• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s nějakým postplannerem, který by byl free? Nešel jsem zatím tento http://www.postplanner.com/, ale ten je placený.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    nechcete se někdo přidat? :)

    Tyinternety.cz | Katowice budou hostit první polsko-český Sociálně mediální čtvrtek
    http://www.tyinternety.cz/...nek/katowice-budou-hostit-prvni-polsko-cesky-socialne-medialni-ctvrtek/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Tyinternety.cz | Facebook představuje nová tlačítka pro lajkování a sdílení
    http://www.tyinternety.cz/...1/06/clanek/facebook-predstavuje-nova-tlacitka-pro-lajkovani-a-sdileni/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    FATBOZZ: já vím čím to je, já vím čím to je .... ono je to rozbitý ;)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nejakej napad proc se mi v prehledech na FB zobrazujou samy nuly a nepresny statistiky ... a NaN v pravem sloupci ?
    Myslel jsem ze to je nejakyma addonama FF, ale v nepouzivanym IE to je stejne.

    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    Ahoj, mam dotaz, resim situaci, kdy nemuzu vyuzivat firemni platebni kartu pro inzerci a platby na Facebooku. Mate zkusenosti s Facebook kupony? Nasel jsem nekolik portalu, kde je lze koupit na castky 50$, ale nemam s tim zadnou zkusenost. Nevite, jestli jde pomoci nich promovat prispevky, nebo je to urceny jen pro Ads?

    Kdybyste pripadne meli jiny tip, jak resit platby na Facebooku bez pouziti karty, uvitam kazdou radu...
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    FATBOZZ: mě se docela líbí Zumny (podle toho, co o tom psal David). Sám jsem se ale nedokopal k tomu, abych to vyzkoušel.

    Zumny - efektivní správa facebook stránky | David Lörincz - Firemní Facebook marketing pro pokročilé
    http://blog.davidlorincz.cz/2013/09/25/zumny-efektivni-sprava-facebook-stranky/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TUSIL: HootSuite je fajn, ale alba nevytvoří, ne?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Trosku ot, ale mozna vite.
    Existuje nejakej tool, program, kterym jde poslat jeden post na vic socialnich siti. Jednim vrzem vytvorit album na FB,G+
    Nejlepe modularni, aby se do nej dali v budoucnu pridavat dalsi site.
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Nevíte pls, jak se počítá Account spend limit? (resp. od kdy)
    FB mi hlásí, že už ho mám vyčerpanej, ale ta částka se neshoduje s žádnou dosud utracenou cifrou :) Měl jsem teda už dost plateb před zadáním limitu i po něm, tak teď jen přemýšlím jestli se to počítá od chvíle, kdy jsem ho zadal (což už nevim kdy bylo), nebo jak to vlastně je.. ;)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MRTVY_KENNY: videl jsem no, par lidi mi to poslalo, ale po cca 45 minutach uz jsem to tam nenasel ... samozrejme jsem prolitl aplikace, co mam autorizovany, ale buffer jsem necekal (skoda, ze se ted u prispevku uz nezobrazuje, pres jakou app je pridanej ...)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ADAMM: jako nejaka vnitrni dira, myslis? predpokladam, ze admini nemaji heslo 123456
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: viděl jsem to před chvilkou taky u Nikoly Rafaje a dalších, nejspíš to bude dost zásadní průser...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TUSIL: ouch
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CRUZ05: můžeš zkusit následující - když máš stránku s více než 200 lajky, tak si někde sežeň amerického administrátora (změnit si svoje bydliště na chvilku na Floridu ti nepomůže, možná je to přes IP adresu, možná se sleduje i historie - nevím). ten má u názvu stránky tlačítko "Request name change", pak se tam vyplňuje proč to chceš udělat, v některých případech po tobě můžou chtít důvody změny doložit. ale obecně to jde, můj spolužák z gymplu, co je od roku 2000 v Texasu, nám takhle pomohl a už jsme několik českých stránek přejmenovali.
    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    ADAMM: stránka
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    TUSIL: aha, díky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam