• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak vcera to bylo takove trosku rozpacite, vsechno je vec vkusu
    komentovana prohlidka plato v gongu (od vstupu porad rovne, v galerii napravo obrazy a v prostoru vlevo instalace "kursk", doporucuju pobyt s klukama, jak to na vas bude pusobit. zajimava vec.)
    taksim trio na projekci dobry, pak jsem neco zacal resit a utek jsem za wifi signalem.
    breadly gut. zadne damske oko nezustalo suche :)
    OKA uplny konec, ale to bylo pro mne asi nejlepsi/nejblizsi zatim ze vseho. nejvetsi ovace
    torrini na chvili, taky dobry, fajn atmo

    cili pocad vlastne spokojenost. zapadlo slunce a:
    ZAZ loni jsem vynechal a nakonec dobre jsem udelal, letos jsme prchli. nic proti, ale nic pro mne :) a to jsou momenty, kdy zolik hraje na hlavni stagi a nez se clovek dostane ve vice lidech na druhou stranu arealu, kde je neco jineho, tak se ve finale radsi opira o stolek v cptmorgen stanu, ktery se postavil do cesty :))

    MO - jako proc ne, ale je to pomale. max 10s skakacka a pak zas zasek. hudba do auta. u kofoly u toho agrippa fireshow gut

    trautnberg - zacatek prebasovany, ze vokalisku nebylo slyset, roztleskavani lidi na mistech, kde to nedava smysl, moc me to nebavilo. nemam naposlouchano, posledni album mnou tusim projelo bez zaseku. tady uz jsem byl docela znaveny a moc tomu nepomahali :) kazdopadne kdyz jste vepredu, tak jak slehnou ty stroboskopy, tak tak 2s nevidite nic, uplne vas to vytrhne z kontextu. :)

    tze za mne den byl o dost lepsi nez noc.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pokud pouzivate foursquare/swarm, tak se checknete v 20h a mozna dostanem super swarm (potencial je, jen se trefit :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    Zcela nahodou, nejedete nekdo v nedeli v noci do prahy autem se dvema volnejma mistama? Zvazuju pozdejsi odjezd, Musim v pondeli rano do prace a vlak ve ctyri to nestiha...
    CMAN
    CMAN --- ---
    dobrej tip :)
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    MRTVY_KENNY: Jo dá. Je tam v druhém patře dost pytlů na polehávání a hlavně na každém z těch pater čisté toalety :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jo a mozna se da "schovat" do toho sveta techniky..
    CMAN
    CMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: jo je to maso ja to nedavam megamoc lidi vsude... vcera sem se schovaval v gongu :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak k mene praktickym vecem. putyka super, zbytek tak nejak dle ocekavani. shaka ponk na me misty dost pakarna, pochodujici opice na projekci me holt neroztanci :) ale nic, od ceho bych musel utect.

    z jidla pata negra je zhruba naproti cpt morgan stanu, burfi za levou tribunou hl. stage, je tam takova vege area

    jo a pri odchodu jsem jeste stihnul par sekund tesla show u semtex stanu ( https://www.facebook.com/highvoltagemagic )

    !!!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    DEMONOFANARCHY: podle me jak pise flu - ta moving stage u sportoviste rsp. tam nekde by teoreticky mohlo byt klidnejsi misto. jinak to bylo dost maso na ctvrtek, uplne citim, ze i ten obrovsky areal zacina byt maly :)
    BENAC
    BENAC --- ---
    seasick byl vyborny ..
    FLU
    FLU --- ---
    vcera jsem se ponekud ztratil, ale diky tomu jsem narazil na dve vyborna vystoupeni v podobe Mazalda Turbo Clap a Mario Bihari feat. Dj Gadjo. a bavil mne i Seasick Steve.

    jinak ten "djsky" Moving Stage se tento rok docela povedl (i kdyz mohl by byt silnejsi zvuk) hlavne co se strategickeho umisteni kousek od Arcelloru tyce. idealni misto, kam se zasit, kdyz vas zrovna nic moc na hlavnich poddich nebere. dneska vecer Dj Click a zitra Galletas Calientes. oboji vypada na fajnou imprezke :)

    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC
    BENAC --- ---
    Ja prisel ke camel vstupenkam, nikde ani noha ... vstupenka behem minuty a alou do rady na pasky .. tam 15 min a hura na pivo :)
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    Tak kdyz tam posadí slečnu, která je ráda, že umí počítat do 10...
    RUM
    RUM --- ---
    QWITI: my tam stáli 4 hodiny a pak to začali pouštět bez kontrolování, když už lidem došla trpělivost
    QWITI
    QWITI --- ---
    Michal Hrůza po rvačce ve Stodolní bojuje o život! Těžké poškození mozku
    http://www.blesk.cz/.../michal-hruza-po-rvacce-ve-stodolni-bojuje-o-zivot-tezke-poskozeni-mozku.html

    jako neberu v potaz co pise blesk ale zaujala me tahle pasaz

    Potyčka se stala venku mezi hernou Grand Prix a bistrem Iziburger, kdy už kamery ve Stodolní ulici byly vypnuty. Noční klid je tam totiž nařízený úderem půlnoci, kdy se kamery na ulicích vypínají. Policie tedy nyní žádá svědky incidentu, aby se přihlásili.

    Nocni klid znamena ze se vypinaji kamery ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: jn,
    tam je vzdycky hlavni nepodlehnout iluzi, ze jsem ve fronte na vstup, pac tech front je tam vzdycky 10
    QWITI
    QWITI --- ---
    SICKBOY4000: Cica jsem zahlidla když jsem prijizdela ale pak uz ne
    QWITI
    QWITI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam