• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    GECKO: podle mě je to úplně nejlepší na provizorní bydlení - když nemáš na pořádnou postel, a nechceš už vůbec utrácet peníze za nějakou šílenost, ktrou budeš muset za dva roky vyhodit, tak proč ne? my z nich krom toho máme udělaný třeba kompostéry, který rozhodně vypadaj líp než ty plastový hrůzy
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Já mám stálý přísun menších ne-euro-palet, co na nich tiskárna dostává papír a není to špatný materiál na všeliké věci do kůlny, stodoly a zahrady, od ponku a kozy na řezání dřeva přes ohrady u kompostu po betonářské bednění. (Často na sobě mají desku a ne prkna.) Pokud to má být funkční a ne reprezentativní... A nakonec se s nima ještě dá zatopit. :)
    Kdybych měl takovýhle přísun palet z pořádných prken za odvoz, určitě bych je rozebíral a z toho dřeva něco stavěl, jsem strašný škrt. :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    GECKO: ja ti za sebe muzu rict, ze palety jsou pro me levny a dostupny material na vystavbu vlastniho nabytku, jinak pouzivam i preklizky ze skrini a jineho nabytku, kazdy mame jine potreby a priority...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    GECKO: mozna jsou lidi uz tak zblbli laminatem, ze kdyz videj kousek dreva, byt podradny kvality, tak jsou z toho cely hin :-)
    GECKO
    GECKO --- ---
    NIKOPOL:
    NIKOPOL:
    WANILA:
    IM_MORTAL: EUR palety se nenapusteji, jendorazovky uz vubec ne, protoze tam je prioritou cena a nikoho nezaima, jestli to vydrzi dyl nez radove tydny, co jede zbozi k zakaznikovi...

    Nicmene tu fascinaci paletema moc nechapu... jednou jsem z toho stavel provizorni drevnik, ale jinak jsou stary palety IMHO vhodny tak maximalne do kamen...
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    S.O.S - nemáte někdo řezačku na dlaždičky? Potřebovala bych seříznout tři dlaždičky - dovezla bych je :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NIKOPOL: je taky nutne si uvedomit ze spoustu palet se pouziva k uskladneni a prevozu potravin - yvaji to europalety, ktery se u nas nebezpecnymy prostredky neosetruji
    WANILA
    WANILA --- ---
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    IRUX25: Asi.. spíš mě napadá jestli to neni nutný jen, když člověk prodává seriově vyráběnej produkt... když někdo přijde a řekne, udělej mi houpačku, takhle a takhle, udělam ji tak a tak a přijde mi divný, že by se s tim muselo někam na bezp testy atp než si to ten kupující převezme...
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    IM_MORTAL:
    DOKKTOR:
    diky, vyzkousim
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    GANESHA: voskovým papírem to prej taky jde, zvlášť u věci na který kape voda (kohouty)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    KATCHABABA: supr, dik
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    GANESHA: namočeným alobalem
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    znate?
    HOME-MADE.CZ .. děláme si to doma sami.
    http://www.home-made.cz/
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    Lidi, cim lestite chromovy casti nabytku? diky
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN:

    Fotogalerie: Největší prostor v hlavní místnosti zabírá postel z masivu
    http://bydleni.idnes.cz/foto.aspx?r=dum_osobnosti&c=A100727_165002_dum_osobnosti_web&foto=WEB34c53a_06.JPG

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam