• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAROLINA182Postpress, zušlechťování tiskovin
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    CHARVYBURGER: Myslím, že si tě ze semináře pamatuji, strašně dlouho jsi tam s ním na konci tu černou na černý řešil. ;) Tak dej vědět jak to dopadlo. Jsem zvědavá.
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    SHADOWALKER: Zrovna k nemu se svym napadem jdu v pondeli. Tak sem pak hodim vysledek. Podle toho co rikal na prednasce UDG, udela hodne veci. Staci mit jenom sikovnyho grafika. Urcite jedny z nejsikovnejsich rukou co jsem videl v oboru. Budem prave tisknout cernou na cernou a bilou na cernou, samy takovy klasiky... =)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    KAROLINA182: Nějak mně do teď nenapadlo se kouknout na nástěnku... a velmi oceňuji podrobný přehled technik, to se rozhodně neztratí.
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    SHADOWALKER:
    SHADOWALKER:
    velká pochvala! :)

    čím více kontaktů, tím lépe.


    FTN:
    přidávám je na nástěnku. Na cokoli zajímavého narazíš, hned piš, budu to tam přidávat ....
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    FTN: Něco takového ti navrhne každý šikovný grafik (tady na nyxu nás určitě pár je, včetně majitelky tohoto audítka) a tiskne to taky spousta studií. Nejznámější je pravděpodobně http://www.haskovec.cz/ , který se na podobné věci přímo specializuje
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    VORTEX: Určitě to dělá tahle firma: http://www.ucs-cz.cz/produkty/vip-karty.html - kontakt mailem je rkeeper@rkeeper.cz, ale na webu to nemají musíš si to přímo poptat. Jinak stoprocentně tisknou na "kovový" plast (stříbrná, zlatá, atd.) a pokud si dobře pamatuji tak snad dělají i ty hologramy a kovové fólie.
    FTN
    FTN --- ---
    já mám z tohodle všeho samozřejmě radost a moc rád se na to koukám! ale chybí mi tu nějaký kontakt na šikovné ruce, které to umí udělat! :-)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Uaa, u těchle: KAROLINA182: ale hlavně KAROLINA182: roztávám! :)
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Trend setter
    www.designbyface.com







    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Gabriela Romero









    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Face










    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    this is collate
    COMPAQNX9420
    COMPAQNX9420 --- ---
    KAROLINA182: ok dik rozkaz pisu ji
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    COMPAQNX9420: id MAGI někde vyráběla krásné samolepky, napiš jí. Bude vědět.
    COMPAQNX9420
    COMPAQNX9420 --- ---
    jaaa mam taky DOTAZ...nemate nekdo po ruce sikulu, ci sikovny studio na stickerky? a pokud mozno levne a kvalitne a s usmevem na tvari? technologie vyroby je mi vcelku ukradena, spis jde o chut delat neco netradicniho...kdyby ano, diky za info
    VORTEX
    VORTEX --- ---
    DOTAZ: jake jsou u nas moznosti povrchove upravy chipovych karet? mate nekdo zkusenosti s konkretni firmou na vyrobu v Praze a okoli? ...potreboval bych neco luxusnejsiho (hologram, ala kov, neco hodne zajimaveho) ...predem dik.
    TURF
    TURF --- ---
    KAROLINA182: dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam