• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    Spotify is a digital music service that gives you access to millions of songs.
    rozbalit záhlaví
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Není tu někdo, kdo by měl zákulisní info, proč Supraphon stáhl kompletní mluvené slovo ze Spotify? Dost mě to sere a je to velká čára přes rozpočet
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH: treba discover weekly normalne hraje ale daily mix se nenacte.. Rano normalne vyhledaval a ted uz nemuze. Nevite nekdo o co jde?
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Mam free trial a uz podruhy se mi stalo ze nejdou vyhledavat songy a to jsem online, vsechno funguje jen spotify nemuze vyhledavat protoze je pry offlibe, pritom porad hraje a nic stshnute nemam.. Co to je za mindfuck??
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    rád bych se přidal k někomu do Family. kdyby někdo zakládal, dejte prosím info. děkuji
    E42
    E42 --- ---
    Tuším, že se tu řeší i Google Play Music...
    Google Play Music will reportedly be replaced by YouTube Remix
    https://www.xda-developers.com/google-play-music-replaced-youtube-remix/
    GIRK
    GIRK --- ---
    Nemáte někdo tu family verzi? Bych se přidal a platil podil
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VITECH
    VITECH --- ---
    VIDOCQ: Your music is more obscure than 97% of 88 CZ users on Obscurify.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    Obscurify Music
    https://obscurifymusic.com

    Your music is more obscure than 83% of 85 CZ users on Obscurify.

    Tak kdo z vás je v těch 85 uživatelích? :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: ha, tak bylo potřeba postahovat kodeky, či co.

    pro ubuntu návod, co mi zabral zde https://community.spotify.com/...x/Linux-Local-files-do-not-play-on-Ubuntu-16-04-SOLVED/td-p/1343831
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Co dělám špatně, když při puštění aplikace v desktopu v local files vidím mp3 soubory, ale po kliknutí nehrajou a spotify tvrdí: " this song is not avaliable if you have the file on your comuter, you can import it."

    Jak to mám importovat? Prvních několik návodů, na které jsem klikla co vyhodil google pravili, že stačí zapnout local files a že to bude samo hrát.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    ENZO44: Funguje ale spousta lidí má problém s tím, že je to kickuje, my to vyřešili tak, že jsme se na Spotify všichni pojmenovali se stejným příjmením.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ENZO44: jen bych doplnil, ac to bude asi informace k prdu, ze mezi kontinentama to nefunguje :)
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    ENZO44: i me to fungue.
    VITECH
    VITECH --- ---
    ENZO44: funguje to :)
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    ENZO44: funguje to...:)
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    Zdravim, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s premiovým účtem family a jeho užíváním členama rodiny, kteří nebydlí na stejné adrese. dík
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    JIRKA207: vypadá to tak, ale podle toho, kolik dat to tahá to na FLACK úplně nevypadá.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Me od pouzivani web prehravace odrazuje, ze se v nem neda editovat poradi songu v playlistech. Stejne jako na Androidu. Takova stezejni funkce, to snad neni mozny.

    Ale na prvni poslech mam taky pocit, ze to zni nepatrne lip, i kdyz nevim, jestli to neni placebo efekt.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Zkousel jste v posledni dobe nekdo Spotify skrz web prehravac na Chrome?
    Docetl jsem se, ze na web prehravaci v Chrome testujou streamovani beztratoveho formatu (nejspis FLAC) a je to beta testing chystane sluzby "Spotify HiFi".
    Kdyz si pustim nativni prehravac a prepinam mezi nim a web.prehravacem, tak mi na prvni poslech opravdu prijde, ze to zni lepe...:) mate nekdo taky zkusenost?
    Samozrejme to vyzaduje premium ucet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam