• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    EILIL
    EILIL --- ---
    Stolek z Teska se skleněnou deskou 250,- kč dva "plátky" koupelnové mozaiky :)

    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Super nápad na světla v jedné francouzské vinárně na Výtoni

    RLSO
    RLSO --- ---
    TOM: bauhaus/baumax, oddelenie ar(t)matury
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    TOM: Jmenuje se to příruba závitová a trubka závitová, s tím už si to najdeš, je to celkem běžnej produkt. Trubku se závitem si i vyrobíš z vodovodní trubky s pomocí prvního instalatéra, který má závitořez na trubky (a má ho kde kdo, např. já a instalatér fakt nejsem) Trubka se závitníkem je btw nesmysl, závitník je nástroj, kterým se řežou závity, a trubka je trubka:).
    TOM
    TOM --- ---
    DUNAR_: to bych právě rád, akorát nevím kde to koupit .)
    LESH
    LESH --- ---
    EFESH: ten kreg jig mě dost zaujal. jak se tomu může říkat česky?
    TOM
    TOM --- ---
    nevíte někdo kde pořídit takovéto kruhové návleky?

    a trubky se závitníkem? .)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: viz ta naše polička . Fotka je to hrozná, ale hledat to líp vyfocený už nechci.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SANTAL: Kousek. Jako na úplně klasickou knihovnu, totálně vyskládanou knihama nic moc, pak nastane ten asi ten efekt s dírama. Ale pokud máš knihovnu, kde máš i různý krabice, kytky, pár šanonů, hromádky s časákama a podobný, tak úplně v pohodě.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    77WHITE: JO? A aby to vypadalo nějak, kolik prostoru kolem klád má zůstat, abys dál mohl obdivovat jejich strukturu a nestejnost?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SANTAL: Cokoliv, staci jen aby ses naucil nesazet knihy nalepeny az k tem kladam a pouzivat zarazky.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    :) Za to by ti do hrnku sedal prach...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SWT: Myslím, že v tomhle stylu by se dala udělat třeba hezká polička na čínské čajové konvičky a šálky (jen by mi zrovna v tomhle případě nesedla barva)...
    SWT
    SWT --- ---
    SANTAL: Třeba to má zůstat prázný, něco jako slavný bydlenkovský "poraďte mi co si mám dát do knihovny, knihy tam mít nechci" :)))
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    STANDART: A co tam má být? Protože jak to založíš něčím, tak se ztratí ten pocit vzdušnosti, jakákoli poetika těch bříz bude, pokud tam dáš třeba knihy, v tahu - a navíc u knih (DVD) vznikne pocit bordelu (jak to nebude od začátku do konce, ale s divnýma dírama na další větve ztrácející se mezi tím)...
    Taková polička do prázdného bytu...
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    STANDART: I normální knihovny je lepší kotvit ke zdi (už proto, že podlahy i zdi bývají zřídkakdy rovné a svírají pravý úhel a knihovna vypodložená a "přilepená" ke zdi vypadá méně blbě než knihovna nahnutá do prostoru jak šikmá věž v Pise). Předpokládám, že nemáš strojní vybavení na to, aby řezy tou březovou kulatinou šly dokonale rovnoběžně, takže je dost možný, že ti to bude všelijak šmajdat. Jinými slovy, určitě radši kotvit.
    ZORB
    ZORB --- ---
    STANDART: pokud budou ty vetve provrtane a budou v tom kovove svorniky, tak proc ne..
    GECKO
    GECKO --- ---
    STANDART: No kdyz se do tech polic nic neda a nebude se na to sahat, chodit kolem toho a pokud mozno se na to ani krive koukat tak by to samo o sobe stat mohlo. Jestli to ale ma nest nejaku zatez, zcela urcite to alespon nahore do zdi prikotvit.
    STANDART
    STANDART --- ---
    nezkoušel jste někdo poskládat něco takového? má iyho šanci držet jako samostatný kus nábytku nez navtrání polic na zeď, co myslíte?

    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    uz nebylo kam cpat sbirku dvd a nikdo neprodaval dostatecne velke reseni na 400 filmu
    tak jsem si pomohl sam


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam