• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    Měli jste nebo máte mopse? Jistě mi dáte za pravdu, že to je opravdový poločlověk :-) Pojďme s o nich povídat a ukazovat fotky.





    Tento klub zakládám 13. 12. 2010 na památku supr mopse Mufa.
    rozbalit záhlaví
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: supr xichtění :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    a jeden "ksicht" :) opět obří

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---

    ano je to šíleně velké :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    To je hrozně strašidelný :D je to něco co bych dávala dětem do skříně a tvrdila jim, že je to v noci sežere
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    tak šílený... moc, moc, že to sem musím dát :)

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SUCZKER: to jsem ráda
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    IDUNN: tak tohle mi oboji moc zvedlo naladu. diky
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    i když to není mops - musím to sem prostě dát - inspirace, co naučit naše chrochtáky:-)))

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: já jsem vyhrála loni na matějský podobnýho :) "kjůt" :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    hledala jsem hračku :-)
    Velký mops Yomiko Classics plyšový
    http://www.plysovnik.cz/plysaci/detail/mops-yomiko-4160/
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ten je tááák skvělej :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    co ručník! víš kde máš svoji misku?! :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to byla první kočka, co jsem jako dítě poznala, pak jsem se divila, že ty další, co babička měla, už takovou povahu neměly.. doma mi čičina neprošla - jen ještě morčata, papoušči a akvárko a teď možná křečík :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ps : mopsinka se tváří jako umírající, neb u nás byl dělník na opravu kamen a bylo jí zakázáno po něm skákat :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: děkuju to je naše rusanda :) fakt skvělé kočky musím říct, výborná samostaná číča, spíš pes než číča, moc se hodí do týmu ;)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: supr!:-) a úplně jsi mě dostala s fotkou jak je v pelíšku s číčinou - takovou měla babička
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    á pravda skvrny na očích jsou opakované potkání kreténů vlastnících bullovitá plemena (tím naznačuji že pán je debil,, nikoliv pes) a následné opravy očíček
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tady jedna 10letá dáma :) pochrupávající doma

    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: dík :-) u Artuše se až divím, jak v poho snáší zimu, on má opravdu hustou srst a obleček by na něm vydržel tak pár vteřin - je pořád aktivní a demoliční mops, i když přítomnost Leely ho zklidnila - ovšem jak už je Leela u nás dýl a už zapomněla na to zlé, co se jí dělo, přebírá Artušovy nešvary:)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: ale to jsou slaďoušové :) a naše mopsinka má samozřejmě také nahaté bříško, takže bez roláčku to moc nejde no, navíc se ráda drbe a pěkně si vydrbala holé místo na břiše :) nemá žádné kožní problémy či tak, jen drápky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam