• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Na konci dubna jsme delali Google Search & Display Summit 2012. Videa z prednasek uz mame na YouTube.
    Květen 2012 | pro váš byznys
    http://www.provasbyznys.cz/kveten-2012.html

    Jsou tam workshopy jako napriklad na co nezapomenout v reklame ve vyhledavani, jak na video reklamu, mobilni reklamu etc...
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUPERMARIO: Mě by docela zajímalo, který novináři/média u mě v eshopu (B2C) nakoupili. Většinou je jako na potvoru zrovna s jejich objednávkama nějaký problém, když o nás chtějí potom napsat recenzi, tak bychom se na ně mohli soustředit speciálně :-) Každopádně ten projekt vypadá celkově hodně zajímavě.
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    mame novou hracku - http://leady.cz - je to sluzba pro B2B firmy, ktera rekne jaka firma navstivila vas web, co ji zajimalo, jaky ma obrat, v jakem dela oboru atp.
    Zajimalo by mne, zda pripadne jaky vystupy by jste z toho ocenili. Napr. jaky druh firem leze z jednotlivych KW, linku, atp. kategorizace dle velikosti nebo oboru a informaci zda odpovidaji cilovce... cokoliv. Do posty pls.
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    APIN: jo to je přesně ono :)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    pouzivate nekdo tracking202
    ZMONTMARTRU
    ZMONTMARTRU --- ---
    ...včetně ceny, za kterou nakoupili, z toho se pak vypočítají procenta pro ten portál, který poskytuje ten proklik.
    ZMONTMARTRU
    ZMONTMARTRU --- ---
    ahoj, má prosím někdo zkušenost s affiliate marketingem přes google analytics? My jsme to na jednom e-shopu zabudovali, ale asi chybně, ozval se nám klient teď po roce, že to ukazuje asi nesmysly. Potřeboval bych někoho, kdo se v tom opravdu vyzná a může se na to za nějakou rozumnou cenu mrknout, kde je chyba, případně říct, jak to má být přesně nastavené. Jedná se o reklamu umístěnou na jednom portálu, skrze kterou by měli lidi chodit do onoho e-shopu a pokud nakoupí, mělo by to být zaznamenané v tom Google Analitics. Díky za případnou pomoc.
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    WIRUZIK: to je pro odchozí provoz. Už jsem to našel je to Google URL Builder. Jsem věděl že jsem to někde zahlídnul.

    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    JADER_NOMAK: k tomu to presne slouzi, trackovat se daji vsechny linky, ktere chces, tedy vcetne emailove adresy..
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    WIRUZIK: ahoj, to asi není úplně ono. Chtěl bych třeba poslat mail do kamosovo firmy a mit přehled kolik lidí třeba nato kliklo. To by mě zajímalo nejvíc.výkon toho linku.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    JADER_NOMAK: myslis odchozi odkazy z webu? V GA to lze udelat snadno viz http://support.google.com/analytics/bin/answer.py?hl=cs&answer=1136920
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    ahoj, nějaký tip jak trackovat odkazy ? nějaká služba ideálně bez expirace trackování a ne za litra měsíčně ? Díky za poradu.

    Dalo by se to přes tagování linků v analytics? pochopil jsem to dobře?

    díky, díky
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Pokud máte G+ účet, tak na stránku Pro Váš Byznys házíme novinky o reklamních produktech Google + často i nějaké české případové studie či výzkumy s produkty Google.

    Například jak fungovala kampaň Už vím proč napříč jednotlivými mediatypy - tv, print, internet...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HLAVIS: Nevím, ale hledal bych na webtrhu, tam je všechno :)
    HLAVIS
    HLAVIS --- ---
    nevíte někdo o nějakém affilate programu od personální agentury/portálu ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    UNDERDOOR: dik za info
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    tady to zije!
    CIA
    CIA --- ---
    NOISEGATE: Někde tam jsou šablony k editaci, ale teď píšu z mobilu, tak nepošlu hned link
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam