• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: stránka nad 5k fanoušků má možnost (zdarma) cílit na konkrétní zemi.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    MRTVY_KENNY: klasicky geo cileni na mesta/zeme..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LUBANCZ: já se řadila k lidem co facebook nikdy nechtěli mít zřízený. ale kde jinde sehnat lidi snadněji. tak jsem založila skupinu jako úplný neznalec.... skupina byla jakštakš žádoucí...neb jsem potřebovala všechny propojit aby si i psali mezi sebou navzájem.
    Dnes už ale vím jaké výhody má stránka a její možnosti, grafy :o(

    tak příště už budu moudřejší

    ADAMM: to dává smysl, že od určitého počtu lidí se mi čísla přestala ukazovat :o/
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    VERONIKA22: skupina tyhle specifika nema, zaloz stranku, je to i z hlediska budouci propagace lepsi..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw tohle je nejaka placena ficura, ze to umi tahle zacilit?

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    VERONIKA22: tak mám dojem, že já o voze a ty o koze. ve článku je řeč o stránkách, nikoli skupinách. ty máš tedy skupinu? tam to může být tak - ať odpoví povolanější - že se to číslo přestalo zobrazovat po překročení nějaké hranice počtu lidí ve skupině. nevím, já sám mám všechny "svoje" skupiny malé, protože velké mi moc nedávají smysl, respektive ke svým účelům jsem je nepotřeboval (i když v nějakých jsem).
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ADAMM: moment mám teda ještě otázku: mám facebookovou skupinu už rok a vždy jsem tam viděla kolik lidí ten příspěvek vidělo no a nyní tam tuto hlášku už několik měsíců nemám. Domnívala jsem se, že facebook něco změnil a už to prostě nebudu vědět. štve mě to den co den. můžu poprosit o radu? čim to, že se mi to neukazuje?
    předem obrovské díky!
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    LIBORO: v reklamach ne
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    podporuje facebook flash příp. jinak animované bannery?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    VERONIKA22: jako tebe fakt překvapilo, že to, co napíšeš za stránku, nevidí všichni tvoji fanoušci? už se to drahně dlouho přeci ukazuje administrátorovi pod každým příspěvkem, kolik lidí to vidělo... to byla novinka tak tři roky zpátky :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    GINGERCAT: no v duchu mysli mě to napadlo. ale to je teda fakt hustý ne?
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    VERONIKA22: Ne, jde o zobrazování příspěvků na zdi fanoušků.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Nechápu tento článek
    Začněte pracovat na získání fanoušků z Facebooku do vlastních rukou - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/zacnete-pracovat-na-ziskani-fanousku-z-facebooku-do-vlastnich-rukou/

    O jaké zobrazování jde? to je bokem ten sloupec s názvem Vašim přátelům se líbí a doporučujeme?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    TUSIL: nechci tu opakovat diskuse, co jely včera celý večer na fb. ale u mě teda převládá velká obava ze zaprasení timeline spamovými soutěžemi, které fb nebude umět (nebo chtít) regulovat, z toho vyplývající pokles reache nesoutěžních postů stránek a z toho vyplývající tlak na promoted posts pro každou p*čovinu.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KORINKOWICZ: je to super, na mensi souteze, rozdavani veci a tak ... konecne ;)
    (na vetsi souteze, kde clovek chce nejakej branding, statistiky a kontakty na lidi je lepsi app)
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Facebook zásadně změnil pravidla soutěží, zrušil většinu omezení - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/facebook-zasadne-meni-pravidla-soutezi-zrusil-vetsinu-omezeni/


    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Pro zajmavost:

    Facebook nabídne správcům stránek miliony obrázků ze Shutterstocku zadarmo
    Tyinternety.cz | Facebook nabídne správcům stránek miliony obrázků ze Shutterstocku zadarmo
    http://www.tyinternety.cz/...acebook-nabidne-spravcum-stranek-miliony-obrazku-shutterstocku-zadarmo/
    DUKON
    DUKON --- ---
    TUSIL: diky, zjistim si
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    DUKON: prace s videem je porad technicky docela komplikovana, nejlepsi je to protahnout pres youtube, a to bud v kombinaci s nejakou microsite/fb app, nebo na to ma youtube primo vlastni nastroj (kdyz mas brand channel) https://support.google.com/youtube/answer/1100988?hl=en

    otazkou samozrejme je, co je cilem toho OC, jestli sehnat maily, ziskat fanousky na fb, nahnat lidi do baraku nebo ...
    DUKON
    DUKON --- ---
    zdravim
    reklamka pro kterou delam externe sem tam nejake weby by rada udelala na FB kampan pro jedno OC
    ma natocene nejake videa, moc o tom jeste nevim, ale maji predstavu ze na to vtipne video si nekdo natoci na mobil sve video nekde ho nahraje - youtube page? facebook page? a potom vyhraje nekdo s nejvetsim poctem shlednuti? lajku?

    ja jim moc nepomuzu, protoze na FB nemam ani ucet, ale nabidl jsem ze se aspon preptam na nekoho kdo by to byl schopen zaridit, to jeste i jim tu kampan nejakym zpusobem na FB kocirovat.


    dik moc predem
    staci i link na firmu ktera by to treba zvladla.

    ----------------------

    taky by to slo asi nakodovat v ramci microsite mimo FB, ale to nahravani videii a ktomu udelany admin
    mi prijde zbytecne krkolomne.

    dk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam