• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MRTVY_KENNY: no a zkousel si hootsuite?
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MRTVY_KENNY: no a zkousel si hootsuite?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    dovedete poradit v cem managovat stranky?
    ja mam zatim teda 3 takove aktivnejsi a dvema zacina sezona a uz to zacinam nestihat, unikaji mi dotazy a zaroven vidim upozorneni na kazdy like..
    projekty jsou nekomercni, tze idealne neco, co muzu pouzivat zadarmo. vlezu se do 1000 liku u vsech..
    diky
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pri patku...
    az budu velky, budu se nekomu starat o facebook..



    udalost 1 (ti dva jsem ja s kolegyni):


    udalost 2:
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: u lidí to tak bývá, imho je to "feature, not bug"
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    priklad prakticky.
    1/ pod pageovym kontem edituju udalost page = smula (muze to byt tim, ze tu page nelajkuje?)


    prepnu se do osobniho profilu a:

    2/ pod osobnim edituju udalost, kde jsem jako admin = no problem (a nemam ji v pratelich)


    a neco podobneho se deje i pro posty. ktere nejdriv pripravim a zverejnim jako page a tam na nektere lidi proste nedovidim. a pak ten samy post edituju pod osobnim profilem (jsem adminem te page, takze muzu) a uz to jde.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MASOUT: podle me to ale je nejake pravidlo, dokonce pokud takhle prolinkuju nejaky druh profilu do toho hlavniho textu v eventu, tak po ulozeni ty prolinky normalne zmiznou. zustane jen text. ale jenom nektere profily, nektere zustanou prolinkovane.

    anebo je to rozbite, nevim. jen je pakarna to delat nadvakrat, rsp skoro kazdy post musim po zverejneni zeditovat pod osobnim profilem. (nutno dodat, ze linkuju vesmes osoby, u pagi se mi to nedelo. u komunity ano.)
    MASOUT
    MASOUT --- ---
    MRTVY_KENNY: občas se tomu úplně nechce... z nějakého mě neznámého důvodu jsem na tyhle problémy nikdy nenarazil, když jsem zadával post přes appku... Takže když mi to nejde, tak to řeším tak....
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JPI: diky. Ja osobne na tom nemam v podstate zadnou zasluhu - az na to, ze jsem to v obou pripadech prihlasil a ted v Polsku na SMConvent taky odprezentoval pred porotou :)
    JPI
    JPI --- ---
    ADAMM: Gratulace. Sebechvála je rozhodně v tomto případě a místě!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    --sebechvála--

    Včera 1. místo v IEA, kategorie finance. dnes 2. místo v case study soutěži na socialmediaconvent.pl :)

    https://www.facebook.com/business/success/ceska-sporitelna

    --konec sebechvály--
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls umi nekdo rict, jak se ten FB naseptavac profilu chova? jsem z toho zmateny. neco mi to nedohleda pres zavinac, kdyz vytvarim obsah jako page, ale kdyz to pak edituju po zverejneni jako normalni uzivatel, tak to jde. co teda naseptavac page umi? i kdyz vim presne, jak se dany profil jmenuje, tak ho to proste nenabidne. ani podle nazvu, ani podle url..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Poptavam nekoho kdo ma profesionalni zkusenosti s reklamou na FB, konkretne s propagaci eventu. Rad bych nejakou konzuntaci, odmena dohodou. Dik!
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MRTVY_KENNY: Podle mě ti nic nehrozí v tomhle měřítku. Problém by mohl být, kdyby tě začali nahlašovat lidi jako spam, ale jinak bych se nebál.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls existuje na FB nejaka ochrana spammingu? a v jakem meritku. ja sem tam pod pagi sdilim informace tak, ze je naperu par relevantnim pagim do komentaru. je to bezpecne? jsou to jednotky, ale spis me to zajima, kdyz behem 5 minut nasekam na 10 pagi ten samy obsah, abych si nezadelal na nejaky problem. (praskat me nikdo nebude, jsou to pro ty fanousky imho zajimave informace, nezridka to ty page potom i nasharujou na zed)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    OPTYK: nestaci zkopnout prostredni sloupec a vlozit?
    PSČ - Praha
    http://www.celysvet.cz/PSC-praha.php
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    RIPCURL: Právě že ten rozdíl je bohužel velký, jak jsem zjistil při hlubší analýze. Dostala se mi tam dokonce Mladá Boleslav, takže jsme museli odmítnou pár zákazníků a tomu se chci vyhnout. Potřebuji cílit nejlépe na Praha - Západ a Praha - Východ, ale podle PSČ bych se z toho zbláznil :)
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    OPTYK: My jsme cílili podle měst a nebyla to teda žádná hitparáda teda :) ten dosah byl fakt malý a lepší engagement určitě nebyl. Tohle vypadá, že +10 dali doprčic. Je tam velkej rozdíl +10 a +20 ?
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Ahoj, mám dotaz ohledně cílení. Dá se nastavit cílení na +10 km? Jeden čas jsem to tam měl, ale nějakou dobu to tam není. Potřeboval bych cílit na okruh +10 km od Prahy, těch +20 km už je moc. Jak cílíte reklamu vy? Podle měst nebo používáte napřiklad PSČ?
    Díky všem za rady a tipy!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam