• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    GRISS: nevyrostly:D max se táhnout za světlem. natáhly vláskový kořínky, některý uschly, ale obávám se, že mám spíš špatnou zeminu. můžu je vyfotit zejtra, ndeska už to nestihnu, ale vydim to na jarní vylepšení lepší hlínou:P ale mám ještě velkej květináč, s netřeskama, kterej stojí normálně venku a ty jedou suprově. mám tam samý malý druhy, takže nerostou do velikosti, ale prostor rychle vyplňujou "mladejma"
    GRISS
    GRISS --- ---
    IM_MORTAL: nemáš současnou fotku? Chystám se také přesazovat a nedovedu si moc představit, jak povyrostou za pár měsíců či let.
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    JAFRA: jj, me jde prave o ty skelety, dej kdyztak vedet jak jsi dopadl u DP. dik
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    HOUMER: hele nekdo ty skelety drazil na aukru tak me jeden vysel na kilo,zatim mam tri a ctvrtej mi chybi,ale uz planuju napsat do dilen dopravnich podniku a obstarat si ten posledni.Ty nohy k tomu jsou samovyroba.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HOUMER: DPP? :)
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    JAFRA: kdes sehnal ty zidle?
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    JAFRA: ty židle jsou spíš do pekla...
    GECKO
    GECKO --- ---
    BOBRIK: Treba OBI melo sparovky smrk za temer totoznou cenu. Kvalita brouseni u p-ronic je IMHO horsi.
    KUTIL
    KUTIL --- ---
    BOBRIK: Díky taky sem si říkal že ty velkoobchody to mají předražený, jakmile našetřím peníze tak se mrknu do podobnýho obchodu jako je ten odkaz, jenže todle je v Praze a to bude asi dost problém protože bych se nedoplatil s dopravou :D
    BOBRIK
    BOBRIK --- ---
    KUTIL: nekupuj to tam starse drahe, kup to radeji tady, kvalita myslim lepsi, hlavne levnejsi, jediny problem je ze tam nemaji formatovaci pilu.
    http://www.p-ronic.com
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    KUTIL: Nikdy jsem neměl problém, je to vyráběné na linkách. Stačí vizuálně prohlédnout, aby tam nebyly volné suky, různé díry apod., protože to bývá a při ceně spárovek to pak člověka zamrzí.
    KUTIL
    KUTIL --- ---
    Lidi jakou máte zkušenost se spárovkama z Hornbachu, Obi, Bauhaus atd..? Jsou kvalitní?
    KUTIL
    KUTIL --- ---
    SANCHA: Ono by šel i sololit nebo 3mm MDF desku. Váha se rozloží na celou desku a vydrží to, ale na dlouhodobé používání bych to neviděl.
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    SANCHA: my mame pod futonem dirkovany sololit misto rostu.
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    Vyrábíme si doma postel. Na ni zatím máme tenkou pěnovou matraci. Chtěli bychom ale něco pod ní, tak aby lamely příliš netlačily. Něco tenkého a pevného. Nejlépe kokos, takový co je v matracích. Nevíte někdo kde by se dala sehnat samostatná kokosová vrstva, nebo něco podobného? Především aby to bylo prodyšné. Díky.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KUTIL: tak já bydlim na vesnici, od souseda máme masivní fošny cca 5x0,4x0,05m za fakt malej peníz, cca 5-10 let vyschlý, takže si nestěžuju:D jde jen o to to udělat.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    MAARA_CZ: Tichá závist?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam