• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: upřímnou soustrast... zažila jsem , tak vím...
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    WOODY_: To je mi líto Woody, za rok za dva už budeš mít jen hezké vzpomínky a přebolí to....držím palce aby to bylo rychleji
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    dneska jsem byla postavena pred jedno z nejhorsich rozhodnuti v zivote
    do budoucna by se Beruska jen trapila, diagnoza nebyla prizniva, ackoliv to byl porad stastnej pes, o to to bylo horsi
    uspavali ji v moji naruci, bylo to rychly .. a pro me extremne bolestivy
    nenechavala jsem ji tam, z veteriny uplne bezvladnou jsem si ji odnesla do auta a odvezli jsme ji na chatu a dali pohrbit na miste, kam si nejcasteji lehala

    hrozne mi chybi
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: možná jsi už taky četla, že bude zas kalendář

    Humphrey Store
    http://www.markwoodcartoonist.myzen.co.uk/store.html
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: to není žádná skupina, to mi lidi posílají, že ví, že mi to udělá radost a já když nezapomenu, tak to dávám sem:-)... ale uvažuju tam udělat skupinu spláclé nosy, jo udělám ji neb tam není:) - sem dám link
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    IDUNN: Úžasný, jaký je prosím ten "kruh/skupina" na G+
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    opět něco z G+

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jedna dáma na fb nabízí mladého kloučka https://www.facebook.com/hana.fialova.35
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no já jsem poučená až až...brr
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: fakt šílený:(( já pořád něco zachraňuju a vymstilo se mi to akorát u lidí a to jako drsně,ale stejně jsem idiot nepoučitelnej
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jo jako fakt sranda, ačkoliv jsem si přečetla všechny možné zákony, v moment kdy ti do bytu vletí policie si můžeš mávat rukama nohama a žvatlat něco o právu , skoro jsem se bála že mi rozbijou ústa, jsme o pár tisíc lehčí a tyran má svá zvířata,rozhodně z vlastní zkušenosti nedoporučuju zkoušet něco zachraňovat, pokud člověk vidí trpět zvíře, je lepší ho vzít lopatou, jinak mu policie udělá za života peklo
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to je bezmoc a zmrdi vyhrávají:( ani nebudu psaá co jsem teď četla na psu v tísni:(
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jo souhlasím, vždycky bych div nefňukala nad touhle inzercí a je toho strašně moc, fakt hnus, že tyhle lidi můžou pořád množit, ale vlastně čemu se divím, pokusila jsem se odebrat sama týraná zvířata a narazila na tolik obtíží jako vzteklá policistka a nesouhlas lidí, i přes kvanta důkazů a rádoby zákonů, že to byl hnus, nakonec si dáma trápená zvířata odnesla zase pěkně domů a konec zvonec, budou dál bez vody a krmení....brrr
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to je šílený:( chudák... Leela na tom byla stejně jen s rozdílem, že byla opravdu kost a kůže... já mít moc, tak bych se těmhle lidem (nechci urážet svině) podívala na zoubek, dala bych je zubaři z Maratonce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    kdo tu chtěl dělat dobrý skutek, jedna vykojená černá mopsička, už asi nemůže rodit, tak je k mání za dva pytle granulí http://zvirata.bazos.cz/inzerat/26510353/prodej.php
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: zkusím je vyfotit, včera nám bouřka pokazila večer u větráku, ještě že mopsice je prakticky hluchá, berňák tu běhal pořád tam a zpět vyděšenej jak králík :) ačkoliv venku vypadám jako tyran, když na ní řvu, ale když jsem zkoušela obojek vybrační, tak na mě pejskaři řvali, že týrám psa taky, si jeden nevybere :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: :-) tak to bude taky supr fotka - se těším:-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jé ty jsou boží :) já koupila malý větrák,tak teď leží na zemi a čekají podobně jako u vás na maso, až se na ně větrák otočí (mám dva psy) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam