• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    KELDA
    KELDA --- ---
    AIKOSMILE: Boule musim zkusit ale uz 3. Den jsou vyprodani kdyz tam dojdu
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    Jídlo : Boule za ušima : Repny burger (naprosto excelentni)
    Parkování : Městská nemocnice Ostrava zdarma v dochazkove vzdálenosti od areálu
    EARL
    EARL --- ---
    Pokud se v jidle radi rozmazlujete, muzu vrele doporucit Guest restaurant (Korunni 56). Francouzska kuchyne, skvela
    KELDA
    KELDA --- ---
    BEREGOND: tak musim pochvalit ty kobzole. Dnes sem mel verzi Berlin a dobre ... Jen nerozumi pani pojmu kobzol ... Vyzkousejte je zda si to zapamatovali
    SOULPHONIQUE
    SOULPHONIQUE --- ---
    QWITI: Na Gyozu jsem se taky tesil, nastesti jsem si ji dal aspon na Pohode.) Jinak pokud mas cas/chut, ten soupis jidlo/kafe by byl fajn, vse prehledne na jednom miste. Loni to bylo super!.)
    QWITI
    QWITI --- ---
    PLAVEVA: tak už to zjevně našli i přespolnáci :)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    ja na Zelene a nebylo kde parkovat...coz jinak si tam muzu i dat kamion touhle dobou.
    QWITI
    QWITI --- ---
    PLAVEVA: v klidu, i já tam parkuju a včera uplně na klid :)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    QWITI: rozhodne ne! leda az zaparkuju po prijezdu z práce!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    FRDK: Asi to museli řešit. návštěvníci jim u kauflandu zabrali celé parkoviště na x hodin a zákazníci neměli kde parkovat. Také jsem tam stával, když fukušima neměla otevřeno parkoviště i přes noc. cca tři roky zpět ještě.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Ej, pardon, spletl jsem si Fukušimu s Karolínou (bývalým UANem). Tam jsem včera stál a nevím o tom, že by tam normálně bylo parkování časově omezené a dědek vypadal, že je tam nastrčený jen tak provizorně...

    NTR23:
    VLKOUNEK:
    QWITI
    QWITI --- ---
    SOULPHONIQUE: Damn it, to jsou oni :((((
    QWITI
    QWITI --- ---
    Tip na parkování byl asi ode mne a mám ho i letos ale..záleží co je pro Vás dálka
    Dá se vjet mezi baráky za kostelem Don Bosko, je to ulice P. Křičky a tam libovolně pokud človek najde místo.
    Další je štěrkové parkoviště pod 112, je to dochodná vzdálenost cca 15 minut chůze, bydlím poblíž a chodím to na klid loudavě a za 20 min jsem doma.
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    FRDK: zdarma dve hodiny to uz je nejakou dobu, ne?
    KELDA
    KELDA --- ---
    FRDK: ale nesedi tam do pulnoci.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    FRDK
    FRDK --- ---
    NTR23: Zdarma? Včera jsem tam na chvíli parkoval a u vjezdu měl pán židličku a rozdával parkovací lístečky, že zdarma jen na dvě hodiny. Nepochybně dočasné opatření kvůli Colours.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    DIOM: Nová Karolina, zdarma a možnost vyzvednutí i po zavíračce obchodního centra.
    Pěšky kousek, přes lávku, kolem nádraží střed, dále cestičkou za Benzinou zadním vchodem přímo do areálu.
    SOULPHONIQUE
    SOULPHONIQUE --- ---
    QWITI: Jestli myslis Gyozu, tak ta letos nebude./
    Z FB Foodstock Bratislava "Ahoj, tento rok nie. Skúsili sme Rock for people a pôjdeme ešte na Hip Hop kemp. Pekný deň"
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KELDA: Znami si dost chvalili pizzu od polaku z pizzatrucku u Gongu. Burgry z Jack Daniels stanu jsou taky myslim fajn.
    KELDA
    KELDA --- ---
    hoj, vcera sem se prosel po arealu a vsiml jsem si, ze stanky s jidlem jednak podrazili (asi zlatka zvedla najem nebo domluvili kartel) a nebi se mylim ... a pak i vyber mi pripada mene zajimavy.nez loni

    Co mne zaujalo z toho mala:
    Pecene brambory
    Palavske langose asi rekord- pred tatikama tam byla fronta pres celou sirku arealu

    Co mne na druhou stranu nastvalo
    Je mnozstvi tech hromad na velkych panvi. Maji cely prostor u camel stanu. Pozitivum je, ze se fronty u nich netvori ani v dobe navalu


    Je nejaky tip? Neco zajimaveho a ne sladkeho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam