• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KATCHABABA: cha, to jsem přesně hledala :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    nejvíc se mi asi líbí využití creepy bank robber mask :)))
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: babička to používá na uvazování rajčat k tyčkám, nebo se daj používat jako gumičky do vlasů, ale toto jsou asi velice známé využití ...
    BIOH
    BIOH --- ---
    DLOUHA_POTVORA: kamarád občas nějakou sežere, můžu se ho zeptat ;-)
    STEFAN
    STEFAN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: napadá, ale asi to není pro tohle auditko ;)))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    mám tady plnou tašku starejch potrhanejch silonek, především v černé, napadá někoho, co by se s tím dalo udělat?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    GECKO: hrany zubu sem oblil brusnym kotoucem a lamelakem na flexe..
    GECKO
    GECKO --- ---
    TWORBO: dobry, jen k nemu nestav otocnou zidli..... to by mohla byt smrtici kombinace
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    dneska jsem si udelal kavovej stolek ze zbytku co sem mel v dilne...

    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    GECKO: protože jsem holka šikovná, tak se ptám a s určitou pomocí to jistě zmáknu :) a hlavně se ptám, protože mě zajímají zkušenosti a typy jiných
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    KUURA: Dej dej jsem celkem zvedav, hlavne pak na praktickou zkusenost a vyslednou spokojenost. DIky
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA:
    JIKOO:
    Tak ja to zkusim primo u nich, diky moc. Pak dám vědět, jak jsem dopadla:)
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    KUURA: Jak rika Camela. A nemusis ani do michacich center staci ti obycejny bauhausmax HornyBach a tam ti to namisi podle pozadavku navic ti tam i stopro poradi co vzit do te kuchyne. Par let zpet jsem potreboval trochu sytejsi barvy co budou drzet v interieru ... o tri roky pozdeji se to kamos snazil dostat dolu a proklinal me asi tyden :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: jj, ted jsem na to taky koukala, ale imho v těch míchacích centrech jsou schopni udělat i jiné...kdyžtak dej vědět, jestli to jde, taky by se mi hodila jiná barva než ty v nabídce :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA: ja sem na dulux koukala no, oni maji na netu jenom pastelovy odstiny, mozna na dotaz... tak to asi zkusim, dik:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: imho dulux třeba dělá...
    KUURA
    KUURA --- ---
    DOBROZEMAK: no to sem zrovna nemyslela právě:( to by asi nedopadlo dobre... ale i tak diky :))
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Moc se v tom nevyznám, ale hned mě napad latex. Zrovna nedávno si známej stěžoval jak to nejde ze zdi dolu, tak to asi i drží:)
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ahoj vsem, nevim, jestli se to sem hodi, ale potrebuju černou otiratelnou barvu na zed do kuchyne....doporucite mi pls neco? ja to nemuzu nikde najit:/ diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam