• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISTRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRUTAA1: uz je nejak duveryhodne prokazany, ze castaneda nefabuloval jako karel may kdyz psal vinetoua?
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    a ještě:
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    papež ekocíťa

    Rádio Vaticana - Laudato si’ - úvod
    http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=22011
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DARJEEL: coz vo to, ja se zasmal konstruktu, ale uprimne nevim o jakych knezich hovoris, protoze ja reagoval na: JAZZZ a knezi mi v tom videjku nejak utekli teda... :P
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    VYHULENY_UFO: tak od loňska to mají jejich kněží povolený, využívat psychedelika k náboženským účelům... já se ale pozastavoval na tom, že tomu věříte vy dva, místo toho, aby jste se od plic zasmáli, neasi...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DARJEEL: no, pokud ten pan uziva treba LSD, muze tomu klidne verit, zejo. Myslim, ze je celkem davno dokazany, ze diky drogam lide veri lecjakym nesmyslum, zejo :P
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    šmarja, to ste nepochopili, že je to troling? takovejch mohamedánskejch rádobyvědců co klidně na youtubů hlásaj donebevolající píčoviny je xx... viz třeba ten co popírá existenci gravitace s tím, že je to křesťanskej konstrukt a lež a tak podobně...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAZZZ:
    ale jak zacal vypravet o generatoru na volnou energii a transmutaci prvku a o tom ze mu dosly penize na provoz laboratore a pak az ze mu prisel specialni blize nespecifikovany krystal, ktery vlozil do takove rotujici civky a pak se dely "cool veci" na jejichz popis se musely vypnout kamery v sale

    neni o cem pochybovat, to neni fyzika, ale normalni podvod... :P
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    JUNIPETRUS: par tech videi jsem zkouknul. jsou tam zajimave postrehy, ale jak zacal vypravet o generatoru na volnou energii a transmutaci prvku a o tom ze mu dosly penize na provoz laboratore a pak az ze mu prisel specialni blize nespecifikovany krystal, ktery vlozil do takove rotujici civky a pak se dely "cool veci" na jejichz popis se musely vypnout kamery v sale .. no clovek pak trochu pochybuje jestli je to stale jeste fyzika :)

    tahle prednaska se zabyva podobnym tematem, ale asi diky osobe prednasejiciho, ktery je kvantovy fyzik, je to alepson pro me trochu lepe uchopitelne
    Is Consciousness the Unified Field?, John Hagelin
    https://www.youtube.com/watch?v=LPhgDfT4Zpc


    me osobne je nakonec celkem fuk jestli je zakladnich zivotnich energii 20 protoze mame 20 prstu a cehoz 10 nas poji se zemi a 10 s nebem nebo jestli jsou ty zakladni energie 4 protoze je umime merit. vsechno jsou to jenom lidske konstrukty vice ci mene uzitecne v ruznych situacich. zajima me jak tyhle konstrukty vyuzit pro snizeni utrpeni zivoucich bytosti. nakonec bychom se obesli i bez zazracneho generatoru volne energie, kdybychom se naucili neplytvat a navzajem si neskodit :)
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    lidi, ucte se fyziku
    Nassim Haramein 2015 1/3 CZ titulky - Propojený vesmír a nové pojetí vakua
    https://www.youtube.com/watch?v=ryHZXRIW9wQ
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    Helejte, když to nepodepíšete, tak bude reálná třeba dálnice přes Novomlýnský nádrže, telepelná elektrárna u Pekárny v Marinánským údolí nebo krokodýlí farma na Dyji u Havraník. 5 vteřin vašeho času pro NATURU 2000 tak, jak je ...
    ČSO-Česká společnost ornitologická
    http://www.cso.cz/naturealert.html

    ale jinak to není nátlaková akce =)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    BRUTOL: trochu mi to přípomíná, jak jsem v 16ti vydal vlastním nákladem 10 ks básnckou sbírku pod pseudonymem "800 XL" (pod kterým jsem psal i články do školního časopisu, kvůli kterým mě ředitel udal za šíření toxikomanie). Prodávala se na dvou místech - v bruntálské čajovně a knihkupectví. Dodnes nevím, kolik kusů se vlastně prodalo...
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Sorry, nepodpořím, je mi to jedno.
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Kniha Vše Je Jedno - pojednává o tom, že si vše do svého života přitahujeme sami a že je vše vzájemně propojeno skrze energii a nic se neděje náhodně.

    Podpořte mladou českou autorku a objednejte knihu přímo na stránkách autorky, kde naleznete i ukázky z knihy.


    www.aknizova.cz
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    Jdeme čistit oceány. Jak na to, vymyslel dvacetiletý kluk | Wave News
    http://www.rozhlas.cz/...ws/_zprava/jdeme-cistit-oceany-jak-na-to-vymyslel-dvacetilety-kluk--1498175
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KUATO: skakat do sena urcite casem dorazime. Za nejaky ty roky :)
    jinak tlupa decek kterym se jeste venujes a muzou litat, to je super, respekt.
    KUATO
    KUATO --- ---
    YMLADRIS: ymladris na smetane s trochou brusinek navrch, to nezni spatne :o). nechces nekdy prijet k nam na sever? uz mame zase prazdny mrazak :o)).
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KUATO: :-) prave, no. Dneska uz vim ze mam tu dystrofii (bracha uz do schodu bez zabradli nevyleze a poridil automatickou prevodovku do auta). jako mala jsem se fakt stydela ze na strom nevzlezu, potok nepreskocim, furt vsude padam, petflasku nerozsroubuju... bud jsem byla ya sabotera nebo za blbku co to ma z toho ze moc cte. nemehlo. behala jsem, ale desne to zranuje pychu byt furt tak zoufale posledni a kazit vsechnu hru. mit vychovu "jsi v poradku tak jak jsi", asi by se byvalo zilo lip.. takze muze byt ze jsem ted jako matka prehnane opatrna na narusovani detske osobni dustojnosti

    jinak souhlasim, fyzicky kontakt je super vynalez a ted dokud je batole tak jsem fakt vdecna ze muzu nosit a kojit, hazet do vzduchu nemuzu :) ale tak mame tatinka.
    KUATO
    KUATO --- ---
    YMLADRIS: hele, ja s detma vychazim velmi dobre, pac jsem hodne zivelny. kor jak jsou mensi, tak se s nima furt taham, peru, ruzne je "trapim", lochtam, delam jim konika a tak. jezdime kazdy rok na vikend ke znamym, kde maji naopak strohou chladnou vychovu a mi je z toho uplne smutno. ty decka jsou vevnitr takove churave. kdyz jsem u nich byl prvne, tak byly chvilu vyplasene, ale pak se rozblbly, myslim, ze tatinek byl rad, ze uz jsme odjeli :o). tedka kdyz se tam ukazem, tak je mam hned na sobe povesene a jde se blbnout :o). akorat jak to roste, tak to zacina byt unavne, protoze uz je tak nevydrzis pohazovat a tocit ve vzduchu, protoze jim rostou prdele :o)). treba - zijeme na jednom dvore s moji babinou. je ji uz pres 80 a je docela protivna. hlavne nema rada moc deti. kor kdyz jsou hlucne. jenom takove ty vykastrovane kostelove kriply, co je posadis na lavicku a oni tam sedi a jsou potichu. jenze takovou znam jenom jednu a ta je o par let starsi nez nase a k nam nechodi. z te bude za par let pekne prkno v posteli :o). no a u nas se vzdycky decka z cele dediny - vrstevnici nasich schazely, protoze mohly ruzne skakat ve stodole do sena, mame houpacky a u nich takovou drevenou boudu, po ktere se da lozit, nebo hrat ruzne schovka, plno skrysi. no takze obcas se seslo treba deset patnact deti od 6 do 11 let. takze si umis predstavit ten hukot. a stary vul kuato misto aby je vyhnal, tak hral schovku s nima, protoze tam byl takovy maly spunt od zname, tak jsem ho nosil na zadech, protoze on mel kratke nozicky a nestihal by dotlapkat az k pikadlu :o). takze kvuli tomuhle jsme se mockrat pohadali. mam decka rad a to nejen na cesneku :o). proste pecu a pojidam jenom ty, co jsou tak hloupe, ze treba spadnou ze stromu primo na hlavu a uz jim stejnak neni pomoci :o)). takze ano, draha Ymladris, pokud jsi byla jedno z tech deti, ktere se baly vlastniho stinu, zasadne nebraly do rukou veci, aby se neuspinily, radeji nebehaly, aby se nezadychaly a neprepinal se jim hrudni kosicek, atd. pak bys ze me mohla mit opravneny strach. ale jeste jsem takove decko nepotkal :o). vetsina rozkvete, jenom se na ne poradne usmejes a trochu je polochtas a potocis ve vzduchu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam