• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: takovýhle myšlenky jsou jako rakovina.. pokud se u tebe projevý tak tě to buď zabije, nebo budeš nasranej, ale budeš s tim bojovat a aspoň se tvářit že seš ok, a nebo se ti povede transformovat se a dostaneš se z toho..
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: no, jestli si myslíš že takový chování je ok tak máš k tranformaci docela daleko.. je to jak píše F0N.. tranformace je to tom uvědomit si že to co tě sere a to špatný co je kolem tebe neni jen kolem tebe, ale je to hlavně v tobě.. kdybys ty ballsy skutečně měl, tak když uvidíš úchyla co někoho obtěžuje, tak za nim prostě pudeš, zpacifikuješ ho a tim ho třeba donutíš přemejšlet jestli by se třeba neměl léčit, případně ho sbalej rovnou policajti a bude se muset léčit, v opačnym případě bys dřív nebo pozdějc měl dopadnout sám... tady by to mělo bejt o tom prodiskutovat jak by ta léčba měla vypadat aby skutečně fungovala


    THE_SECOND_GUY: v takovym případě seš jen nemocnej...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    KUATO: koule na to nemam a právě v tom cejtim rozpor... rád bych, ale důsledky nebudou takový jaký si plánuju....
    F0N:ty jsi trochu jinde než já, sice to máš podobný, ale já to vidim jinak.... třeba to ničit si vlastní tělo... ok, a proč ne? je snad moje, tak si s nim můžu dělat co chci... a já rozhodně netrpim sebedestrukcí protože by mi to řešilo problémy, ale proto, že mě to prostě vzrušuje sexuálně....
    KUATO
    KUATO --- ---
    THE_SECOND_GUY: no tak - hitler si myslel taky, ze dela dobrou vec. ne nadarmo vsechny velke nabozenske systemy maji nejake to "desatero", aby clovek nenadelal moc blbosti, nez zacne byt vnimavejsi a uvedomovat si, co vlastne druhym lidem svym jednanim pusobi, pak uz totiz zadne desatero nepotrebujes.
    KUATO
    KUATO --- ---
    THE_SECOND_GUY: jestli na to mas koule, tak to udelej.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: neni, to je jenom normální otázka.... vem si takový lidi jako breivik... nebo nějakýho běžnýho úchyla s poruchou erekce, psychopata atd...
    tyhle lidi to taky cejtí jakože to dělat musí, protože je to správný....
    tak podle vás je to tak, že někdo je osvícenej a někdo úplně jinej, kterej myslí úplně stejně, tak osvícenej neni?
    to je nějakej paradox, ne?
    F0N
    F0N --- ---
    THE_SECOND_GUY: No pozri, neviem sice kolko mas rokov, ale viem ake je to sa ozierat a oblbovat fetom. Je to zabava, ako ked sa male dieta clapoce vo vode. Ono to vidiet, co je za tym to chce uz trochu viac balls - takze casom bola ta bolest uz taka, ze som sa musel pozriet co je za tym, nasiel som sebanenavist.

    A vlastne vsetko co som robil bolo aby som sa sam nicil. Nevazil som si svoje telo. Daval som mu zabrat a preco? Pretoze som utekal od bolesti. Len ono je toho niekedy uz tak vela, ze ti ani vsetky oblbovaky sveta nepomozu, takze sa musis pozriet sam co ta to vlastne boli. A nechat ju tam len snou byt. Proste nachvilui sa zastavit a len tak byt aj stym vsetkym suxom.

    A od toho sa potom da odrazit. Tomu ja hovorim transformacia.

    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: ne, tohle je jen demence...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: hm, ale já cejtim, že nejlepší bude, když si udělam zbroják, koupim brokovnici a půjdu vystřílet nějakou mateřskou školku....
    mě by to ke štěstí stačilo... je tohle teda ta "transformace"?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: zkus a uvidis.. a dej vedet :)

    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: pokud jsi muž tak by ti to kje štěstí mělo stačit..
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    YMLADRIS: takže jde jenom o to dělat to co cejtim jako nejlepší v co největší intenzitě?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: to vis kazdej dela co chce, nee jen ty :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: delej jeste vic to co nejhloubeji chces. nejaka odpoved te prestane tankovat
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: víceméně jo... ale když se při tom dozvim něco novýho, tak se nebránim....

    spíš mi jde o absurditu celý týhle diskuze, tady je každej o transformaci a vyspívání, osvícení, o vývoji mysli atd. a přitom tady furt vidim jenom obyčejný plkání na neurčitý téma a emoionální výlevy.....
    PIZI
    PIZI --- ---
    THE_SECOND_GUY: No a to ti nestačí? Však jo.
    F0N
    F0N --- ---
    THE_SECOND_GUY: ja neviem co je to "ono" mozno pre teba su to tie jointy a vodka. Mne staci ten bylinny caj :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: takže sis přišel jen zatrolit, takhle při neděli..?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    F0N: no a to je jako ono?
    já si dal flašku vodky, tři špeky a zdálo se mi, že smyslem života je akorát tak ležet, užívat si a pak se snažit umřít bezbolestně....
    F0N
    F0N --- ---
    THE_SECOND_GUY: jj to si tak meditujes popijas bylinny caj a zrazu sa pozries k oblohe a uvedomis si ze sedis na obrovskej gule, ktora si to vali vesmirom. Uz len toto je nemalo awesome :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam