• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    DEIKSAC: Konkrétně štuk je na tohle parchant..:) Tak předpokládám že týpek neni uplně mimo.. Mimochodem hned v prvnim příspěvku sem psal že to chce na tvrdo do zdi, jen sem se snažil přizpůsobit požadavkům...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DOBROZEMAK: mamut jde, ale taky musíš mít únosnej podklad, klidně se ti může stát, že se urve malba/štuk od omítky
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    IM_MORTAL: je tam za tim jeste protihlukova pricka prave ze sadrace takze.....
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    PANDAMON: pěkný! podle mě to pude dolů, jestli je to zděná zeď, tak určitě s kusama omítky, možná i víc než to, ale dolů to pude. ze sádrokartonu ani náhodou - z toho nejde ani lepidlo na dlaždice...
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    tadyto celo postele jsem taky jenom lepil a buhvi jak to z toho dostanu dolu kdyz to nahodou nekdy bude potreba http://pandamon.rajce.idnes.cz/Upcycling/#DSC_1189_1_.jpg
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    SHM8: já teda mám za to, že montážní lepidla už dneska drží líp než šroubky. taky mám dojem, že to lepidlem chce slepovat dohromady, do zdi můžou jít hmoždinky. ale možná se pletu
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    DOBROZEMAK:
    SHM8:
    Kazdej suplik je vlastne podeprenej tim pod nim a ty uplne spodni budou na komode, lepidlo by snad stacit mohlo, dotech malejch nahore se toho stejne moc nevejde, bude to spis na takovy ty blbinky co neni kam dat:)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    SHM8: Jo to je jasný, už sem psal to samý.. ale u zrcadla to asi tolik naložený nebude.) Pokud tam budou šminky atd.. Hlavně podle fota by to musel sešroubovat na nějaké tři díly a ty pak každej zvlášt věšet na hmoždiny.. A to prý nechce. No, snad se dílo povede..:)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    DOBROZEMAK: lepidlo bych doporučil pouze pokud by to mělo sloužit jako dekorace..pokud v tom mají být věci a má to něco vážit, rozhodně bych se na lepidlo nespoléhal.. celý bych to zvrutil vrtuama se zapuštěnou hlavou a pověsil to na dva háčky, dal hluboký hmoždinky... když to bude těžký, potáhne to ven.. bratr takhle jednou dal na police truhlíky s kytkama, pak je pořádně zalil a během chvíle měl plnej pokoj hlíny .) ..a to to bylo na hmoždinkách, akorát ty police byly dost široký a o to větší tah to mělo..
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    PANDAMON: Jo ahaaa:) pěkně to máš vymyšlené.. Tak to asi fakt lepidlo.. najdi si mamut glue, to udrží všechno všude:)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Ty cela zaplatpanbu rezat nemusim, mam dobry suplata - jsou stary, takze celodreveny. Mam to vymysleny asi takhle http://pandamon.rajce.idnes.cz/Upcycling#DSC_1749.jpg pricemz ty spodni nejvetsi budou sedet na ty komode.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    PANDAMON: Hlavně asi budeš muset u většiny šuplíků seříznout čílka, většinou přesahují přes okraj šuplíku samotného. Pak třeba vrutama sešroubovat k sobě aby si měl jakoby celek a radši bych třeba dva z toho celku obětoval na namontování nějakýho závěsu ( http://www.demos.cz/nabytkove-kovani/nabytkove-zavesy-vyklopy/zavesy-rektifikacni.html ) aby si měl jistotu a mnemusel se bát že když to naložíš něčim težšim tak to spadne. Lepidlo na zrcadla bych na HDFkový dna šuplíků nedoporučoval, rozhodně nebude mít takový vlastnosti jako u zrcadla..
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Zdravicko, napadlo me udelat neco ala tohle (jen hezci) http://www.apartmenttherapy.com/inspiration-junk-drawers-as-sh-82716 . Jako suplikovou zed nad komodu, napada nekoho jak to pridelat ke zdi a neprovrtavat ty supliky? Zatim mam predvymysleny lepidlo na zrcadla odelat pod to jeste takovej prkynkovej podklad a ten taky prilepit....?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MARI: dobrý, zjisti který tam z našich pasuji :)
    MARI
    MARI --- ---
    já pořád jak skladovat zásoby plechovek... myslím, že mám vyřešeno. :)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    NIKOPOL: Pošta..
    KUURA
    KUURA --- ---
    NIKOPOL: Já mám rozlomenou tabuly skla, rozmer vcelku byl cca 230x60 ? nevim...je to potazeny folii a zustalo na tom kovovy madlo,ktery bych potrebovala nejak sundat, ale jinak sklo je k mani...ja jsem praha vychod
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ahoj všichni ...

    potřeboval bych nějaký scrap glass ... vyhozený, odložený sklo ... tabule z výloh (i rozbitý pokud zůstaly pohromadě větší kusy), nějaký poličky a desky z nábytku a tak ...

    kdybyste někdo, klidně teďka hnedka vědět, nebo viděl, že se to válí někde u kontejneru, za barákem na nejbližší stavbě - prosím dejte mi vědět, děkuju
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    KATCHABABA: Jojo, fructis to jistí:)) Bezva nápad.
    SWT
    SWT --- ---
    KATCHABABA: To není blbý, díky za nápad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam