• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDUNNmops je víc než pes
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: bolí to a moc.. smutníme s tebou , drž se
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak to u nás tělíčko vzdalo, musím říct že vlastnit mopse, bylo nejkrásnějších 13 let mého života...třeba někdy za nějakou dobu možná znovu, uvidíme, každopádně bolí to moc když odejde tahle malá věčně šťastná opička
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KAMAR: ehm...no je tlustá hele :D ale je moc sladká :) jako dokud je mladice tak pohoda, ale ve stáří je to průšvih
    hele já mám starou babku a teda větší oproti vám a mám 7.5, nevím jak krmíte, ale já jí dávám ráno syrové masíško a večer marp granule, po těch hodně pěkně hubne, ale ne víc něž 40g :)
    jestli to nějak pomůže
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    SUCZKER: jee no jeste ze nemame psa ale slecnu ... potkavame same drobnejsi a hubenejsi mopsi, tak si rikame, ze nemame mopse tlustyho ale druhu vetsiho ;)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KAMAR: Ten nas se vykrmil na 13,5 kila - pricemz je teda tak o 20% vetsi, nez ostatni mopsici, co potkavame. Zkouseli jsme to resit nekolikrat, ale vzhledem k tomu, ze neni zrovna atlet, tak neni moc prostoru, jak vyvolat nejaky hubnuti a tyrat hladem ho nebudeme.
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    Resite nak hmotnost u vaseho mopse? My jsme si dali za ukol 8 kg ale ta nase ma porad 8.5, ted 8.6kg....proste je strasne zrava takovej veprik.


    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    děkuju, dneska jsem jí upravila sama bez doktora prášky na odvodnění a chtělo to silnější výrazně, je lepší holka moje, pořád ze zbytky zubů a drápky drží života a zrovna se cpe kachním krkem :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Pochybuju, ze se mu to libi, ale tematicky to sem patri.

    SHAMPOO: Drzim place, at je brzo dobra!
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: taková smůla na malýho mopse:( sned jí je dnes líp, držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    no vida tak radosti mopsího života, mrňavka dostala k narozkám zánět v plicích, bože můj. Je zvláštní jak to člověk prožívá a spojuje s tím mopsem, to se může stát jakémukoliv psu, ale mopsíček prostě víc trpí, nebo páník, teď nevím. Tak si zase můžeme držet palce že to přežijem
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: jezuskote :D ta moje mopsí babka už nedojde ani za roh ulice, ale barzojice uvítá jakoukoliv možnost někomu vylozit na hlavu a olízat ho a kobyla má moc ráda návštěvy, hlavně pokud chápou že bez mrkve ani kuře :D
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: jéé moc díky, fakt... moct si tvoji smečku vyfotit a pohladit, to by byly pro mě úplný Vánoce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: čupr :) tak se klidně můžeme někdy srazit a pokud potřebuješ drbat nasírací kobylu s velmi černým smyslem pro humor, klidně písni, máme to od prahy kousek vlakem :) mníšek je tak akorát :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: moje smečka a můj comp sídlí v Praze :-) teď tedy už ne v centru - naštěstí
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN:ooo děkujeme :) se někdy klidně doraž podívat jestli to nemáš daleko :)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: to máš supr tým a ta krajina! no závidím!:-)
    a držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: nojo taky :) to je můj tým na běhačky, chrt je prostě akorát ke koni, navíc je už rychlejší ve cvalu než ten můj pidikůň :)
    Jo mopsíčci no, moje utrápené chorobama prolezlé chůdě se nacpalo čtvrtkou kachny a pouští spokojené prdíky, atk ten důchod asi nebude tak špatnej a dokud má ještě čím kousat maso je to dobrý :)
    Ale jako až mi odejde kde já si koupím mopsíka u nás, nemám vážně nejmenší tušení..
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    SHAMPOO: :-))) samá noha a supr kukuč a když jdeš ještě s mopsindou myslím, že se musí každý otočit a usmívat se.. a kůň taky tvůj? - to je úplná fantazie na tvé fotce

    má to chudák trápení,ale mopsové jsou takoví bojovníci
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: já teď mopsindu vlastně napůl barfuju, že jí fakt přilepšuji kde se dá, ale ono jedno s druhým, krom nefunkčního srdce si vesele bují rakovina v cecíčkách, takže více méně je super že je mopsinda ještě fit no
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    IDUNN: no jo stydím se :D tak pokud se nikdo neurazí za barzojí fotku :) dítě je teď půl roční. už je strašidelná pro okolí, stále kolie, ať se mi to líbí nebo ne :D a když jde s mopsem a mops mi chroptá za patama působí to ještě děsivěji :D



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam