• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    QWWERTY: to je docela dobrej nápad to dvěma latěma stáhnout ke stolu a nechat tam třeba milimetr mezeru a fiknout..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    JUDAS_PRIEST: imho nejrealnejsi je ta varianta s kobercovym nozem .... vzit treba prkno s drazkou, nekoho kdo ho pridrzi (= zatizi, aby se redukovala tloustka a neuhybal) a pak jednim tahem rozriznout
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    JUDAS_PRIEST: Já jsem si ve vetešárně pořídil za asi dvě stovky starý krejčovský nůžky solingen. Za cca dvě hodiny jsem si je vyčistil a nabrousil a žádný zuby se nekonaj. Běžně stříhám miralon, gumu, kůži, karton atd. Teď jsem ze zvědavosti zkusil přestřihnout houbu na okna, co má zhruba ty 3cm tloušťku, a jde to taky dobře.
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    Jde mi vyloženě o to, aby tam nebyly zuby, který bohužel klasickejma nůžkama, kvůli nerovnýmu ostří nebo tak uděláš vždycky.. Ale zkusim to teda nějakejma kvalitníma.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    JUDAS_PRIEST: Jestli je to klasickej měkkej molitan, tak na tloušťku 3cm budou imho nejlepší klasický krejčovský nůžky. Musíš jen držet stejnej sklon a je to.
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    Něco méně náročného?:P
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    To ne, musí to bejt v domácích podmínkách, jedná se o jistej projekt.
    DARAIT
    DARAIT --- ---
    JUDAS_PRIEST: pokud to chces mit 100%, vem to nekam na laser.
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    DOBROZEMAK: Jak?..
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    JUDAS_PRIEST: Nažhaf drát..:)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    JUDAS_PRIEST: 3cm neni tolik, lámací nuž prostě vytáhni tak 6 cm a piluj - pokud tam nebudou teda žádný oblý tvary...
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    JUDAS_PRIEST: zkus nějakou firmu co dělá matrace, už jsem to takto také řešil...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JUDAS_PRIEST: eeee... co treba ziletkou esteticky?
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    Neměl byste někdo nápad jak vyříznout v archu molitanu (tl. třeba 3cm) nějaký tvar? Samozřejmě, že to jde žiletkou, ale potřeboval bych něco, co bude vypadat esteticky...
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    zdravím,
    před pár dny v tomhle či podobném fóru někdo sháněl LAMELY postelové. Netušíte, kde ten příspěvek hledat? Hrozně nerad bych je někam vyhazoval a naopak bych byl rád, kdyby je někdo využil.
    SWT
    SWT --- ---
    MOTEJL: Moc hezký, dodělal jsem něco podobnýho ze 4cm dubovejch fošen, případně vyfotím. Ale jsem starej cheater takže jsem se do dlabů a čepů nepustil (moc práce a nemám ještě dláto) a mám to slepený natupo s pár kolíčkama a čela jsou v každým rohu chycený vrutem (tzn. jsou v tom celkem 4 vruty), kvůli rozebiratelnosti na dva boky a dvě čela při případném transportu, byť se důvodně domnívám, že by do mé smrti neměl nastat.

    Takže pochvala vza vzhled a design, a respekt za férový truhlářský provedení.
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Spíš bych to viděl na nějaký menší ovocný strom nebo nejlíp třeba potopenej doubek :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    KRMITK0: ze smrku by to nezabralo tolik místa, má kořeny jen těsně pod povrchem

    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Ahoj narazil jsem na tohle a vypadá to docela dobře :) co si o tom myslíte. Nepřijde mi to tak těžké na výrobu. Spíš asi jenom sehnat materiál :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam