• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    Restartováno :)
    O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
    Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

    Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

    organnic.blogspot.com (Conti)
    rozbalit záhlaví
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: neni, to je jenom normální otázka.... vem si takový lidi jako breivik... nebo nějakýho běžnýho úchyla s poruchou erekce, psychopata atd...
    tyhle lidi to taky cejtí jakože to dělat musí, protože je to správný....
    tak podle vás je to tak, že někdo je osvícenej a někdo úplně jinej, kterej myslí úplně stejně, tak osvícenej neni?
    to je nějakej paradox, ne?
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: ne, tohle je jen demence...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: hm, ale já cejtim, že nejlepší bude, když si udělam zbroják, koupim brokovnici a půjdu vystřílet nějakou mateřskou školku....
    mě by to ke štěstí stačilo... je tohle teda ta "transformace"?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: zkus a uvidis.. a dej vedet :)

    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: pokud jsi muž tak by ti to kje štěstí mělo stačit..
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    YMLADRIS: takže jde jenom o to dělat to co cejtim jako nejlepší v co největší intenzitě?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: to vis kazdej dela co chce, nee jen ty :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: delej jeste vic to co nejhloubeji chces. nejaka odpoved te prestane tankovat
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PEJR: víceméně jo... ale když se při tom dozvim něco novýho, tak se nebránim....

    spíš mi jde o absurditu celý týhle diskuze, tady je každej o transformaci a vyspívání, osvícení, o vývoji mysli atd. a přitom tady furt vidim jenom obyčejný plkání na neurčitý téma a emoionální výlevy.....
    PIZI
    PIZI --- ---
    THE_SECOND_GUY: No a to ti nestačí? Však jo.
    F0N
    F0N --- ---
    THE_SECOND_GUY: ja neviem co je to "ono" mozno pre teba su to tie jointy a vodka. Mne staci ten bylinny caj :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    THE_SECOND_GUY: takže sis přišel jen zatrolit, takhle při neděli..?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    F0N: no a to je jako ono?
    já si dal flašku vodky, tři špeky a zdálo se mi, že smyslem života je akorát tak ležet, užívat si a pak se snažit umřít bezbolestně....
    F0N
    F0N --- ---
    THE_SECOND_GUY: jj to si tak meditujes popijas bylinny caj a zrazu sa pozries k oblohe a uvedomis si ze sedis na obrovskej gule, ktora si to vali vesmirom. Uz len toto je nemalo awesome :)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    psychospirituální krizí jsem si procházel už dávno....
    pak jsem začal chlastat a všechno se vyřešilo...
    ale teď už nepiju a pořád teda neznam tu "odpověď" na všechno to ostatní...
    tak jak vy to děláte? jako nějaký meditace, pití bylinnejch čajů?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_SECOND_GUY: az projdes nejakou psychospiritualni krizi a zase zacnes na vsechno srat, tak uz budes ;)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    YMLADRIS: ok, to já taky, už asi od patnácti.... dělam si co chci a na všechno ostatní seru, pokud to pro mě nemá přínos... jsem teda taky "transformovanej"?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    THE_SECOND_GUY: hlavni produkt moji transformace je, ze si delam co chci (cim dal tim vic)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    Nazdar, mam takovej mírně trollovací dotaz: Za dobu existence tohodle klubu, nebo i za dobu předtim, opravdu se někdo dokázal "transformovat" nebo "probudit"? Pokud ano, tak jak se to projevuje? Co děláte jinak, než předtim? Jak pomáháte k tomu "léčení Země"?
    PIZI
    PIZI --- ---
    AIM_FREEMAN: Vypovídá a poznání je asi rozdíl. Jak tedy máš definováno poznání, že tvrdíš, že k němu věda nevede?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    PIZI: Ano, jak říkám, míjíme se:) A cituji ze svého posledního příspěvku:
    neříkám, že takové zkoumání o světě nic nevypovídá.. * nic proti civilizaci a pohodlí samozřejmě;)

    je možná zbytečné mi sdělovat něco, co jsem před pár sekundami sám napsal, ne?;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam