• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Baniiiiik:))
    BENAC
    BENAC --- ---
    MAMAMIA: mioooo :)
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    BENAC: benyyy :)))
    BENAC
    BENAC --- ---
    NONOBODY: Zenska prestan kafrat, kdyz jsem pri prvni mozne prilezitosti sel na samotny koncert MekFerina, vytahl jsem z kapsy 17stovek a ani jsem nemrknul. Po koncerte jsem odchazel s pocitem, ze jsem byl soucasti nejvetsiho peveckeho sboru a to vubec neumim zpivat - neuveritelny zazitek.
    Co chci rict je, ze pouhy vycet nekterych artistu v samotnem koncertnim provedeni by te stal prinejmensim 5 - 6 tis a to nepocitam napr. ceny jizdenek atd.
    Me osobne sere, ze cena vstupenky je tak vysoka, nicmene lze nekolika zpusoby usetrit alespon na platbu ubytovani. Takze prestan si stezovat a zacni pro to neco delat.
    Poroucim se .. maucta!
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: tak teda určitě nee...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: mezi partnery prave letos nefiguruji alespon dle webu COO
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: tak určitě...)) ČD byly vždycky partnerem COO a pokud ještě nějaká nabídka není, tak se, řekl bych, objeví...)
    CICO
    CICO --- ---
    NONOBODY: nj, takový festival určitě nepatří k základním životním potřebám a tenhle skvělý sociální stát ti na něj asi nepřispěje, což je IMHO v pořádku...a takové čtyři tisíce, které tě to bude při troše střídmosti celé stát jsem si dokázal v letech 1992 a 1993 vydělat na stavbě za dva až tři týdny...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    a mozna se drahy vytasi s nejakou akci spojenou s colours
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    NONOBODY: zalezi jestli pouzivas napr. inkartu ceskych drah. podivej se na regiojet, jen jsem ted koukla na moznost spojeni a z liberce te jsou schopni dopravit az do ostravy.
    http://www.cd.cz/spojeni/
    http://www.regiojet.cz/cs/ to uz co ti bude vyhovovat uz asi zvladnes sama :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NONOBODY: cena je vysoka. verim ale, ze pokud nebude nejake pruserove pocasi a souvisejici veci, tak 99% lidi si potom stejne jako kazdy rok rekne, ze byla adekvatni. a jedno pivo za den plus nebo minus imho nejsi schopna postrehnout (rsp. tu stovku za camping).

    v utery byl ten areal predbezne a castecne zpristupneny a uz jen z toho prostredi cloveku klesa celist, takze verim, ze to bude stat za to. pozdejc nahodim video

    rozumna sleva asi jen si sehnat dalsi lidi na hromadnou jizenku..
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    NONOBODY: zenska jedna leniva!
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    PUEBLO: No vlakem asi jedinej snesitelnej cestovací způsob.
    Spíš jestli vás napadá nějaká rozumná sleva:)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    NONOBODY: vpoho ja to mel kdysi stejne s penezma ale kdyz sem chtel jet na neco kvalitniho holt jsem nasetril a jelo se :)

    jak rika CICO je to bezne, to ze ses s tim nesetkala neznamena ze to tak neni bezne :))

    z Liberce? asi vlakem coz?? pres Pardubice imho nejlepsi
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    PUEBLO: No já nevím jak pro koho z vás, ale mě ta cena přijde dost vysoká, samozřejmě beru, že tam toho uslyším hodně, jinak bych se taky neplácla přes kapsu, ale prostě s mým příjmem si to člověk halt hodně promyslí jestli tam pojede nebo ne, respektive, si k práci sežene brigádu, aby si na ten lístek vydělal...
    asi máte všichni lepší zázemí, takže vás nějaký kilo navíc nevzrušuje, mě halt bohužel jo.
    Chápu i že zázemí něco stojí, ale prostě, mě to překvapilo, jinde jsem se s tím ještě nesetkala.
    Parodón asi sem OT.

    Můžete nahodit něakej výhodnej způsob cesty z Libercka do Ostravy, to by mi helflo:)
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: to víš, onehda jsem se k těm pojmům zase dostal a jsem chytry jak cyp...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: intravilan !!! dobre ty ;))) neverheardof :)
    CICO
    CICO --- ---
    NONOBODY: ...nehledě na fakt, že se festival koná v intravilánu třetího největšího města v republice a ne někde na louce za humny, což nejspíše náklady na vybudování i provoz takového stanového městečka dále zvyšuje...)
    CICO
    CICO --- ---
    NONOBODY: ty jo, na festivaly jezdím pravidelně určitě tak deset let a platba za možnost na místě stanovat není možná všudypřítomná, ale je naprosto obvyklá (RFP, Pohoda a mnohé další)...cena se samozřejmě může někomu zdát subjektivně vysoká, ale srovnej běžnou cenu za jakýkoliv pochybný koncert v řádu několika set korun se čtyřmi dny IMHO docela kvalitní muziky muziky za dvojku...nelze, což?...))

    ...jinak na www.objevtevicemuziky.cz najdeš velmi snadný návod, kterak cenu vstupenky srazit na srandovních 950,- Kč, stačí vykouřit zhruba tři krabičky Camelek, případně je koupit, vytáhnout z nich kódy a věnovat je nějakému blízkému kuřákovi...))
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    kdo kouří - ve velbloudech je akce - 3 různé kódy a lupen za necelej litr ... konec hlášení ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam