• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    HUGOT: to uz je jen tahani penez z lidi...jak pise kolega...pokud je zadouci, aby diry nebyly videt, tak bych mozna take volil starou dobrou cestu...popravde by me zajimalo, jestli jsou ty koliky ruznych delek nebo jestli to je nejdelsi mozna verze, kterou musis pote sam zkratit nejakym dalsim aparatem od te same firmy...tak se dle meho dela marketing,)))
    SWT
    SWT --- ---
    HUGOT: To už by mi přišlo lepší udělat tam nějakej poctivější spoj ...
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    Díry se daji schovat takovými koliky, co k tomu taky prodávají
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    HUGOT: DOBRÝ...
    EFESH
    EFESH --- ---
    SWT: viz to video, a ano, ty diry tam zustavaji,
    LESH
    LESH --- ---
    EFESH: mám to jako dárek, takže zatím nerozbaleno. ale jsou v tom postraní úmysly v podobě častého zapůjčení ;)
    SWT
    SWT --- ---
    Hele asi blbej dotaz k tomu svrtávacímu přípravku, chápu dobře že to "jen" dělá jen šikmý díry? Tzn takovej rychlej "cheat" když se člověk nechce dělat s lepeným nebo klasickým spojem a je mu jedno že tam bude mít ty díry?
    Ptám se jako samouk-začátečník, tak případně pls vysvětlujte jak pro malého křečka ...
    EFESH
    EFESH --- ---
    LESH: A spokojenost?
    LENISTA
    LENISTA --- ---
    LESH:
    HUGOT: Šikovná věcička. Nevím, jestli jste koukali na to video co k tomu je, ale "Visit your krag (samozřejmě čteno krek) dealer today" nás doma fakt rozesmálo :)
    EILIL
    EILIL --- ---
    Stolek z Teska se skleněnou deskou 250,- kč dva "plátky" koupelnové mozaiky :)

    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Super nápad na světla v jedné francouzské vinárně na Výtoni

    RLSO
    RLSO --- ---
    TOM: bauhaus/baumax, oddelenie ar(t)matury
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    TOM: Jmenuje se to příruba závitová a trubka závitová, s tím už si to najdeš, je to celkem běžnej produkt. Trubku se závitem si i vyrobíš z vodovodní trubky s pomocí prvního instalatéra, který má závitořez na trubky (a má ho kde kdo, např. já a instalatér fakt nejsem) Trubka se závitníkem je btw nesmysl, závitník je nástroj, kterým se řežou závity, a trubka je trubka:).
    TOM
    TOM --- ---
    DUNAR_: to bych právě rád, akorát nevím kde to koupit .)
    LESH
    LESH --- ---
    EFESH: ten kreg jig mě dost zaujal. jak se tomu může říkat česky?
    TOM
    TOM --- ---
    nevíte někdo kde pořídit takovéto kruhové návleky?

    a trubky se závitníkem? .)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: viz ta naše polička . Fotka je to hrozná, ale hledat to líp vyfocený už nechci.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SANTAL: Kousek. Jako na úplně klasickou knihovnu, totálně vyskládanou knihama nic moc, pak nastane ten asi ten efekt s dírama. Ale pokud máš knihovnu, kde máš i různý krabice, kytky, pár šanonů, hromádky s časákama a podobný, tak úplně v pohodě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam