• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RIPCURL: no právě... ale tak aspoň tam je souvislost s brandem, že jo.
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    ADAMM: Já sem na tom právě dost podobně, ale zase říká to ten co má kočku skoro ve znaku :)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RIPCURL: ;) já bych to nedělal, ale záleží, jaké jsou cíle. pokud je to vata na vyplnění a nějaké to lovení engagementu, tak to asi funguje. stejně je to jedno, někdo to dělá kvůli tomu, aby vyplnil excel tabulku, která nemá žádný opravdový význam. tohle neprodává, neřeší customer care, nebuduje brand.
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    Ahoj, chtěl bych slyšet Váš názor na komunikaci https://www.facebook.com/komercni.banka Je pro Vás v pohodě, že jak sdílí vtipná a roztomilá videa? Díky
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak kdyz u toho jsme.. umi nejaky web pro instagram kombinaci tagu? ja vybiral fotky do galerie, ale muj lokalni hashtag je od urciteho momentu zadelany fotkama cinskych kabelek. skoro 5 kabelek na 1 fotku = uz se v tom neda ani prehrabovat rozumne (sry za insta dotaz)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SUPEREGO: teď jsem na to koukal :) docela mazec... těch 200 dolarů měsíčně za statistiky mi přišlo jako masakr úlet, to je fakt. ale nečekal jsem až takový obrat.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    Nevim jestli ta info o zpoplatněném iconosquare proběhla tady, ale vzali to zpátky:

    Dear user,

    We rolled back to the version of Iconosquare you love, the one including the free analytics on-demand and all the features you enjoy.

    Over the last few days you’ve been sharing your feelings and feedback on the new version we rolled out.

    We received thousands of messages explaining how much you love Iconosquare, why analytics are so important to you and how disappointed you are. We haven’t realized earlier the depth of the consideration you have for our platform and how much you value its features.

    We blew things up.

    On the one hand, it has been hard for us to read some of your words, on the other hand we are proud to be supported and challenged by such a loyal commited group of people: YOU. We have heard you and Iconosquare is back to what you liked and want.

    We appreciate how much you liked what we have been offering to you and how much you disliked our recent changes. Our team is already at work to build a better version.

    Please accept our sincere apologies.

    Iconosquare Team
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MRTVY_KENNY: no a zkousel si hootsuite?
    RIPCURL
    RIPCURL --- ---
    MRTVY_KENNY: no a zkousel si hootsuite?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    dovedete poradit v cem managovat stranky?
    ja mam zatim teda 3 takove aktivnejsi a dvema zacina sezona a uz to zacinam nestihat, unikaji mi dotazy a zaroven vidim upozorneni na kazdy like..
    projekty jsou nekomercni, tze idealne neco, co muzu pouzivat zadarmo. vlezu se do 1000 liku u vsech..
    diky
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pri patku...
    az budu velky, budu se nekomu starat o facebook..



    udalost 1 (ti dva jsem ja s kolegyni):


    udalost 2:
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MRTVY_KENNY: u lidí to tak bývá, imho je to "feature, not bug"
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    priklad prakticky.
    1/ pod pageovym kontem edituju udalost page = smula (muze to byt tim, ze tu page nelajkuje?)


    prepnu se do osobniho profilu a:

    2/ pod osobnim edituju udalost, kde jsem jako admin = no problem (a nemam ji v pratelich)


    a neco podobneho se deje i pro posty. ktere nejdriv pripravim a zverejnim jako page a tam na nektere lidi proste nedovidim. a pak ten samy post edituju pod osobnim profilem (jsem adminem te page, takze muzu) a uz to jde.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MASOUT: podle me to ale je nejake pravidlo, dokonce pokud takhle prolinkuju nejaky druh profilu do toho hlavniho textu v eventu, tak po ulozeni ty prolinky normalne zmiznou. zustane jen text. ale jenom nektere profily, nektere zustanou prolinkovane.

    anebo je to rozbite, nevim. jen je pakarna to delat nadvakrat, rsp skoro kazdy post musim po zverejneni zeditovat pod osobnim profilem. (nutno dodat, ze linkuju vesmes osoby, u pagi se mi to nedelo. u komunity ano.)
    MASOUT
    MASOUT --- ---
    MRTVY_KENNY: občas se tomu úplně nechce... z nějakého mě neznámého důvodu jsem na tyhle problémy nikdy nenarazil, když jsem zadával post přes appku... Takže když mi to nejde, tak to řeším tak....
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JPI: diky. Ja osobne na tom nemam v podstate zadnou zasluhu - az na to, ze jsem to v obou pripadech prihlasil a ted v Polsku na SMConvent taky odprezentoval pred porotou :)
    JPI
    JPI --- ---
    ADAMM: Gratulace. Sebechvála je rozhodně v tomto případě a místě!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    --sebechvála--

    Včera 1. místo v IEA, kategorie finance. dnes 2. místo v case study soutěži na socialmediaconvent.pl :)

    https://www.facebook.com/business/success/ceska-sporitelna

    --konec sebechvály--
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam