• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TUSIL: Dik, ale bohuzel nic z toho nepomohlo...
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Ten debugger rika, ze tam chybej nejaky open graph nalezitosti, ale jak je tam dostat? https://developers.facebook.com/...A%2F%2Fvimeo.com%2Fuser26190644%2Fdruhyanarchistickyfestivalknihy
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    IOT_JH: a link na video?
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Cau, prosim pomoc!
    Mame video na Vimeu a pri sdileni na facebook se neukaze ani popis ani thumbnail. Na jinejch socialnich sitich to jede.
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    Dá se nějak zařídit, aby se mi příspěvky, které píšu do skupiny, nezobrazovaly na mé timeline? Nějak to nemůžu nikde najít :-/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    TUSIL: aha díky aspoň tedy něco.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    VERONIKA22: tlacitko na follow osobniho profilu facebook ma - https://developers.facebook.com/docs/plugins/follow-button/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ADAMM: díky!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    VERONIKA22: Like Box je funkce pro stránku. ani pro skupinu, ani pro osobní profil.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    k tomu like boxu bych měla ještě otázku a jde toto použít pro fyzickou osobu která má na faceb.stránce i tlačítko sledovat? nebo ani toto neprojde a like box fungovat nebude. věděl by někdo? Předem velké díky!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    měla bych tedy ještě jednu otázku - jde vůbec nějak vygenerovat kód pro oficiální odkaz na facebook group?

    Nebo toto není facebookem vůbec podporováno? a prostě si musím ručně na web napsat a href="" ? :o(


    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LUBANCZ: tak konečně jsem se k tomu dostala a vzápětí zjistila, že like box není pro skupiny. Prošla jsem google a zjistila, že mám asi smůlu a obsah faceb.skupiny (ač otevřené ) asi na www stránce nezobrazím :o( ach jo
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    jj, tak tenhle pristup mi prijde ok, ja spis odrazuju lidi od toho davat si na fb kompletni kopii eshopu se vesemi produkty...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: Zadny konkretni cisla nemam, ale ty veci si primo nekonkurujou. Novyho zakaznika je dobry cpat na eshop, ale kdyz ho chces zkonvertovat i do fanouska na fb, tak mu muzes nabidnout, ze za to dostane slevy na urcity produkty. Z FB uz ho muzes tlacit jen do zalozky, protoze chces aby udelal nejakej malej nakup se slevou, kterej uvidi a pripadne pritahne jeho okruh pratel.

    My ani nedoporucujem davat na fb eshop komplet sortiment, ale jen vybrat par kusu zbozi a to na fb hodit se slevou. Idealni reseni je, kdyz na eshopu udelaj kategorii Facebook akce, do ktery nahazej par produktu a ve vypisu/detailu u nich zobrazej, ze tenhle produkt si muzou na jejich fb koupit se slevou 10%. U nas pak jen nastavej, ze se z jejich shopu ma importovat jen ta kategorie.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TUSIL:

    njn, ale ja narazel na to, ze propagovat to a zjiskat realne fanousky kterym to pak propagujes podruhe aby ziskany fanousek stranky jeste vedel o eshopu muze ve vysledku prijit draz, nez propagova primo eshop treba pomoci adwords, ne? Mas v tom smeru nejaka data? vyjde prumerna konverze obecne draz, levneji nebo na stejno?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    k eshopu na fb - my delame http://www.shoppuapp.com/ a neda se rict, ze by to nefungovalo nebo fungovalo. Je to nastroj, u kteryho se musi trochu premejslet a musi se to propagovat, jinak tam lidi nelezou (jak rikal
    ADAMM).

    Pridanou hodnotou oproti normalnimu eshopu je sleva za to, ze je uzivatel fanousek (nebo je to specialni nabidka jen pro fanousky). Vseobecne je to ale vhodnejsi pro sortiment zbozi, kterej si clovek treba kupuje pravidelne a je to v nizsich cenovejch relacich (napr. kosmetika, kde je i dobra cilovka), nebo kde jde clovek na jistotu a nepotrebuje tu hromadu omacky okolo, jako na normalnim eshopu.

    Vyhodou pro obchodnika je zase to, ze se ten nakup sdili pres open graph a lidi to tak videj (proto bych to asi nedoporucoval sexshopu) :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Kdyz uz jsme u toho, facebook zrusil nabidky, nebo je jenom posunul daleko za 100 like pro fb stranky ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KAJJAK: ja s tim nemam nic spolecneho, jen necitim problem neco kupovat na FB. dokonce si dovedu predstavit, ze v budoucnu to bude bezne a na fb si treba pres zalozku v tescu kazdy den naklikam, co mi maji vecer dovezt pred dvere.. ze na to ted lidi neklikaji, neni imho problem systemu, ale obsahu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam