• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXZombie Apokalypsa
    VASAX
    VASAX --- ---
    GALENIUS: Jo bylo ale na 720p byly posunuté a pomalu se rozcházely...
    WOJTYLA: NAšel jsi něco? Doufám že tím DVD myslí bluray :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAGASAWA: esli bych chtěl mít v takový chvilik nekoho vedle sebe, tak Costa jistě patří mezi ně...:-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    To bude regulerni tacticool apokalypsa.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STU: ok jdu žhavit torrenty:-)
    STU
    STU --- ---
    WOJTYLA: ehm.. info pod videem ;)

    Operation Z is a comprehensive 12-part DVD series and the ULTIMATE guide to surviving a zombie apocalypse.

    Learn from the best on the REAL way to be prepared for when the SHTF!

    Click the link below to get your Operation Z Volume 1: Introduction to Handguns today:

    http://www.amazon.com/Operation-Volume-Introduction-Chris-Costa/dp/B009PW72YQ...

    The release dates Operation Z Volume 2: Introduction to Rifles, Carbines, and Shotguns will be announced very soon.

    Check back on this channel for future videos showing previews of the first 2 volumes and sneak peaks of future title releases.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STU: pecka, bude to seriál?...
    STU
    STU --- ---
    Operation Z ft. Chris Costa - Official Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=W8HrKdGcYh0
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    VASAX: Už to je s titulky? Díval jsem se o víkendu a zatím to bylo pouze bez. 8-/
    VASAX
    VASAX --- ---
    No, tak jsem si alespoň spravil chuť novými walking dead :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VASAX: prirucku jsem cesky nevidel, jen WWZ, ale kdyby u toho byl kvalitni preklad, tak by me to jen prekvapilo ;)
    VASAX
    VASAX --- ---
    GALENIUS: Nevím, no. Mě tam hlavně vadí zpracování, zacházení s fakty a celkově sloh i styl.
    Ale věřím, že WWZ bude lepší, když to říkáte.
    SHIGORBIRDMAN: no to se taky domnívám, že český překlad příručku párkrát kopl do slabin...
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Akorat teda ceska verze je tradicne kvalitni preklad do cestiny.... na nekoilka mistech jsem doslova busil hlavou do zdi, kuprikladu u popisu korejskych hranic lemovanych "krabickami od leku"
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    jsem si minuly tyden koupila tu Světovou valku Z - tak jsem moc zvedava...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    je to vazne dobry. Neresi tam problematiku a paradoxy zombifikace, jako se spis v jednotlivych kapitolach pohybuje po svete a dokumentuje boj na ruznych kontinentech se vsim, co k tomu patri.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WOJTYLA:

    Světová válka Z - Max Brooks | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/157913/svetova-valka-z/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GALENIUS: Je to nekde v cestine?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    VASAX: Přeskoč zatím příručku a začni číst nejdřív WWZ. Pak ti příručka příjde lepší.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    hele hlavne si nenech zkazit chut na World War Z :) protoze to je fakt snad nejlepsi zombacka knizka, resp nektere povidky z ni rozhodne.
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Mě bohužel přijde mimo celkově, v té příručce. Ta teorie tomu jen dává průběžně korunu :) Uvidím, co bude dál.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VASAX: ta jeho teorie je uplne mimo, v knizce se uz ani nesnazi to nijak zvlast resit, proste je to fakt ze takhle zombici funguji a hotovo... v knizce to jako prvek tajemna a nevysvetlitelna funguje. V radoby vazne myslene prirucce je to takovy trapny :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam