že transformace se nedělá plkáním na netu (teda, pro některé z nás tak mohla začít, ale pokračuje pak prací na sobě). Takže to že tu nevidíš nikoho se transformovat, to vidíš správně, my to děláme normálně v 3D světě a tady se o tom jenom navzájem utvrzujeme a nebo si tak pindáme a přitom popíjíme čaj a jíme sušenky :o)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    THE_SECOND_GUY: hej ty druhej, dyg more, jezis te miluje tak kliiid :D
    PIZI
    PIZI --- ---
    THE_SECOND_GUY: Spousta protikladů hranici kde se jeden meni v druhy nema.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PEJR: THE_SECOND_GUY: ve skolce sedi spoustaskvelejch bytosti, bezte se na ne kouknout. je to supre. no a z nekterych treba casem opravdu vyrostou politici a z nekterych treba neco jinyho. a ted kam se podela ta uzasna bytost na kterou jste se divali v ty skolce? kdytz vyroste tak uz neni uzasna? cim to je?
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: uff, to je teda debata... v první řadě je potřeba si uvědomit že ta vesmírná morálka, ta nejvyšší je láska... pokud tě baví trávit se a bereš to jako svojí svobodnou volbu tak se ti snad brzo poštěstí tu svojí vůli naplnit.. pokud máš ale rád lidi kolem sebe, tak to snad neuděláš, a třeba časem zjistíš, že bys pro ně z lásky udělal třeba taky něco hezkýho... problém je v tom, že je potřeba bejt k sobě dost upřímnej a otevřenej abys ty pocity moh cejtit a užít si je, dokud se budeš cejtit jako tvoje ikona tak se nikam moc neposuneš...

    zkus si přečíst knihu "Transformace vědomí" od Keltnera, pokud ani potom nebudeš mít jasno o čem je transformace, tak prosím naběhni na ten parlament, a nauč se prosím dobře mířit, abys tou svojí akcí taky naplnil smysl svýho snažení a nedal tomu rakovinou prolezlýmu systému jen další klacek do ruky...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: ne neni, co ty víš, kolik harantů z tý školky se nakonec dostane do parlamentu.....
    ale hlavně: já to myslim jenom teoreticky, mě zajímá kde je ta hranice mezi člověkem co si uvědomí sama sebe a svý místo ve vesmíru oproti člověku co si to uvědomí taky, akorát opačně.... seru na lidskou morálku, ale co ta vesmírná morálka, ta nejvyšší, všeobecná?
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: takže ty chceš pomáhat světu tim že vystřílíš školku, pochopil bych to, kdybys chtěl naběhnout třeba do parlamentu... s tou školkou je to ale fakt jenom demence.. chce si to správně určit co skutečně je problém tohodle světa, jestli moc lidí nebo málo lidí který chtěj mít co největší kontrolu/moc nad zbytkem...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: aha, takže některý myšlenky co vedou ke zlepšení světa jsou dobrý, ale jiný, co taky vedou ke zlepšení světa jsou špatný?
    to je právě to co nepobíram....
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: takovýhle myšlenky jsou jako rakovina.. pokud se u tebe projevý tak tě to buď zabije, nebo budeš nasranej, ale budeš s tim bojovat a aspoň se tvářit že seš ok, a nebo se ti povede transformovat se a dostaneš se z toho..
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: no, jestli si myslíš že takový chování je ok tak máš k tranformaci docela daleko.. je to jak píše F0N.. tranformace je to tom uvědomit si že to co tě sere a to špatný co je kolem tebe neni jen kolem tebe, ale je to hlavně v tobě.. kdybys ty ballsy skutečně měl, tak když uvidíš úchyla co někoho obtěžuje, tak za nim prostě pudeš, zpacifikuješ ho a tim ho třeba donutíš přemejšlet jestli by se třeba neměl léčit, případně ho sbalej rovnou policajti a bude se muset léčit, v opačnym případě bys dřív nebo pozdějc měl dopadnout sám... tady by to mělo bejt o tom prodiskutovat jak by ta léčba měla vypadat aby skutečně fungovala


    THE_SECOND_GUY: v takovym případě seš jen nemocnej...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    KUATO: koule na to nemam a právě v tom cejtim rozpor... rád bych, ale důsledky nebudou takový jaký si plánuju....
    F0N:ty jsi trochu jinde než já, sice to máš podobný, ale já to vidim jinak.... třeba to ničit si vlastní tělo... ok, a proč ne? je snad moje, tak si s nim můžu dělat co chci... a já rozhodně netrpim sebedestrukcí protože by mi to řešilo problémy, ale proto, že mě to prostě vzrušuje sexuálně....
    KUATO
    KUATO --- ---
    THE_SECOND_GUY: no tak - hitler si myslel taky, ze dela dobrou vec. ne nadarmo vsechny velke nabozenske systemy maji nejake to "desatero", aby clovek nenadelal moc blbosti, nez zacne byt vnimavejsi a uvedomovat si, co vlastne druhym lidem svym jednanim pusobi, pak uz totiz zadne desatero nepotrebujes.
    KUATO
    KUATO --- ---
    THE_SECOND_GUY: jestli na to mas koule, tak to udelej.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: neni, to je jenom normální otázka.... vem si takový lidi jako breivik... nebo nějakýho běžnýho úchyla s poruchou erekce, psychopata atd...
    tyhle lidi to taky cejtí jakože to dělat musí, protože je to správný....
    tak podle vás je to tak, že někdo je osvícenej a někdo úplně jinej, kterej myslí úplně stejně, tak osvícenej neni?
    to je nějakej paradox, ne?
    F0N
    F0N --- ---
    THE_SECOND_GUY: No pozri, neviem sice kolko mas rokov, ale viem ake je to sa ozierat a oblbovat fetom. Je to zabava, ako ked sa male dieta clapoce vo vode. Ono to vidiet, co je za tym to chce uz trochu viac balls - takze casom bola ta bolest uz taka, ze som sa musel pozriet co je za tym, nasiel som sebanenavist.

    A vlastne vsetko co som robil bolo aby som sa sam nicil. Nevazil som si svoje telo. Daval som mu zabrat a preco? Pretoze som utekal od bolesti. Len ono je toho niekedy uz tak vela, ze ti ani vsetky oblbovaky sveta nepomozu, takze sa musis pozriet sam co ta to vlastne boli. A nechat ju tam len snou byt. Proste nachvilui sa zastavit a len tak byt aj stym vsetkym suxom.

    A od toho sa potom da odrazit. Tomu ja hovorim transformacia.

    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: ne, tohle je jen demence...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: hm, ale já cejtim, že nejlepší bude, když si udělam zbroják, koupim brokovnici a půjdu vystřílet nějakou mateřskou školku....
    mě by to ke štěstí stačilo... je tohle teda ta "transformace"?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: zkus a uvidis.. a dej vedet :)

    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: pokud jsi muž tak by ti to kje štěstí mělo stačit..
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    YMLADRIS: takže jde jenom o to dělat to co cejtim jako nejlepší v co největší intenzitě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam