• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    EAT_ME: lepidlo na tapety je ok, priapadne nechas trochu zavadnout
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    EAT_ME: herkules. případně trochu rozředit vodou
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Chtěl bych polepit starý hnusný dveře notovejma zápisama. Jaký lepidlo na to použít? Napadlo mě lepidlo na tapety, ale nechci aby se papír zkroutil..
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Diky panove. Ta kamelie se mi libi.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    DRACONIK: jestli to budes mit uvnitr tak kameliovej olej krasne vytahne kresbu a nezmeni barvu, pripadne lze smichat tung s kamelii a trochou pomerancoveho oleje na naredeni tungu , bude to pak odolnejsi , omyvatelnejsi , ale trochu do zluta a tung chvili pekne smrdi, zatimco kamelie vubec
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    DRACONIK: Kolega mi doporucil tohle (na zahradni lavicku), jeste jsem se k tomu ale nedostal, takze kazdy nazor bude ceneny. https://www.olejenadrevo.cz/.../eshop/5-1-OLEJE-ciste-oleje-na-drevo/75-2-Tungovy-cinsky-drevni-olej
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    co byste doporucili za olej/lazuru/ochranny nater na smrkovy drevo? Jde o fosny a tramy ze kterych je udelana postel a ja bych si pral, aby drevo moc neztmavlo, ale zaroven by ta kresba byla videt.
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    uz me stval ten botnik, ktery byl v byte. minimalni odkladaci prostor a jeste vysoko. tak jsem botnik rozebral a udelal z nej jiny :)

    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    TLOUDEV: tak je to lavička na zahradu k ohni... to dřevo mi dělá lepší službu, než kdybych ho spálil.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    TLOUDEV: Nebo si tam rovnou udelas rastr kterej ti to prkno bude drzet tak jak potrebujes
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    GOLDEN_TEACHER: vyskubej ze zbylych palet prkna, postav se celem k cirkuli a jedno po druhem si zuz na potrebnou sirku. (DIY cirkularka - mafl na zada, pridelas k desce s prurezem, nakreslis si lajnu a jedes)
    GECKO
    GECKO --- ---
    GOLDEN_TEACHER: Ser na palety a postav to rovnou ze dřeva celý.. nebude to sice tolik hipsta ale zas s tim bude míň sraní...
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    Čaute všicí,
    vyrábím do divadla letní zahrádku z palet a narazil jsem na takovou komplikaci. Potřeboval bych doplnit mezery v paletách prkny. A potřebuji sehnat prkna 20x50mm a 20x40mm což se ukazuje jako poměrně nadlidský výkon.
    Nevíte někdo kde v Praze bych mohl sehnat takováto prkna?

    Děkuji předem!
    GT
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TIBOREC: tvl to vypada uplne strasne. Chapu, je na cem sedet, ale koukat se na to neda.
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Pokračování loňské série "co dům dal". Tentokrát lavička mmj. ze staré IKEA postele :)



    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LA_BETE: nevim jestli to je zrovna nejidealnejsi varianta, nikdy jsem s tim nedelal ale mam pcoit ze ti zrovna tohle bude ty nerovnosti spis kopirovat a navic to je zbytecne drahy. Osobne bych si udelal papiermache kasi z trochou disperzniho lepidla srovnal tim povrch nechal zaschnout a prebrousil smirkem do roviny a pak pokud to chces mit hladke muzes to i disperzi natrit, akorat ti pak na tom budou drzet akrylove barvy, ne vodove.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    potřebuji to na plochu masky z papírmaché, aby se vyhladily nerovnosti
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    KALIF_WH: á díky, vyhodilo mi to jen cizojazyčné linky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam