• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    QWITI
    QWITI --- ---
    Michal Hrůza po rvačce ve Stodolní bojuje o život! Těžké poškození mozku
    http://www.blesk.cz/.../michal-hruza-po-rvacce-ve-stodolni-bojuje-o-zivot-tezke-poskozeni-mozku.html

    jako neberu v potaz co pise blesk ale zaujala me tahle pasaz

    Potyčka se stala venku mezi hernou Grand Prix a bistrem Iziburger, kdy už kamery ve Stodolní ulici byly vypnuty. Noční klid je tam totiž nařízený úderem půlnoci, kdy se kamery na ulicích vypínají. Policie tedy nyní žádá svědky incidentu, aby se přihlásili.

    Nocni klid znamena ze se vypinaji kamery ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: jn,
    tam je vzdycky hlavni nepodlehnout iluzi, ze jsem ve fronte na vstup, pac tech front je tam vzdycky 10
    QWITI
    QWITI --- ---
    SICKBOY4000: Cica jsem zahlidla když jsem prijizdela ale pak uz ne
    QWITI
    QWITI --- ---
    QWITI
    QWITI --- ---
    Primy report od vstupu- camelky to opet letos "zvladly" fronta az k zastavce v budce 4 lidi a jeden komp, rychlost posunu fronty 1 clovek za 10 minut ...good luck ja tam stala hodinu
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    misto nej Vlozte kocku

    QWITI:
    QWITI
    QWITI --- ---
    ono se vi jak se to stalo ?
    jinak jsem sla na obed a do lapeco pro tasky a uz tam toci 2 televize...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DIOM: diky!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: se spekuluje, ze se neco semlelo na ulici nekde u dublinu.. jestli k tomu nenajdou alespon 100 svedku, tak nevim.

    s tocenim uplne nevim, co myslis, policajti jsou za rohem a ze by tam nekdo nekoho zbouchal do bezvedomi na jipce, jsem mozna jeste nikdy neslysel.. (tim nechcu rict, ze je to tam nejak extra slunickove).
    DIOM
    DIOM --- ---
    sice to v narvaném programu Colours asi nikoho extra nenadchne, ale pro úplnost..

    Urban Wave line-up:

    17.7.
    18:00 - 20:30 - Beatfoot
    20:30 - 22:30 - Cubik
    22:30 - 01:00 - Macio & El Jay

    18.7.
    18:30 - 21:00 - IM Cyber
    21:00 - 23:30 - 2K
    23:30 - 02:00 - Philip TBC

    19.7.
    18:30 - 20:30 - Click Joe
    20:30 - 21:00 - Brazil Night
    21:00 - 23:00 - ManaWorld DJs
    23:00 - 02:00 - Face & Diome

    20.7.
    17:30 - 19:30 - Roman Rai
    19:30 - 22:00 - Biodan & Tazz
    22:00 - 00:00 - Schwa
    CICO
    CICO --- ---
    SICKBOY4000: MRTVY_KENNY: Ostravská demence v praxi...já se fakt začínám hluboce stydět za své občanství a původ...(
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: no, to teda vzhledem k tomu, ze "Muž má poraněný mozek a zůstává v bezvědomí." asi nebylo vubec hezke. :/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak jsem nekecal

    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    MRTVY_KENNY: já stejně na COO moc na český kapely nechodím. Můžu na ně kdykoliv, radši chodím na to, co je zvenčí, něco, na co bych se normálně nedostala třeba. A Never Sol teď jsou a ještě budou (Red Bull Ac.) všude.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KUZNA: v dubny byli v cooltouru
    MARC_ELLE: jn, akorat vzhledem ke kolizi s olafurem to nelze zvladnout :/
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    KUZNA: never sol je super. deska je dobrá (produkce Muchow) a viděla jsem na živo a je to velice uhrančivé, i když na živo tam je sem tam něco..nejsou ještě tak vyhrané/sehrané, ale to se taky mohlo změnit od doby, co jsem to viděla. Celkově dobrý, na česko super a na to, jak jsou mladé..respekt.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    "Pobavilo" teď na FB: "Colours of Ostrava: Na pravou ruku se náramky letos umisťují kvůli rychlejší kontrole bezpečnostní agenturou u vstupu."

    Oproti Pohodě minulý týden si holt musím zvyknout, že jsem zpátky v realitě festivalů v ČR, kde se nic nesmí...ani si dát náramek na levou ruku.

    (Ale stejně se těším a uznávám CoO jako český top festival...abych nebyl za hatera ;-) ).
    RUM
    RUM --- ---
    má někdo vstupenky pro 2 osoby do toho kempu u areálu navíc? :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Kemp u areálu festivalu je vyprodán. Kdo nemáte dopředu zakoupen tento kemp, využijte kemp Slezskoostravský hrad.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak oblibena dobrota uz dorazila! navrhuji vrhat na lidi stojici v teto fronte obzvlast opovrzlive pohledy :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam