• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    Chci si postavit vlastni nabytek z papiru, tak vymyslim jak na to. Hledam napady a navody.
    Papir neni jediny material z nehoz se da podomacku vyrobit nabytek.
    Net kupodivu neni moc stedry na podobne DIY navody, nebo neumim hledat. Takze pokud nekdo ma stejny zajem, sem s navody, designy a vubec vsim, co pomuze vyrobit zarizeni domacnosti s minimem prostredku...

    Living - Furnishing - How to Make Instructables : $ http://ana-white.com

    Veci z palet: http://www.woodcoregang.cz/ [ID Tloudev]

    [ Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺ ]
    rozbalit záhlaví
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    BIOH: ahoj .. :-)
    krásnej sušák. chtěl jsem se zeptat z čeho jsou ty rošty ? .. je to přepokládám na rostliny :-)
    btw: trošku se podivuju nad tim zakončenim těch hranolků nahoře
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    BIOH: a co to je?
    BIOH
    BIOH --- ---
    včerejší projekt

    a finální umístění
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    DATELON: Jé, vidím i pár svých darovaných věcí! Moc hezký to máte!
    VRINDAVAN
    VRINDAVAN --- ---
    DATELON: Hezká, to v Pejrůtu chybělo, někdy přijdu na čaj, at se daří!)
    DATELON
    DATELON --- ---
    diy nabytek v pelhrimovske utopii:) poličky z "jednorázovek"

    a podium z "eurovek"

    momentalně ještě "in progress" květník na bylinky(na dvorek) a poličky z bedynek od zeleniny:)
    DUB
    DUB --- ---
    GECKO: dyk tam sam rekl ze paleta ve vykupu stoji 120kc. na postel potreboval 8ks. takze litr za palety a 9k dal truhlarovi. logicky by to tu v DIY nabytku asi nemelo co delat .)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---














    Všechno z www.recyclart.org
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    panbu zaplat, palety uz mi taky lezou krkem:)
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    2 roky zpatky tady ta stranka uz probehla, shodou okolnosti kvuli paletovemu silenstvi, tak sem davam odkaz na homepage, at je tu konecne taky neco jineho nez palety :-)

    The art of recycling, reusing, repurposing & upcycling :: Recyclart !
    http://www.recyclart.org/

    BYDK
    BYDK --- ---
    DEIKSAC:
    GECKO: Lidi me to nerikejte. Spis tomu typovi. Ale myslim, ze by byl dost nasraty. :D
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    GECKO: hehe nene jedine tady:)
    GECKO
    GECKO --- ---
    PANDAMON: realizujes se i namimibazaru a na bily balakryl uz mas mnozstevni slevu?
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    IM_MORTAL: tyhle vojenské jsou právě dost bytelné. Některé mají oplechované hrany, robustní uzávěry a ostatní kování.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NYKRUK: PANDAMON: dost podobný jim (imho) jsou i bedny od tiskařskejch válců, mám doma tři, polepený, nalakovaný, ale nějak mi rpo ně chybí jiný využití než noční stolek (nízká postel z palet holt:D). kvůli pantům se nedaj úplně přirazit ke stěně, skladovat v nich věci je sice okej, ale nesmí na nich nic stát atd...za mě vzhledově super, prakticky nic moc...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    CASTROL: googli "bedna vojenská" nebo "bedna muniční" jsou na to specializované e-shopy. Osobně znám firmu Hass Hroby, mají toho spoustu.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    NYKRUK: uz par vojenskejch beden mam, ted hlavne spotrebovat to co jsem nalovil uz to nemam kam davat:)
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    NYKRUK: a jak se člověk k takovému vojenskému výprodeji dostane?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Stačí obejít pět nejbližších rekostrukcí v okolí a dostanete tolik odpadovýho dřeva v lepší kvalitě, že nebudete vědět co s tím.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    PANDAMON: Ve vojenských výprodejích jsou k prodeji bedny rozličných provedení a vcelikostí. Jsou truhlářsky velmi kvalitně provedené a zelená barva z nich jde snadno opálit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam