• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUSILFacebook Pages / rady a zkusenosti / facebook marketing / facebook apps
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ona se neda uz dat do reklamy nabidka prace/brigady?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    jako uz jsem slysel ruzny zvesti o shadowbanu i na fb, ale teda zatim jsem k tomu nenasel nic relevantniho... na ig se tohle stava a da se to overit pres ruzny nastroje, ale na fb tezko rict
    ale presne jak pise rudie, jestli se ti to deje az ted, pockal bych, me se jeste celej vcerejsek choval business manageri cleej fb dost divne.. a statistiky mam taky nejaky opozdeny....
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    čistě teoreticky je možné, že to je trest za ty nevhodný příspěvky, kdy se ti teď dosah omezuje jen na fanoušky, jako jsem to registroval na Instagramu
    Ale zas s blbnutím dosahu se setkávám léta a obzvlášť poslední dva dny, kdy byl FB úplně rozsypanej bych s velkejma soudama vyčkal.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj, na FB stránce (29k fanoušků) se mi najednou rapidně snížil dosah i počet reakcí. Je možné zjistit, zda nemám nějaké omezení? V poslední době mi asi 3 posty smazali, ale publikovat můžu, page je viditelná. Nicméně místo stovek a tisíců reakcí mám teď jen desítky. Díky
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    KOVOVAMINCE: to se občas stane, tipoval bych to na přechodnej bug. max muzes zkusit odhlaseni, vysypani cookies a opetovny prihaseni)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Ahoj,
    najednou mi na stránce ani na soukromym profilu nejde označovat lidi a stránky u alba.
    Nemáte tip, čím to je? Například adblock je ze hry. :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Achjo, asi za trest se mi to ode dneška děje i na soukromém profilu...
    AETHER
    AETHER --- ---
    Děje se mi to taky už nějakou dobu. Většinou tam žádné zprávy nejsou, bohužel někdy na třeba páté kliknutí na stejnou notifikaci najednou najdu dva dny starou reakci na příspěvek.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    HORST_FUCHS: buď bug, nebo mě napadá, že to může být důsledek toho, že autor zprávy byl mezitím smazaný (a tím pádem i všechny zprávy). čili že to byl nějaký spam / scam
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HORST_FUCHS: Cca posledni 2 tydny se mi to deje furt... klidne i +3
    Neresim, nejaka chyba :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: Tak vyreseno cizi kreditky smazany vc moji ktera je ted v blacklistu takze uz s ni nesmim na fb nikdy platit ... jinak ucet obnoven zadne prachy po me nechtej tak je to cajk ;)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    SKAFF: to bude imho ono, ty darkposty
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    NIMBUS: tam se posty nemazou. Mozna spis insights nevidi darkposty a to co se deje na urovni reklam :/ 95% reache je paid. A v ads reporting neni page unlikes metrika. Takze jsem ve tmě
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SKAFF: nebo je možný smazání postu, jestli je jeho reakce vidět v hostorii dat pak?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SKAFF: napadá mě pouze odhad množství followerů, komprimace a odhady dat :-) něco jako když google odhadne šest stránek výsledku po vyhledávání, ale od třetí dál už čtvrtá není..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, existuje nastroj zdarma (nebo za jednorazovou platbu) na spravu stranek? Jde mi o FB page a Instagram. Potrebuju ale alespon dva uzivatele. Vsechny tooly co jsem nasel nabizi jednoho uzivatele nebo subscription ktery me kvuli par postum vyjde tak na dve kila za post :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    CEEFA: ja si s nema psal az dneska a pry do dvou dnu bude odezva ... nejaky laial doufam ze to neni ten co mi hacknul ten account :))) ... muzou pry i volat ... to chci zazit :D
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    To nedává smysl, je tam rozdíl cca -600 likes, ale "Unlike Sources" ukazuje jen část dat. Co dělám špatně?





    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    CEEFA: Aha, tak to pro mne neni reseni, mam tam pracovni kontakty.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    SRNECEK: Tady je to sice ot ale: muzes s nima prestat kamaradit, jinak to jde jednocestne jen obracene.... tzn nesledovat svy kamarady

    TOM_HOST: dopadlo ti to nejak? ja ted resil se supportem, ze mi sla pridat nova karta jenom k 10 ad accountum dal uz ne, napsal jsem na ten chat, do pul hodiny mi regovala nejaka mila Irka a do druhyho dne po x dalsich zpravach vyreseno, coz jsem sam teda cumel. Asi sli trochu do sebe nebo mozna jenom nahoda...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam