• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: jak je? vím, že to bolí dlouho a vlastně pořád na všechny hafany vzpomínám, ale je pravdou, že jediný co pomůže je štěně nebo adoptovat dalšího kámoše
    IDUNN
    IDUNN --- ---


    19th Century Art - Young Woman in a Boat, or Reflections, circa 1870 by James Tissot
    Young Woman in a Boat, or Reflections, circa 1870 Giclee Print by James Tissot at eu.art.com
    http://eu.art.com/products/p12062184-sa-i1506346/posters.htm?rfid=978544
    NIKOL
    NIKOL --- ---
    WOODY_: je mi to moc líto :,( drž se
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    WOODY_: to že na ně je občas člověk zlej, to se nedá nic dělat, občas jsou oni prostě neposlušní, hlavní je že měla milující rodinu a že s váma byla krásných 10let. Jiní pejsci tolik štěstí nemají...tak se drž
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    jsem toho plna a porad placu, navic ji tu jeste porad vidim pochodovat, ach jo
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    dekuju
    je to jeste tezsi, nez jsem si dokazala predstavit
    ja vim, nejsou tu s nama naporad, jednou to prijit musi.. potkalo to radu lidi prede mnou a potka i po mne
    akorat deset let je clovek zvyklej je mit u sebe, ze je nekdo vita, proste jsme tu pro sebe navzajem .. visely jsme na sobe a ted mi proste strasne chybi..
    navic jsme doufali, ze nam na veterine daj dalsi atb a pojedem domu, clovek si pak rika, ze kdyby to jen tusil, aspon ten den by se ji vic venoval, dopral by ji nejaky dobroty /ja mela s sebou na veterinu piskoty, takze po rozhodnuti jsem ji dala aspon ty/ .. a ruzne si vybavuje, kdy byl na ni osklivy a nejradsi by to vratil zpatky..
    nedalo se to lecit, jen by se to zhorsovalo a rozhodne bych ji nenechala se trapit, ale proste to rozhodnuti, ze ji necham odejit naporad .. je hrozne tizivy ..
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WOODY_: upřímnou soustrast... zažila jsem , tak vím...
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    WOODY_: To je mi líto Woody, za rok za dva už budeš mít jen hezké vzpomínky a přebolí to....držím palce aby to bylo rychleji
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    dneska jsem byla postavena pred jedno z nejhorsich rozhodnuti v zivote
    do budoucna by se Beruska jen trapila, diagnoza nebyla prizniva, ackoliv to byl porad stastnej pes, o to to bylo horsi
    uspavali ji v moji naruci, bylo to rychly .. a pro me extremne bolestivy
    nenechavala jsem ji tam, z veteriny uplne bezvladnou jsem si ji odnesla do auta a odvezli jsme ji na chatu a dali pohrbit na miste, kam si nejcasteji lehala

    hrozne mi chybi
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: možná jsi už taky četla, že bude zas kalendář

    Humphrey Store
    http://www.markwoodcartoonist.myzen.co.uk/store.html
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: to není žádná skupina, to mi lidi posílají, že ví, že mi to udělá radost a já když nezapomenu, tak to dávám sem:-)... ale uvažuju tam udělat skupinu spláclé nosy, jo udělám ji neb tam není:) - sem dám link
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    IDUNN: Úžasný, jaký je prosím ten "kruh/skupina" na G+
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    opět něco z G+

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jedna dáma na fb nabízí mladého kloučka https://www.facebook.com/hana.fialova.35
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no já jsem poučená až až...brr
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: fakt šílený:(( já pořád něco zachraňuju a vymstilo se mi to akorát u lidí a to jako drsně,ale stejně jsem idiot nepoučitelnej
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jo jako fakt sranda, ačkoliv jsem si přečetla všechny možné zákony, v moment kdy ti do bytu vletí policie si můžeš mávat rukama nohama a žvatlat něco o právu , skoro jsem se bála že mi rozbijou ústa, jsme o pár tisíc lehčí a tyran má svá zvířata,rozhodně z vlastní zkušenosti nedoporučuju zkoušet něco zachraňovat, pokud člověk vidí trpět zvíře, je lepší ho vzít lopatou, jinak mu policie udělá za života peklo
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to je bezmoc a zmrdi vyhrávají:( ani nebudu psaá co jsem teď četla na psu v tísni:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam