• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    šlohnuto na jednom jiném fóru jednomu z mnoha lidí co si říkají "Goran"

    další verze vtipu "Co neví ani Bůh?"
    Tři věci:
    - co má za lubem jezuita,
    - o čem bude kázat františkán
    - a o čem právě kázal dominikán.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: Rouge Angles of Satin
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    RAB1T: Já myslim, že Aštar naopak přizpůsobil délku pozemského dne tak, aby souhlasila s délkou dne v jeho flotile.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ALDARION: mne se spis libi jak jsou ohleduplni, ze se prispusobili s delkou dne a smen zrovna zemskemu modelu.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    DAROS: lol....ti Plejáďani musí mít všechno tak předimezovaný ;-DD.....preferuju reptaliánskou technologii, kdy je loď sice proti tomuhletomu nekonečně malá, ale zato rychlá, takže lesy a jezera si posádka může dávat na nejbližší obyvatelný planetě ;-DDD...
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    MADIETTA: hned po tom, co jsem zistil, ze neni muj!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    DREWDARK: Pro přepravu látek nestabilních v multidimenzních průchodech a pro alergiky na totéž. Když může existovat alergie na banán, pokud ho jíš v primalexem vymalované místnosti, co by neexistovala na jiné dimenze. Je od nich náhodou velmi sluníčkové, že i tací dostanou šanci! 8-)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    MAKROUSEK: A ty vytahy jsou tam potom k cemu?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DREWDARK: Zapomnels, ze lod je multidimenzionalni, staci zahnout za roh a clovek je u zachodu 10 km daleko.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    DAROS: Takovy zivot udrzbare musi byt super. Rano vstanu, jdu 8 kilaku k vytahu. Sjedu do dvojky a jdu 6 kilaku pro vercajk. Pak zase 6 kilaku zpatky k vytahu a v cilovem patre 10 kilaku k zachodu, ktery je treba opravit. A hrome, zapomel jsem hasak...
    SATAI
    SATAI --- ---
    ALDARION: Tak, tak. To umi az Prometheus class ;)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    DAROS: 666m vysoká patra jsou dobrý detail. :) Stejně jako možnost odpojení hned dvou sekcí lodi od hlavní části v případě potřeby - to neumí ani Enterprise. (Původně jsem se chtěl pohošovat, že na nákresu nejsou pohonné systémy lodi, ale chápu, že tak důležité informace se neříkají každému ještírkovi na potkání.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam