• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP

    tipy na oblečení, doplňky, boty /obchody, e-shopy/ ... co jste kde zahlídli ... co se vám líbi ... co chcete .. bez čeho nemůžete žít ... sem s tím!



    [ už zas nemam co na sebe! ]
    [ e-shops & reference ]

    rozbalit záhlaví
    MAU
    MAU --- ---
    SEDMIKRASKA: z humanicu jsem mela, ale nejake latkove no. omrknu ty kozene:) diky
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MAU:
    MEOW:
    Zkuste Humanic na Národní třídě, směrem Můstek. Mají tam pár kusů od značky Minozzi, kožené, stojí kolem tisíce korun. Myslím že vydrží, mají zpevněnou špičku a na podrážce mají takové malé bodečky, že se člověk nemusí bát kamínků.

    Koupila jsem si tam za 1200,- ještě druhé, od značky Rieker, ale to už nejsou balerínky ale boty na klínku. Pohodlné, nikde netlačí, neřežou. Sic možná nevypadají jako z obrázku, spokojená jsem převelice. Takže doporučuji.

    LULI
    LULI --- ---
    Victoria Secret ...




    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Ja taky, nikde nemaj velikost 46 ;)
    MAU
    MAU --- ---
    potrebuju radu ohledne balerinek.

    muzete mi doporucit obchod, kde maji kvalitni a pekny balerinky?

    během poslednich dvou měsíců jsem už dvoje reklamovala:/

    děkuju
    MAU
    MAU --- ---
    AKISAN: to je super.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FANTAIL: woe..ale má to bez kapucy ne? ))))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    AKISAN: to nosi muj tata :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    přemejšlim o tomhle :)

    JANICA
    JANICA --- ---
    Me se libi tyto:


    JANICA
    JANICA --- ---
    MEOW: Ty vypadaji skvele, ze bych nevedela, kterou nejvic chci...:)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: k tyhle rozhodne :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Všechny znám a bohužel mě žádná nezaujala :/
    Poketo maj super designy, ale nejsou příliš praktické a mají klasický pánský tvar - na těch fotkách jsou rozložený..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: tak už jsem ji měla v košíku a zaregistrovala se, ale s tim že jí teda ještě ukážu příteli a on: "A tuhle se nebudeš stydět vytahovat na veřejnosti, jo?"
    Debil. A já myslela, že už mám vyhráno.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: Já tam teď udělala taky super nákup - celej komplet - šaty, bolerko, páseček a klobouk dohromady snad za 6 stovek v tý akci - a najednou je z toho můj nejoblíbenější outfit :-) Zjistila jsem totiž, že aby mi to ladilo, jsem schopná si koupit jedině vše najednou, včetně doplňků apod.


    _AMBRA_: Co se týče té peněženky, taky se mi dost líbí, ale nechci e unáhlit - ráno moudřejší večera :-)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jsi náročná! tahle je perfektní! :))
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: Teď jsem objevila tohle! Ta se mi fakt líbí, ale že bych z ní vyloženě padla na prdel a řekla si konečně po roce "jo, to je vona!" to zas ne. Asi jsem moc náročná. http://crish.cz/o_neill/damska-penezenka-oneill-ac-all-day-wallets-nah-1091269010.html
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: Tak tohle, ale aby to bylo nějak designově zajímavý :-) Jiný tvar neberu, tenhle mi oproti ostatním hrozně vyhovuje..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: dámským tvarem myslím toto:
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Prosím, dost akutně sháním peněženku. Už ji teda sháním přes rok, ale protože se mi žádná nelíbí, mám stále tu svou milovanou Billabong, teď už rozpadlou.

    Požadavky: dámský tvar, prostor pro drobné, kůže nebo koženka, aby byla něčím zajímavá - tzn. celá černá s jedním malým ornamentem logem volcom dole v rohu opravdu není dostačující :-)

    Díky moc za jakýkoliv tip! Cena ideálně do tisícovky, ale protože jsem už hodně zoufalá, kdyby to bylo něco málo přes litr, přežiju to.
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    ANDREA90: mam a sou super:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam