• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    je teda fakt, ze nevim v jake siri to budou uplatnovat, ale ty rezervacky by mely byt na vytipovane zalezitosti a ne na to, na co by bylo poloprazdno, pac ted bude asi uplne prazdno, coz teda vystupujici nepotesi..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: ty vis, kolik bude stat pivo? (vtip)

    ne, to bohuzel neni vubec promyslene, resi to jako autonomni problem vytrzeny z kontextu, navic tak nejak "po ostravsku" (ten eshop je dobry tak na tricka a ne na tohle, ale treba s tim nebude problem). urcite by bylo lepsi to navazat na vstupenku a resit to pri vstupu na festak trebas naramkem navic, nebo nejakym zetonem, nevim.

    to, co navrhujes nejde, pac bud bys kazdy den jak blbec stal hned pred otvirackou u brany kvuli rezervace neceho, anebo by ti to vyzrali ti, co proste drive prijdou. navic by to priserne zdrzovalo ten vstup.

    kazdopadne jak jsem psal na FB. do se ted clovek potil pred halou tak hodinu a pul a vic, nez se dostal dovnitr (a to mnohdy netusil, jestli se dostane - a mnoho lidi to vystalo zbytecne), tzn tuto svou promarnenou dvouhodinovku si koupit za 50kc nemam problem. alespon tam nebudu saskovat zbytecne, kdyz mi bude zatim plynout trebas alternativa, nebo muzu byt s klidnou dusi jeste doma.

    se struskou se tam neco deje uz ted, jsou tam u vchodu navezene haldy cehosi, byl jsem tam za tmy, nezkoumal jsem detaily. pocitam bude to lepsi, ale do parkove upravy stale jeste daleko.
    BOPA
    BOPA --- ---
    TARMAQ: 4 denní lupen = 1 rezervace na 1 koncert vv ceně... Kdo dřív přijde, ten dřív mele.... ale dalších 50 za rezervaci /koncert?? To je 4 denní lupen tak moc levný??? No ty VOE, to je prostě masakr.... Asi už z principu nebudu rezervovat....
    BOPA
    BOPA --- ---
    TARMAQ: měla by být jemnější... teda někde jsem to četl :-))))
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    jo a mozna se to tu resilo, ma se to letos nejak zlepsit s tou struskou? abych vedel jestli stacej normalni boty, nebo mam jit v nejakejch pohorkach..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    a teda doufam ze v Gongu nebude ani jeden z trojice The XX, Bonobo a Sigur Ros ;]
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    BENAC: a jak bys prosimte chtel zaridit, aby se do Gongu nestaly fronty jako vloni? Vzdyt kdyby mel kazdy se ctyrdenni vstupenkou 2-3 listky do gongu, tak je situace uplne stejna jako vloni ;]
    Ja byl vloni jen na Portico Quartet, chtel jsem jeste na neco, ale to jsem vzdal a uz ani nevim co to bylo..
    BENAC
    BENAC --- ---
    MRTVY_KENNY: To mi tedy prijde, jako slusna prasarna, pri soucasnych cenach za vstupne. Na druhou stranu chapu tu "symbolickou cenu", aby pak s misty v Gongu nehandlovali nejaci floutci. Troufam si ale rici, ze by se dalo postupovat i jinym zpusobem: napr. u vstupu a prokazani se 4 dennim listkem nabidnout 2 az 3 volne rezervace do Gongu, vse dalsi zpoplatnit symbolickym poplatkem 30 Kc, coz je jedno pivo. U jednodenniho listku pak 1 volna rezervace a vse dalsi dle stejneho modelu.
    Na druhou stranu vetsina ucastniku vi a uz si asi i zvykla, ze organizacni tym CoO rad vydela kde muze.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: snad to pomuze - jdu si zalozit upominku na 27.6. ;]
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Rezervace do Gongu a projekce před halou | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/rezervace-do-gongu-a-projekce-pred-halou
    XELISEX
    XELISEX --- ---
    Zdravím, sháním dva lístky na Colours za rozumnou cenu, nejlépe osobní předání Praha a blízké okolí. Případně prosím do zpráv. Děkuji mnohokrát. P.s.: Vypekli nás Camelky (objevtevicemuziky) :/
    KELDA
    KELDA --- ---
    CICO: no ale to že Tě u piva moc neposloucháme už přece víš :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jn, uz na majalesu byly plakaty, ovsem byly takoveho razeni, ze jsem jim nevenoval pozornost
    CICO
    CICO --- ---
    KELDA: ty jo, myslím, že jsem o tom už i mluvil u piva, a nejednou...jenže vy mě, kua, neposloucháte...DDD
    KELDA
    KELDA --- ---
    CICO: no já se to dověděl až v pondělí, že si něřekl ... :)
    CICO
    CICO --- ---
    SICKBOY4000: KELDA: synci, ale tohle víme minimálně od majáles, ne?...D Jinak, vypadá to docela lákavě, ale doufám, že tou dobou nebudu pobíhat po DOV, nýbrž se budu spíše válet někde u vody...D
    KELDA
    KELDA --- ---
    Jestli bylo tak sorry:
    Beats for Love | FREE ELECTRONIC MUSIC FESTIVAL / 4. - 6. července 2013
    http://www.beatsforlove.cz/

    Ve dnech 4. - 6. 7. 2013 proběhne v industriálním areálu Dolní oblasti Vítkovic nový taneční festival elektronické hudby s důrazem na její mainstreamové žánry Beats for Love.

    Na 4 - 5 pódiích můžete uslyšet to nejlepší z taneční scény a ty nejlepší DJs z celého světa i od nás!

    Hlavní zaměření je na styly, jako jsou: drum and bass, liquid, jungle, techno, house, hip-hop, ghetto funk, funky, chill, dubstep, reggae, new school, urban a mnoho dalších.

    Vstupné na festival je zcela ZDARMA a cílem festivalu je vytvořit největší free taneční open air festival v České republice.

    Vstup od 18-ti let! Výjimky: 16-ti až 18-ti letí v doprovodu osoby starší 18-ti let! Pod 16 let jen s rodiči, či se zákonným zástupcem!
    TSKA_RESETKA
    TSKA_RESETKA --- ---
    MONIA: KELDA: můj ovšem nejvíc.

    CICO: (máš pro mě taky lístek?) :))))
    KELDA
    KELDA --- ---
    MONIA: můj taky :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    CICO: už jsem ti říkala,že jsi můj oblíbenec :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam