• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    Chci si postavit vlastni nabytek z papiru, tak vymyslim jak na to. Hledam napady a navody.
    Papir neni jediny material z nehoz se da podomacku vyrobit nabytek.
    Net kupodivu neni moc stedry na podobne DIY navody, nebo neumim hledat. Takze pokud nekdo ma stejny zajem, sem s navody, designy a vubec vsim, co pomuze vyrobit zarizeni domacnosti s minimem prostredku...

    Living - Furnishing - How to Make Instructables : $ http://ana-white.com

    Veci z palet: http://www.woodcoregang.cz/ [ID Tloudev]

    [ Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺ ]
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELODY_MELODY: Leda by sis koupila něco z IKEI a použila jen tyhle šrouby :D. Ale třeba je IKEA prodává zvlášť... Nebo ti někdo může k sobě svařit dva normální...
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    SALVATOR: to mě taky napadlo, že starý duše by šlo použít :)
    Máte zkušenost s takovejma šroubama, co maj závity na obou stranách? Našla jsem to na netu a prý se nejdřív udělá vrtačkou díra a pak se to tam zašroubuje kleštěma. Budu si dělat noční stolek a vršek noh je zakončený koulí, takže nemůžu použít klasický vinglíky. Mě překvapilo, že mi v železářství řekli, že to neexistuje...
    PARTRILIAW
    PARTRILIAW --- ---
    SALVATOR: To se mi taky líbí, díky.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PARTRILIAW: Něco podobnýho co popisuješ používal známej (už nevim k čemu) na svý Jawě. Tyhle pevný pružný proužky si řezal z motocyklovejch duší.
    PARTRILIAW
    PARTRILIAW --- ---
    ELODY_MELODY: Potřebuji právě tak 20 až 25 cm, jinak by to asi šlo. Díky.
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    PARTRILIAW: Kolik toho potřebuješ, nebo jak dlouhé? Málo pružné jsou takové ty gumičky u zavařovacích sklenic a průměr si upravíš řezákem, pokud to bude někde víc.
    PARTRILIAW
    PARTRILIAW --- ---
    Ahoj, potřeboval bych poradit materiál. Mám dost přísná kritéria, snad někoho něco napadne. Mělo by to být něco jako gumička, akorát že pevnější. Abych z 20 cm udělal tak 23-24 cm a ne půl metru. Velmi malý průměr oko 2-3 mm, tvar nezáleží. Ohebný ve všech směrech a hlavně je nutná výdrž při námaze. Nějaké nápady? Děkuji.
    JANNE
    JANNE --- ---
    MAARISTAAN: nádhera!
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Bývalé dveře?




    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ELODY_MELODY: Kup mu basu piva a treba udelas radost jemu i sobe.
    Nohy asi nekde v supermarketu pro kutily.
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    kde by se v Praze daly sehnat podobné podstavce/nohy ? Můj kluk pořád dává nohy na stůl a mě to štve, takže bych mu udělala podnožku :)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    SWEETSKIN: Hele protoze sme chteli ty mini kosticky,ale bohuzel nikdo neni schopnej slozit nam ty barvy co chceme....a kdyz jo tak by to trvalo 4 mesice a to je asi na nas moc
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    KELLEC: cokoliv pod sklo? udrzba snadná..
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    KELLEC: můžu se zeptat, proč ne obklad? neni nic jednoduššího, než rozbít pár kachlí a něco z toho poskládat...
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    Nápady na imitaci mozajky za kuchyňskou linkou? přemýšlím jestli tisk na plech, ale co výdž takového tisku + možné technologie? nebo nevim a pak teda úplně jinou variantu, ale trochu tápem jako. každopádně asi nechcem obklady...dky za postřehy
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    Nehladal niekto calunictvo? Aspon jeden mini projekt... :) http://221vision.com/2010/10/21/diy-ballard-designs-bench/
    GLABRAULM
    GLABRAULM --- ---
    STOOL : Nedávno jsem šla kolem oken suteréního prostůrku, kde si pár lidí pohrávalo se dřevem. Podle fotek to vypadá na toto ... http://www.kurz-rezbarstvi.cz/index.html
    BIOH
    BIOH --- ---
    po odpoledním pifku- zužitkovány zbytky - pod bonsaj nebo seslička pro návštěvy, ven jako stolek na kafe, kdo ví :-))
    WANILA
    WANILA --- ---
    LEETO: dík za tip, ještě že jich máme doma tak 20 :)
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    LEETO: Moc pěkný. Mít doma alespoň kousek místa a zbytečný palety, vrhla bych se na realizaci ještě dnes. Paráda! ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam