• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    Klub pro vsechny, co na facebooku provozuji stranky - Facebook Pages. Rady a zkusenosti z provozu, co a jak funguje dobre a co ne. Jak spravne vytvorit a udrzovat stranku, jak na vyvoj aplikaci a jak nenastvat lidi :)
    rozbalit záhlaví
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: no jsem zvědav. je taky možné, že tam bude nějaké přechodné období. ale vem si, kolik firem mělo "rozbité" aplikace kvůli změněné šířce canvasu. včetně opravdu velkých.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Když se mi tam tahle informace zobrazila, tak jsem letmo pátral, jestli to platí i zpětně a nic jsem nezjistil. Takže jsem předpokládal, že to bude jako s FBML, které běží doteď.

    Každopádně bude pěkně veselo, protože znám dost i poměrně velkých firmem, které SSL na FB aplikace nemají.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JEREMIUS: přestane. vím o spoustě developerů, kteří to teď hodně rychle začali řešit (a jsou v přímém kontaktu s FB accounty), takže předpokládám, že to opravdu platí i zpětně.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADAMM: Před časem jsem si toho všiml. Týká se to tedy i starých aplikací? Já měl za to, že jen nově registrovaných. Protože s takovouhle přestanou fungovat 2/3 záložek na FB :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    btw. kdo nemáte aplikace s https verzí, tak možná budete velmi brzo překvapení - nebudou fungovat.

    http://www.business2community.com/social-media/are-your-facebook-tabs-going-to-disappear-056664
    BARD
    BARD --- ---
    JEREMIUS: ve verzi s ceskymi daty to napravim
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BARD: Technická připomínka: barvy v těch koláčích (jako Složení příspěvků) nejsou zvolené moc dobře, špatně se v tom orientuje (alespoň mně :-)
    BARD
    BARD --- ---
    Možná by tu někoho molo zajímat pár čísel o slovenském Facebooku, které jsem vytáhl z našich dat pro konferenci Facebook Rulezz. Stejný výzkum chystám i pro Čechy.

    Slovenský Faceboook
    http://www.slideshare.net/josefslerka/slovensky-faceboook
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    spustili jsme pro Nescafé aplikaci NDG Kluby - http://apps.facebook.com/ndg-kluby/
    Zakladni myslenkou je, ze si lide vytvareji svoje kluby s prateli (pripadne i cizimi), ktere umistuji na mape. Kluby pak sbiraji body za aktivitu na fb strance Nescafé - like/komentare statusu stranky, posilani vlastnich statusu, fotek, videi, komentovani a like mezi lidma navzajem. Chceme, aby se na strance rozjela aktivita, ktera se pak bude dat dobre pouzit na ppc a zvedne rank stranky. Zaroven si hlidame body i u konkretnich uzivatelu a muzeme tak identifikovat lidi s nejvetsim zajmem o znacku / influencery. Sam jsem zvedavej, jak to pojede
    NIS
    NIS --- ---
    NIS: tak uz jsem na to prisel. debilita social plus se odstranuje z google chrome, ne z FB. kdyby nahodou nekdo udelal stejnou blbost jako ja..
    QUICK
    QUICK --- ---
    AVATAR: Me to funguje. Pekny :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JEREMIUS: divny, mel jsem na tom vcera imrvere celou firmu, ktera na tom sedela a nikdo si nestezoval :(
    Mozna jsem v tu chvili prave nasazoval novou verzi. To to asi dve minuty nebezi. Ale je divny, ze jste se oba trefili. Desi me to :D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AVATAR: Až na to, že mě to včera taky nejelo
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    AVATAR: uz je to v pohode, docela se mi to libi :) budete tam implementovat score api a archievement api?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TUSIL: to je neco novyho :D
    jak ti to nejede? Jsi zatim prvni ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    AVATAR: nak to nejede :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NIS
    NIS --- ---
    nainstaloval jsem si uplnou debilitu jmenem SocialPlus! ktera mi zmenila fb a hlavne mi tam dala obr reklamu. nevite jak to odinstalovat? prisel jsem k tomu prez webstore u google chrome a zatim jsem neprisel na to jak se toho zbavit.
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    Je mozne sledovat novych fanusikov od urcitej doby a exportovat vsetkych fanusikov ak chcem ocenit jedneho fanusika vyhrou zajazdu ?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    MINIBUBBLE: buď se smiřte, že budete něco jako top09 nebo se smiřte s tím, že o nějaké fanoušky příjdete, ale větší část se vám podaří přemigrovat..
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MINIBUBBLE: nejde, meli jste si to nastudovat pred zalozenim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam