• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    Chci si postavit vlastni nabytek z papiru, tak vymyslim jak na to. Hledam napady a navody.
    Papir neni jediny material z nehoz se da podomacku vyrobit nabytek.
    Net kupodivu neni moc stedry na podobne DIY navody, nebo neumim hledat. Takze pokud nekdo ma stejny zajem, sem s navody, designy a vubec vsim, co pomuze vyrobit zarizeni domacnosti s minimem prostredku...

    Living - Furnishing - How to Make Instructables : $ http://ana-white.com

    Veci z palet: http://www.woodcoregang.cz/ [ID Tloudev]

    [ Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺ ]
    rozbalit záhlaví
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    LA_BETE: běžná fixa na porcelám - stála 100,- tušim. Pak se to vypaluje myslim hodinu na 250°C, do tý doby se to dá umejt vodou, což je výhoda:)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    IM_MORTAL: Ten hrníček se Sherlockem je boží! Jak jsi to dělala?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    a když už sem u toho
    naušnice z nábojnic

    a dárek pro kamarádku
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    mám tady jednu starší lampičku, po půl roce sem k ní konečně koupila stínidlo. původní věc je "dárek" k nákupu z časopisu Magnet (vánoční dárek od babičky...), takže samozřejmě na fotce vypadá mnohem líp než ve skutečnosti. asi jí ale pošlu někomu dál:)
    před:

    a moje po:
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nasel jsem audit, kterej bych chtel zpropagovat, koho bavej zacinajici projekty a start-upy tak sem:

    [ Kickstarter ]
    BENAC
    BENAC --- ---
    Mame kuchyn, jejiz cela supliku a dvirka jsou z borove preklizky. Bohuzel se nam stala ta vec, ze preklizka byla spatne skladovana a pouzivanim v odlisnem prostredi s promenlivou vlhkosti se zejmena dvirka vetsich formatu krouti. Rad bych tomu zabranil a tak jsem uvazoval, ze to zkusim "stahnout" tyci s "T"profilem viz obrazek:

    Mate nekdo zkusenosti s podobnym problemem a uspesne jste to vyresili? Nebo mate nejaky jiny tip?
    Predem moc diky.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    HHANULKA: dřevěná lať nestačí?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JOHNASS: ej, to je naprosto super projekt, kterej vyřeší hafo mejch problémů.
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    LADY_LEIA: www.diypraha.cz .. 150,-/hodku kdyz si to udelas sama nebo 100,-/zakladni sazba, kdyz to dela personal (tam by ses asi vesla). Otevreno kazdy den, vetsinou od 9 - 20
    DATELON
    DATELON --- ---
    "rychlo-stolky" z cívek:)
    JOHNASS
    JOHNASS --- ---
    LADY_LEIA: http://www.diypraha.cz/CZ/
    tady budou mit vse potrebne, poradi jak na to, a ty budes mit radost zes to zvladla sama..
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    LADY_LEIA: Jak pise fifo, kdyz to tady nabides na nyxu za babovku tak by to melo byt ok:)
    FIFO
    FIFO --- ---
    LADY_LEIA: pokud ma nekdo pilu "sukacku" tak ti to vyrizne za cca 10 minut (pokud skrinka nepujde rozebrat, tak ta vnitrni dira bude trosku orisek). A stat by to melo neco mezi hezkym usmevem a treba kilem bananu :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Jestli to sem nepatri, omlouvam se a kdyztak me prosim odeslete do vhodnejsiho klubu.

    Chtela bych kockam "vyrobit" tuhle schovku na wc:

    Sari’s DIY Litter Box Hider — hauspanther
    http://www.hauspanther.com/2012/12/19/saris-diy-litter-box-hider/

    Skrinku si samozrejme poridim, ale chtela jsem se zeptat, zda nevite o nekom sikovnem, kdo by mi tam vyriznul ty 2 dodatecne diry a kolik by to tak (pro predstavu) stalo. Jsem z Prahy a rada bych to na pockani. Diky moc!
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    GILRAEN,DIZZYDENT: je to TEXTILIE PROTI PLEVELUM V OKRASNYCH VYSADBACH KONTEX, 60g/m2 z Makra a dělal jsem to zhruba podle tohodle + pár vlastních invencí jako zakrytí zadní strany a odsazení od stěny. Není to europaleta, ale nějaká nevratná paleta, kterou jsem socknul zdarma v hobbymarketu.
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    DIZZYDENT: Jsou v tom truhlíky, nebo je to jenom vyplněný geotextilií?
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    Snad neurazí něco z vlastní vertikální zahrádky, i když tu palety moc nemusíte.
    Domácí bylinkárium pro terasu


    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    OMNIHASH: LEDky by byly sice o neco lepsi nez usporky, ale taky nechapu lidi co pijou jen organicky dzus, ale doma tavi plastovy lustr a inhalujou zmekcovadla, plnidla a dalsi chemickej sajrajt :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BANANABOY: mno...ta hromada papírů a levnejch plastů v kombinaci s elektřinou nevypadá jako bezpečná záležitost. Gumídci z toho vycházej ještě docela dobře.
    JIKOO
    JIKOO --- ---
    BENAC: je to fotak ... a vlastne sem vubec nepatri pac na tyhle konkretni hracky tu jsou jina fora, ja je jen predtim nevyhledal ... nicmene je to pure DYI cili byt to neni nabytek sem stale podle me trochu patri ;)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Repast Lustrů
    21 DIY Lamps & Chandeliers You Can Create From Everyday Objects | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/creative-diy-lamp-chandelier-lighting-ideas/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam