• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: a nasel jsi nejakej ten stanek v arealu kde by to meli vytisteny? to pdf/jpg se na mobilu prohlizi dost spatne
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TARMAQ: pred nosem (v zahlavi)
    CMAN
    CMAN --- ---
    KAIAFOX: prisli holt na "cumendu" :)))
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    TARMAQ: USE-IT Ostrava
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    nekdo (MRTVY_KENNY?) tu nedavno daval planek podniku v Ostrave vytvoreny nejakou komunitou.. ted to ale vubec nemuzu dohledat. Popostrcite me prosim nekdo?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    CMAN: Ja jsem vcera musela kolem sebe okriknout asi dvacet lidi na Bjork, kdyby si povidali, tak ok, ale kdyz se vsichni tu hudbu snazi prekricet, plasej se mi kladiva (to, ze jsem na jeji zivak cekala 21 let uz je jen dovysvetleni...)
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    VLKOUNEK: skládací židle byly loni bez problému. vybaven lékařskou zprávou, emailem od produkce a rtg jsme prošli bez dotazů a papíry nikdo nechtěl
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    A bacha na vnaseni destniku .. jsem dokonce videl starsi lidi, jak si tahaji skladaci zidlicky a kresilka ..me by s tim asi nepustili ... ze bych si pribalil zpravu o operaci kolene? )))
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: no nas to prave taky zarazilo, ale diky tomu ze jsme prosli jsem se uz k nejakemu studovani podminek nedostal..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    TARMAQ: tak to je blba informovanost, maji to jasne v podminkach, ze jidlo se vnaset muze a je to tak kazdy rok.
    Zákazy | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/prakticke/zakazy/
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: no jidlo taky neni bezproblemovy, nas nechteli pustit se ctyrma bagetkama, par rajcatama a dvema okurkama. Museli jsme u nejakyho hlavniho sekuritaka v oranzovy veste zalobovat, ze je zena tehotna a nemuze jist ty veci co se prodavaj v arealu..
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    MRTVY_KENNY: jj, docetl jsem se,ale kdo by jedl v tech hicech )
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw byl hlasen problem projit ven zadnim vchodem (nechapu), takze ty moje tipy kolem taxiku, nevim...

    VLKOUNEK: na colours jidlo muzes, piti ne
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    DIZZYDENT: jak ho pronesli pres vstup? Teda u colours mi to prijde nejak mekci, nez na Beats, tam me dokonce nejaka slecna sacovala a mila musela pred vstupem snist jednu musli tycinku a dve vyhodit ....
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    MRTVY_KENNY: jo, registroval jsem to na raggajungle (jestli tam na Col nic neni tak pohoda), pak v tom "pitu" (jama mezi kominy vedle vinarny) a klasicky na tech transferovych ulickach. Ale OK, beru ze v zabkach to lze dat taky.

    na hic jsem na B4L videl dobrou "vychytavku"- obycejny rozprasovac vody na kytky..dost bandicek se tim slunickove rosilo :)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    FATBEAR: Tak to se omlouvám za dezinformaci.

    Jinak:
    web kolem oběda protestoval i mě
    aplikace v telefonu spuštěna asi až na 8.pokus
    program (kterých mají předpokládám vytištěny desítky tisíc kusů) nedostane nikdo, krom návštěvníků. Zkoušeno 2x. Takže jako jeden z posádky zdejšího stánku v design zóně nemám nárok.

    Kurnik...jsem tu pár hodin a opět (jako každý rok) s láskou vzpomínám na minulý víkend na Pohodě...grr.
    QWITI
    QWITI --- ---
    CMLKA: ja treba po Ove taxikem nejezdim vubec ale vim ze city taxi vyuzivaji vsichni mi znami..
    Ja na DOV koukam z okna takze se nejak vzdycky domu dokutalim ale treba pro vice lidi si myslim lidi volali spis Komfort, ti maj tusim auta i pro vic nez 4 lidi naraz
    Komfort Logistik s.r.o. | TAXI služba Ostrava, Karviná, Orlová, Bohumín
    http://www.taxikomfort.cz/
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    CMLKA: nemam to osobne overene
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: uprimne nevim, centristi chodi spis pesky/kolmo a ostatni, co tak pozoruju, tak maji vicmin sveho taxikare, pripadne "osobni prepravu", viz [ BENAC @ Colours of Ostrava 2015 ]

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MRTVY_KENNY: jako jasny, ale taky v praze nejezdim vsema taxisluzbama :)) jesli treba nejsou zbytecne predrazeny...no asi neresit, to nema cenu kvuli par korunam
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMLKA: normalni taxik..
    Citytaxi Ostrava - Taxi
    http://www.citytaxi.cz/cz/ostrava/taxi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam