• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    PIERDUS: Moc pekny. Taky jsem pouzila krabicku na krem jako krytku, ale jen z nouze a ukazalo se, ze je to super.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    DUNAR_: Po půl roce vůbec nic neregistruju, je to úplne v pohodě. Nejsou to textilní kabely.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    PIERDUS: Je to hezké, ale bál bych se, že ty kabely budou lapač na prach.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    - stojany na kytky z ikea dílů (nohy na police a kruhový otočný podstavec už nevím na co + balakryl)
    - světlo „Medusa“ (obyč kabely, pouzdro z krabičky na krém, low cost žárovky z Hornbachu, oldschool objímky, měděná barva)





    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    Tři kusy obyč Ikea regálu | nařezáno a smontováno do sebe | řešení výklenku chodby bytu | později jsem to osadil ještě 6 háčky, takže slouží dobře i jako věšák na bundy u dveří

    SHI
    SHI --- ---
    Novej truhlík a barovej stolecek DIY (stolek mahagonova deska od babicky ;)



    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    CERMINEK: Nemusíš mít flexu na to, stačí pilka na železo, je cenově dostupná a dokážeš to říznout na podlaze i bez svěráku. Nebo použij opačný postup, kup si v graffiti shopu bílý sprej, který kryje (ne jak ty hobby) a lehce 3x stříkni s intervaly 1 den:)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Super, díky za tip. Asi vezmu to 800 a zříznu...
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: jde to v pohodě, tyhle nohy beru na sklad a je to fakt rychlovka a dobře to tam jde nasadit zpátky ...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Taky možnost... s mou šikovností a dostupností vybavení je to prozatím krajní možnost :)
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: tak kup 80ku a řízni jí
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Mají, ale ta neřeší můj problém s rektifikací výšky, protože ji ze 710 můžu pouze zvýšit max na 740mm. Spodní stranu desky potřebuji ve výšce 740mm a od této výšky chci rezervu alespoň 10mm v obou směrech.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: tuhle podle mě mají normálně skladem ... http://katalog.demos.cz/images/014/6/8/146857-23.jpg
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    GECKO: Ikea až jako polsední možnost.. ale díky
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    JOSEF_K: tyjo asko mě vůbec nenapadlo... snad nebudou jako Kika, kde dodání za měsíc... Měl jsem to obejdnané v Démos, kde nikdy nebyl problém až na to, že poláci potvrdí dodání a najednou mají dovolenou...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    NYCKER: Nahoře je použitý duplo... tloušťka stěny je 6,24 cm :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    CERMINEK: Propátrej to tady. Stránky trochu pitomé, ale kování mají hafo: http://shop.asko-as.cz/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Sháním nábytkovou nohu ke stolu, měl jsem vybranou od Blum (http://kovani.heureka.cz/nabytkove-kovani-stol-noha-g5-st-501-cerna/) v bílé barvě (podmínkou). Jenže to jsou 4 týdny od dodání, měla být za 3 týdny a bude až na konci srpna, takže chci sehnat alternativu abych jí mohl mít, pokud možno, co nejrychleji. Máte někdo přehled? Resp. co byste jako alternativu doporučili?
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    KUURA: když vidim ztracený bednění, jak se láme, tak tohle při prvním nešetrnym pohybu musí taky rupnout.. Bez kari sítě, nebo alespon drátu to nemůže dlouho vydržet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam