• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: :-) tak to bude taky supr fotka - se těším:-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jé ty jsou boží :) já koupila malý větrák,tak teď leží na zemi a čekají podobně jako u vás na maso, až se na ně větrák otočí (mám dva psy) :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SCALEX: tak nějaké fotky sím , sím :-) jak se chladí v ručníku
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: je moc hezká.
    vzpomínám jak v teple bylo moc zle Mufovi, jsem ho balila do mokrých ručníků - on měl to nemocný srdíčko, proto Artuše vždycky nechám zkontrolovat veterinářem, no teď půjdem s Leelou, už ji máme dva měsíce, už se přestala bát, přibrala kila, tak snad bude opravdu zdravá

    jejich momentální zábava

    čekaj na rejži s masem:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: moc pěkný, moje špulinka už je přeci jen stará dáma, tak to máme už docela těžké s dýcháním, ale dává to holka
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš to letos zvládá dobře možná je to tím, že se zklidnil od té doby co máme Leelu, ale samo, že s nima nechodím maratony ve vedru - ráno v šest , odpoledne jen na chvíli a pak v noci

    takhle si užívají balkon
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    Můj mops má štěstí, že je polomops a má po nějakém předkovi trošku protáhlý čumák, takže se jakžtakž zvládá uchladit. Jinak v pelíšku neleží, vždycky si najde na chodbě nejstudenější dlaždici a na té se rozplácne jak medvědí předložka a když ji břichem ohřeje, jde zas o kousek dál. Když vedra kulminují, vezmu plínu, namočím, vyždímu, zatočím s ní nad hlavou, aby se to pořádně ochladilo a přehodím ji celou přes Maxe. Ani se nepohne, trpělivě drží a užívá si externí chlazení.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    my jsme tuhý, jak zvládají vaši mopsíci vedra? :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    mopsí víno

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    něco z G+

    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    mazlove:-)))
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    Artuš a Leela poránu

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: tak oddaně se na tebe dívá... pěkné foto
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    z vikendu :-)

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    něco k :)

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    NIKOL: Stejně jako byla ukradená fotka štěněte, kterou jsi dostala, stejně tak byl ukradenej i ten text inzerátu.
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    SUCZKER: Inzeráty, který jsou psaný tímto stylem, rovnou ignoruju, ale tady mě překvapilo, že to byl normálně napsaný inzerát (http://www.annonce.cz/inzerat/stenata-mops-22379288-we1uh5.html) Každopádně pro příště už budu chytřejší :) Díky za rozšíření obzorů :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    A jeden ukradenej letni instagram pro lepsi naladu:

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    NIKOL: Jestli tě to trochu baví, tak jim můžeš odpovědět, že známej je zrova v Belgii a že pojede po víkendu domů a že štěně by vyzvedl osobně, případně že je to skvělé, že se zrovna příští týden chystáš na výlet do Bruselu, takže by ses pro štěně zastavila :). Buď si vymyslí nějakou nesmyslnou výmluvu, nebo se už nikdy neozvou.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    NIKOL: Naprosto bezpečně přeložený translátorem z angličtiny, jinak je to celkem klasickej nigerijskej scam, jedna z jeho variant "pet scam". Ta je ve smyslu "dodáme vám krásné štěnátko" resp. "pomozte adoptovat ubohého opuštěného pejska/kočičku s nějakým srdcervoucím příběhem". Prostě pošleš peníze a už je nikdy neuvidíš:

    Nigerian scam - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Nigerian_scam#Pet_scams

    Přesně o tomhle "doručování mazlíků na dálku" už i nějaký články v češtině, ale nevim přesně, kde.

    Jinak, jsou lidi, kteří se baví tím, že když dostanou takovejhle email, tak na něj se zájmem odpoví a dělají si z nich nazpět srandu. Například tak, že si vyrobí falešný výpis z účtu, že peníze poslal tam, kam měl a pak zanáší mezi členy gangu nedůvěru, že je někdo vybral bez povolení, případně nigerijcovi nakuká, aby se vyfotil s nějakým hezkým transparentem a podobně:

    http://forum.419eater.com/forum/album_pic.php?pic_id=7&full=true
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam